Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Büyü, insanların hayatında önemli bir yere sahiptir. Büyü yapmak genelde iradeyi kontrol etmek, kötü niyetli insanları engellemek, mutluk ve huzur sahibi olmak için yapılmaktadır. Kötü niyetli insanlar kötü işler yaparak mutluluk ve huzur bozan faaliyetler yapmaktadır. Buna karşı da büyü yapılmaktadır.

En çok yapılan büyülerden biri de bağlama büyüsü olarak bilinmektedir. Bağlama büyüsü sevgili ya da eşlerin birbirine daha çok bağlanması ve mutlu olması, bazı kişilerin iradesinin kontrol altına alınarak aşık edilmesi için kullanılır. Bağlama büyüsü uzmanlar yardımıyla rehber ve medyumlar eliyle uygulanmaktadır. Fakat bağlama büyüsü kişilerin kendi başına da yapabildiği bir büyüdür. Bağlama büyüsü halk arasında aşık etme, sevme, hoşlanmayı sağlama büyüsü olarak da bilinmektedir.

Bağlama Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyülerin birçok belirtisi vardır. Halsizlik, kusma, isteksizlik, kasılma, uyuşma, baş dönmesi, vücutta birtakım morluklar, saç dökülmesi, kilo kaybı gibi durumlar büyünün olduğuna işaret edebilir. Bağlama büyüsü de birtakım belirtilere sahiptir. Fakat bu belirtiler fizyolojik olarak olumsuz meydana gelen değişimler değil ani ruh ve arzu değişimleri olarak hoşlanma, sevme, ilgi duyma olarak ortaya çıkar.

Bağlama büyüsü ardından muhtemel belirtiler, ani bir şekilde aşık olma, sevme, ilgi duyma, aynada yüze bakamama, ayna fobisi, bazı ruhsal sıkıntıların artması, iç benliğe başlayan yolculuğun derinleşmesi, benlik sorunları, kötü ve düzensiz rüyalar, düzenli ya da şiddetli kabuslar olarak da yaşanmaktadır. Bağlama büyüsü yapılıp yapılmadığı en iyi medyum ve rehber tarafından anlaşılan bir büyü olarak bilinmektedir.

Birini kendine bağlamak, erkeği kendine bağlamak, aşık etmek, hoşlanmasını sağlamak, sevmek ya da evlilik için bir yol açmak için yapılan bağlama büyüsü en çok yapılan büyü olarak bireysel olarak yapıldığından yanlışlıkların ya da kötü sonuçların da doğabileceği bir büyüdür. Bu nedenle mutlaka uzmanlardan yardım alarak medyum ya da rehberler eşliğinde yapılması gerekmektedir.

Bağlama büyüsü bozmak, çözmek, yeniden yapmak, düzeltmek gibi durumlarda da medyum ve rehberlerden yardım alarak muhtemel kötü gidişleri ya da olumsuz durumları engellemek yerinde olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments