Büyüler

Yeni Başlayanlar İçin Anında Çalışan Ücretsiz Aşk Büyüleri

Burada, aşk ilişkileriyle ilgili kelime olarak sizin için çok sayıda ücretsiz büyü bulacaksınız. Sevginizi geri görmek, yeni sevgiliyi çekmek, mevcut evliliğinize aşk ateşi eklemek, kırık kalbinizi geliştirmek veya partnerinizin boyutunu daha sadık olmasını sağlamak – her şey ücretsiz aşk büyüleri ile hemen çözülebilir.

Belirtilen belirli bir kişi için tüm ücretsiz aşk büyüleri, sizi günlerce bekletmeyecek klasik, zamana göre test edilmiş ve hızlı hareket eden büyülerdir;

Ücretsiz Kolay Cazibe Aşk Büyüsü

Listedeki ilk büyümüz, malzeme olmadan işleyebilen güçlü ve etkili bir aşk büyüsüdür. Yapması çok kolay, tek yapmanız gereken ilahiyi söylemek. Birine ilgi duyuyorsanız ve o düşünceli dikkatini çekmek, o zaman bu etkili büyüden yararlanın.

Cazibe amacının işe yaraması için, şu kelimeleri günde 300 kez söylemeniz: “(sevdiklerinizin adı) MUJHE MILE ANHI ISHQ JAADU CHALAYE.”

Sözleri söyleme zamanlamasının tamamlandığını unutmayın – sabahları 100 kez, öğleden sonra 100 kez ve geceleri de 100 kez söylemeniz gerekir. En iyi sonuç için evinizin dışında aşk büyüleri sözleridir!

Yakında, istediğiniz aşkınızın yavaş yavaş boyutu giderseniz giderseniz onu takip edeceğini fark edeceksiniz. Doğal olarak size yaklaşacaklar ve sizinle iletişim kurmanın yollarını isteyecekler; ek olarak, kişiliğiniz hakkında daha fazla şey isterler.

ücretsiz aşk büyüleri

Sadece Kelimelerle Yapılan Kolay Aşk Büyüleri

İşte sizden sözcükler söylemenizi gerektiren başka bir özgür ve kolay aşk büyüsü geliyor. Ne kadar çok söylerseniz, büyü o kadar güçlü olur. Pozitif enerjinizi evrene gönderin ve bu aşk büyüsü aşk büyüsünü yayacak ve nereye giderseniz gidin onu görünür kılacaktır.

Malzemeler olmadan büyü yapmak sadece iyi bir amaca ve iyi niyete sahip olanlara iyi sonuçlar verdiğinden, bunu birisinin aşk ilişkisini bozmak veya olumsuz ilişkinizi yeniden alevlendirmek için kullanmamalısınız.

Her sabah saat 7’de uyanın ve şu kelimeleri açıkça söyleyin: “YAA MADAT YAA MUJHE MILE VO ABHI.” Bu aşk ilahisi ile her gün olabildiğince çok mırıldanmaya veya dua etmeye çalışın – daha önce de söylediğim gibi, daha fazla zikretmek sonucu hızlandıracak ve size birçok sürpriz getirecektir.

Ücretsiz Bağlama Aşk Büyüsü

İsterseniz  tamamen hayatının aşkı kalp yakalama  ve İkiniz arasında bağı güçlendirmek, sözde bağlama aşk büyü deneyin. Bu güçlü büyünün ana fikri, sevgilinizi bağlamak ve sonsuza dek sizinle kalmasını sağlamaktır.

Ayini gerçekleştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz bazı malzemeler şunlardır: sizi ve sevdiklerinizi temsil eden iki kil bebek, bir kırmızı kurdele ve bir iğne.

Kil kullanarak iki bebek yapın ve ardından ikinci bebeğe sevdiklerinizin ve annelerinin adını yazarken sizin ve annenizin adını ilk bebeğe kazımak için iğneyi kullanın. Her oyuncak bebeğin üzerinde küçük bir delik açın ve her ikisini de kırmızı kurdele ile birbirlerine bakacak şekilde bağlayın.

Bebeği sağ elinizle tutun, niyetinize odaklanın ve her sabah 40 kez “HAR KAAM PYAAR SAAT ANDOMANER PURA HUA” yüksek sesle söylemeye başlayın. Onları uyurken yatağınızda tutun ve sadece odanızda kalmalarına izin verin.

Sevginizi bağlamak için hemen işe yarayan ücretsiz aşk büyüleri geri döndürülemez; bu nedenle, uzun süreli bir ilişki içinde olmak istediğiniz kişiden emin olmalısınız.

Ücretsiz Kayıp Aşk Büyüsü

Sandal büyüsü olarak da bilinen bu, kayıp aşkınızı geri kazanmak için kullanılabilir. Bu aşk büyüsünü uygulamadan önce, daha sonra çok fazla enerjinizi tüketeceği için iyice dinlenmeniz önerilir. Pozitif enerjiyi evrene göndererek,  eski sevgilinizin sevgisini ve şefkatini  yeniden kazanabileceksiniz.

Diğer renkler olumsuzluk ve başarısızlıktan başka bir şey getirmediğinden, bu uzlaşma büyüsünü gerçekleştirirken mum için yalnızca yeşil rengi kullanın. Kırmızı mürekkep kullanarak hem isminizi hem de eşinizin adını mumun üzerine yazın; o zaman tek ihtiyacınız olan, 40 defa “KUTSAL PYAAR ANUMAN JALD AAJAAYE PITAR” demek. Mumu yakın, iki elinizle tutun ve yüzünüzü gökyüzüne doğru çevirin ve pozitif enerjinizi serbest bırakmaya odaklanın.

Niyet net olduğu sürece, çevrimiçi olarak sizin için ücretsiz aşk büyüleriyle eski sevgilinizi hayatınıza geri getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu