2010-2020 Arşiv

Yeni Bir Aşkı Bulmak İçin Gül ve Lavanta Banyosu

Hayatına gerçek aşkı getirmeye mi çalışıyorsun? Ruhani bir temizlik banyosu denediniz mi? Bu aşkı bulmak ritüeli inanılmaz derecede kolaydır ve sevgiyi hayal ettiğinizden daha hızlı çekmenize yardımcı olur.

Bu Büyü Nasıl Çalışır?

Alanınızı tatlandırmak için bir tutam şeker, ruhsal şifa için biraz lavanta yağı ve hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcını simgelemek için beyaz bir gül kullanacağız. Lavanta, sakinlik sağlayan ve olumsuz etkilerin mekanımıza girmesini engelleyen kutsal bir bitkidir.

Gerçek aşkı bulmak için bir mum yakın! Bu büyü, auranızı temizlemek ve şeker ve pozitif büyücülük ile gerçek aşkı çekmeye başlamak için rahatlatıcı bir ruhsal banyo içerir!

Malzemeler

 • 1 beyaz gül
 • 1 bardak su
 • Lavanta esansiyel yağı
 • Şeker
 • 3 beyaz mum

Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Sunağınıza bir bardak normal içme suyu koyun.
 2. Suya beyaz bir gül ekleyin.
 3. Suya bir çay kaşığı şeker ve 3 damla lavanta esansiyel yağı ekleyin.
 4. Bardağı bir saat bekletin.
 5. Banyonuzda sıcak bir banyo ve 3 adet beyaz mum hazırlayın.
 6. Camdan yaprakları ve suyu banyonuza ekleyin. Kendinizi küvete bırakın.
 7. Rahatlayın ve vücudunuzun Yeni Sevginin enerjilerini emdiğini görselleştirin.
 8. Kalbinizin nasıl açılmaya başladığını ve mutluluk duyguları aldığını hayal ederken cildinizi ovalayın. Bu duyguları başka birini mutlu etmek için nasıl kullanacağınızı hayal edin.
 9. Bir süre sonra suyu boşaltın ve havanın cildinizi kurutmasına izin verin. Artık ruhen temizsiniz ve mükemmel bir partneri çekmeye hazırsınız.

Hayatınıza gerçek aşkı getirmeye çalışırken bu banyoyu ayda bir tekrarlayın. En önemli şey, kendinize inanmanız ve koşulsuz sevgiye layık olmanızdır. Her gün bolluk duyguları yaratmaya ve sevgi tezahür ettirmeye çalışın.

aşkı bulmak

Aşk Büyüleri

En etkili şekilde çalışan aşk büyüleri, bir kişi olarak sevgi verme ve alma yeteneğinizi artırmanız için sizi güçlendirenlerdir. Sizi sevgiye daha layık veya sevgiye daha açık hissettiren her ne yaparsanız yapın, doğal olarak hayatınıza daha fazla sevgi getirecektir. İyi haber şu ki, gerçekçi dilekler genellikle gerçekçi sonuçlar getirir.

İster yeni bir aşk arıyor olun, ister mevcut ilişkinizi geliştirmek isteyin, aşk büyüleri yaparken, ne istediğinizi net bir şekilde tanımlarken kesin ve ayrıntılı olmanız da önemlidir.

Bu web sitesinde bulacağınız aşk büyüleri çoğunlukla kendiniz üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Başkalarını zorla değiştiremezsiniz, ancak kendinizi her zaman değiştirebilirsiniz. Büyüler ve meditasyonlar, şu anda sizin için en iyi hareket tarzının ne olduğu konusunda size fikir verecektir. Belki eski partnerinize geri dönmek istediğinizi düşünüyorsunuz, ancak biraz iç gözlem ve zamanla, enerjinizi yeni bir romantizm peşinde koşmanın daha kolay ve eğlenceli olabileceğini keşfediyorsunuz. Önemli olan, iletişim kurmanız ve kendinizi ve sezginizi, yani sizin için istisnasız tam olarak neyin doğru olduğunu bilen Yüksek Benliğinizi dinlemenizdir.

Kalbinizi aşkı almaya açmak, yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Bir aşk büyüsü her zaman ayaklarınızı yere koymanıza ve bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu hizalamanıza yardımcı olur, böylece tam olarak hak ettiğiniz şeyi, daha fazlasını ve daha azını elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu