Büyüler

Yemen Akik Taşı İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Taş ile yapılacak büyülerde taşların etkisi çok kuvvetli olduğu için büyülerin daha kalıcı hale gelmesini sağlar. Bu yüzden taşlar ile yapılacak büyülerin hepsinde farklı sonuçlar ve anlamlar vardır. Bu büyüyü doğru bir şekilde yapmak için medyuma gidilmesi gerekir.

Yemen Akik Taşı Büyüsünün Uygulanışı

Yemen akik taşı ile büyü yapmak isteyen kişiler ilk önce bu ritüel konusunda uzman bir medyuma gitmesi gerekir. Medyumlar alanında uzman oldukları için yapılan taş büyülerinin daha iyi bir şekilde tutmasını sağlar. İyi bir medyum bulma konusunda tereddüde düşen kişiler bu konuda internette yazılan yorumlara bakarak medyum bulma şansı vardır.

Medyumlar alanlarında tecrübeli oldukları için yaptıkları büyüler her zaman tutmaktadır. Büyü bozma ve yapma konusunda uzman olan medyumlar müşterilerinin sorunlarını çözmektedir.  Taş büyüsü de diğer büyüler gibi dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir büyüdür. Taş büyülerinde değişik renklerde taşlar kullanılır. Her büyü türüne göre taşların renkleri farklılık göstermektedir. Örneğin; aşk büyüsü yapılışında kullanılan taş rengi kırmızıdır. Ya da çiftleri barıştırmak için yapılan büyüde beyaz mavi veya beyaz renkte taş kullanılır.

Uygun taşları seçtikten sonra taşlara özel sözler söylenir. Bu sözler tılsımlı olduğu için sözler taşlara etki eder ve büyü amacına ulaşmış olur. Ayrıca büyü için edilen dualar da büyünün daha etkili olmasını sağlar. Tüm bunların yanında medyum kendisine özgü özel tarifler de uygulayabilir. Bu özel tarifler medyumun yeteneklerine göre farklılık gösterebilir.

Yemen Akik Taşında Kırmızı Rengin Kullanılması

Kırmızı renkte kullanılan taşlar aşk büyüleri için kullanılır. Kırmızı renk insanlara aşk duygusunu hissettirir. Taşın enerjisi sayesinde insanlar birbirlerine aşık olacak ve birbirlerine bağlanacaktır. Aşk büyüleri için kullanılan yemen akik taşlarıyla medyum büyü yapılacak kişiye duygular yaratır. Bu duygular sayesinde hayatlarınızdaki gerçek aşkı bulur.Kırmızı taş sayesinde aşk büyüleri tesirlerini uzun süreli olarak gösterecektir. Yapılacak aşk büyüleri sonucunda insanlar sevdiği kişiye kendine kolay bir şekilde aşık edebilecek.

Yemen Akik Taşı

Aşk büyüleri yaptırıp hayatlarını birleştirerek çok mutlu olan birçok kişi var. Medyuma gelen müşteriler büyü yaptırdığı kişi ile aşk yaşamaları için engelleri kaldıracaktır. Bu sayede insanlar birbirlerine karşı daha bağlı olacaktır. İçlerinde aşk duygusu olan ve sevmek isteyenler medyum veya hoca ile iletişime geçmelidir.

Yemen Akik Taşında Beyaz Rengin Kullanılması

Büyüde beyaz renkli taş kullanılması insanların barış içerisinde yaşamasını sağlar. Sevgililer veya arkadaşlar arasında küslük oluşması durumunda insanlar bu büyü yaptırarak küslüklere son verebilir. Medyumun yaptığı büyü sayesinde insanları birbirine yakınlaştıracak ve aralarındaki muhabbetin artmasına yardımcı olacaktır.

Yapılan barıştırma büyüleriyle ayrılıklar son bulacaktır. Özellikle ayrılan sevgililer veya eşler beyaz yemen akik taşı sayesinde aralarındaki sorunları çözebilecek durumlara gelecektir. Ayrıca evi terk etmiş giden eşler de bu büyü sayesinde geri dönecektir. Beyaz taş ile yapılan büyüler ayrıca insanları kavga etmelerini engeller. Arasında tartışma ve sorun olanlar büyü yaptıktan sonra tartışmaları sona erecektir.

Beyaz taş büyüleri kişilerin daha stressiz ve sakin olmasına da sağlar. Ayrılık korkuları olanlar sevdiği kişiye bu büyüden yapması durumunda korkularından kurtulmuş olacaktır. Hayatlarında tartışma ve küslük istemeyenler taş büyüleri konusunda bilgili medyumla iletişime geçerek büyü yaptırabilir.

Yemen Akik Taşında Mavi Renk İle Yapılan Büyü

Mavi renk insanları huzura kavuşturan bir renktir. Mavinin vereceği huzur ile birlikte insanlar içlerindeki stresi atabilir. Gökyüzü ve denizin sakinleştirici etkileriyle insanlar içlerindeki huzursuzluklardan kurtulur. Mavi yemen akik taşı da insanları sakinleştiren bir taştır. Taşı üzerinizde taşımanız halinde insanlar huzura kavuşacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu