Büyüler

Yumurta Büyüsü Ne İçin ve Nasıl Yapılır?

Evde yapılan yumurta büyüleri kesin bir şekilde tutar diye kaide bulunmamaktadır. Eğer bir kişi, kendi evinde bir büyü yapmak istiyorsa nasıl yapıldığını ve nelere dikkat etmesi gerektiğini bilmesi gerekir. Yumurta büyüsü olarak bilinen ve adından da belli olduğu gibi yumurta kullanılarak yapılan bir büyüdür. Bu büyü ile iki sevgiliyi ayrılması sağlanır veya barıştırılmak istenilen çiftler için yapılan bir büyüdür.

Antik bilgeliklere sahip olan kişilerin bildiği bu yumurta büyüsünün özü belirli bir dileğin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Tıpkı aşk büyüsü ve bağlama büyüsün de olduğu üzere bir erkeği veya bir kadını istenilen kişiye aşık etmek için kullanılmaktadır. Yumurta büyüsü basit bir şekilde yapılır ve amaca kolayca ulaşılan bir büyüdür. Bu büyü için ulvi kuvvetlere temas edilmesi ve onların yardımı ile yapıldığı için tehlikeler barındırabilmektedir. Bundan dolayı yumurta büyüsünü evde yapılması yerine bu konunun uzmanı olan bir hocaya veya medyuma danışılması gerekir.

Yumurta Büyüsü Nedir, Ne için Yapılır?

Yumurta büyüsü en basit tabir ile dilek büyüsüdür. Bazıları yumurta büyüsünü romantik ve duygusal ilişkilere yönelik dileklerine göre yapıyor olsa da aslında etki alanı daha geniş bir büyüdür. Her dileğinizi şeyi yumurta büyüsü ile kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yumurta büyüsü ayrıca en az maliyetle yapılan büyüler arasındadır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Peki yumurta büyüsü nasıl yapılır? Öncellikle gereken malzemeleri almanız gerekir. Bu malzemelerin başında yumurta, sarı renkte bir kağıt ve isteğe bağlı olarak bir adet mum almanız gerekir.

Bu malzemelerin hepsini aldıysanız ilk önce yapılması gereken samimi olmanızdır. Kişinin dileği gerçek olabilmesi için yürekten, tüm samimiyeti ile istemesi gerekir. Tüm yüreğiyle dileğini niyet ettikten sonra dileğinin gerçekleşmesi için düşündüğü kişiye odaklanması gerekmektedir. Odaklanmak için dileğini yüksek sesle sürekli tekrar etmesi gerekir. Yumurta büyüsü yapılmadan önce odaklanmak son önemlidir. Yumurta büyüsü, ulvi kuvvetlerin yardımıyla yapılan bir büyüdür ve tüm kalbinizle dileğinize odaklanırsanız bu kuvvetin dikkatini çekersiniz.

yumurta büyüsü

Dikkat etmeniz gereken ikinci bir unsur ise sessiz bir ortamda bulunmanızdır. İnsanlardan uzak, yalnız kalabileceğiniz loş bir ortamda bu büyüyü gerçekleştirmek başarı şansını arttırır. Eğer ışıkları kısma imkanınız yoksa ışıkları tümden kapatıp mum yakarak gerekli huzuru sağlayabilirsiniz.

Yumurta Büyüsünün Yapılışı

Bahsettiğimiz bütün şartları yaptıysanız bulunduğunuz yerde kişi kıbleye doğru dönmesi ve hafif bir ses tonuyla 10 defa “ulvi kuvvetler, beni hissedin ve bana yardım edin!” demesi gerekmektedir. Ulvi kuvvetler ile bağlantı sırasında biraz ürperme yaşayabilirsiniz. Daha sonra yere sarı kağıt konmalı ve hafifçe çömelerek yumurtayı sarı kağıdın üzerine kırılması gerekir. Kağıdın üzerine yumurta akını dökün.

Bu işlemleri yaparken sağ elinizi kullanmanız gerekir. Sol elinizde o sırada kalbin üzerinde tutulmalıdır. Sağ elinizin işaret parmağı kağıdın üzerinde getirerek yumurta akını karıştırılmalı ve sonra üç defa “Hüddam Garaminar izni ile yaptığım bu tılsımın kalıcı olmasını istiyorum ve bu muazzam görevlinin buna muktedir olduğuna canı gönülden inanıyorum” demeniz gerekir. Ardından gözlerini yaklaşık bir dakika boyunca kapatmanız ve dileğine odaklanması gerekir.

Bundan sonra kağıdın üzerinde bulunan yumurta akını kurumaya bırakmalısınız. Tahminen 24 saat bekletebilirsiniz. Kuruduktan sonra kare şekline gelecek şekilde kağıdı iki defa katlayın. Bu kağıdı yatak odanızda yerden minimum 1 metre yukarıda bulundurmanız gerekir. 7 gün boyunca bu kağıdı yatak odanızda bekletmeli ve 7. günün sonunda yaşadığınız bölgenin 200 metre uzaklıkta bir yere gömmelisiniz. Bu işlemleri de yaptıktan sonra yumurta büyüsü tamamlanmış olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu