Canbar Büyüsü Nedir?

Büyü Nedir?

İnsanların mistik ya da doğaüstü yöntemlerle dünyayı etkilediğine inanan ve dünyayı etkilediğini ileri süren faaliyetler ve bunların etrafında oluşan bir sistemdir.

Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar büyüsü bir çeşit aşk büyüsüdür. Bu büyü ak büyü kategorisinde yer alır. Bir kişinin sevdiği insan o kişiyi sevmekten vazgeçer ise ya da aşkına karşılık bulamaz ise bu büyüye başvurabilir. Bu büyü ile iki kişinin ilişkisi için sorunsuz bir beraberlik sağlanır. Günümüzde en çok kullanılan aşk büyülerinden bir tanesi canbar büyüsüdür. Sevdiği kişiye kavuşmak için herkesin kolay bir şekilde yapabileceği bu büyü alanında uzman, deneyimli ve yetenekli bir medyuma yaptırılır ise daha çabuk ve daha etkili sonuçlar alınır.

Büyünün yapımında olumsuz sonuçlar da doğabileceği için buna engel olmak adına uzman bir kişiden yardım alınması kişinin faydasına olacaktır.

Canbar büyüsü aile bu bağlarının korunması, aile huzurunun artması ve evliliklerin kurtarılması için yapıldığından dolayı ak büyü sınıfına girer.

Bu büyü ceylan ya da geyik derisinin üstüne yazılıp yapılan bir büyük çeşididir. Bununla beraber bu büyüyü şamanların uyguladığı Bir büyü olduğu söylenir. Büyü ceylan derisine yazılırsa daha etkili olur. Bunun sebebi ceylan’ın güç ve başarıyı temsil ediyor olmasıdır. Büyü hatasız, eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulanır ise etkisini kısa bir sürede göstererek insanların birbirine karşı aşk ve sadakat bağı ile bağlandığı gözlemlenir.

Canbar Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Canbar büyüsünün etkisi suresi büyü yaptıran kişinin inancı ve samimiyetine ve büyü yapan kişinin de deneyimine ve yeteneğine göre değişiklik gösterir. Büyü yapıldıktan sonra büyüyü yaptıran kişinin uzman medyum tarafından belirtilen bazı durumları yapması gerekir. Bu yapılması gereken durumlar büyüyü yaptıran kişinin niyetine ve uzman kişinin yaptığı büyünün yöntemine göre farklılık gösterir. Eğer büyü yapıldıktan sonra olayı akışı bırakılırsa büyünün etkisi süresi uzayabilir. Canbar büyüsü etkisini yaklaşık 10 gün içerisinde gösterir. Bu 10 gün içinde büyü etkisindeki kişide ilerlemeler yaşanır. Büyü etkisindeki kişi büyüyü yaptıran kişiye karşı ilgi duymaya başlar.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü için öncelikle büyüyü yaptıran kişi gerekli malzemeleri temin etmelidir. Bu malzemelerden bir tanesi de ceylan ya da geyik derisidir. Ceylan derisi bu büyü de daha çok etkili olduğu için genellikle ceylan derisi tercih edilir. Ceylan derisi nin tercih edilme sebebi ceylanın güç ve başarıyı temsil ediyor olmasıdır. Ceylan derisini temin ettikten sonra alanında uzman, deneyimli, profesyonel ve yetenekli bir medyuma ihtiyaç vardır. Alanında uzman kişi Ceylan derisine bazı tılsımlı sözler yazarak ve bu deriye bazı tılsımlı sözler okuyarak büyüyü gerçekleştirir. Daha sonra yaklaşık 10 gün içerisinde bu büyünün etkileri büyü yapılan kişide etkisini göstermeye başlar.

Canbar Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bu büyü yapıldıktan sonra yaklaşık 1 hafta içinde etkisini gösterir. Eğer büyü yapılan kişinin sevgilisi varsa bu büyünün etkisi ile o kişi sevgilisinden ayrılır. Eğer sevgilisi yoksa o kişinin düşünceleri büyüyü yaptıran kişiye doğru eğilim gösterir.

Büyüyü yaptırdıktan sonra büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. Sonrasında bir şekilde fırsat bulup büyüyü yaptıran kişi ile konuşmak isteyecektir. Daha sonra ise büyü etkisindeki kişi ile büyüyü yaptıran kişi arasında duygusal bir yakınlık oluşacak ve aşk yaşamaya başlayacaklardır.

 

Canbar Büyüsü Yaptırmak Zararlı Mıdır?

Bu durum büyünün yapılış amacına göre farklılık gösterebilir. Bununla beraber yapılış amacı ve yaptırma şekli de önemlidir. Yanlış kişi tarafından ve yanlış yöntemler ile yaptırılan büyü kişiye zarar verebilir. Bu nedenle en doğru yöntemle ve doğru kişi tarafından yapılmasına dikkat edilmelidir. Büyüler kesinlikle uzman, deneyimli ve profesyonel biri tarafından yapılmalıdır.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments