Büyüler

Yapması Kolay Malzemesiz Aşk Büyüleri

Pek çok insanın hayatını çok özel kılan, içeriği olmayan aşk büyüleridir. Devam eden bir ilişkide bir şans isteyenler bunu deneyebilir. Onları hızlı ve kolay şekilde yapmamız o kadar harikadır. İnsanlar olarak istediğimiz şeye en kısa yoldan gitmeyi seviyoruz. Bu yüzden malzemesiz büyüler, sevginin hızlı bir şekilde gelmesini isteyenler için bir kısayol gibidir.

Görmeden daha fazla beklemeyin veya daha fazla zaman kaybetmeyin bunda gerçekten iyi olan nedir. Sizi takip edecek hiçbir kötü güç veya kötü alamet yoktur. Ama biz malzemesiz aşk büyüleri çeşitli türlerini inceleyeceğiz. Büyü yapmanın en hassas alanı olan kayıp aşkı geri döndürmenin yanı sıra, bu hayatta maceraya devam ederken, hayatınızı iyileştirmek için büyü yapmanız gerekebilecek başka alanlar da var.

Şans Büyüleri ve Başarı Büyüleri

Şansa inanır mısın? Bence yapmalısın. Şans, başarının bir kişinin çabalarının aksine tesadüfen meydana gelen olaylar dizisi olarak tanımlanan parçasıdır. Çağdaş araştırmalar, şansın tamamen zahmetsiz olmadığını gösteriyor. Kendine güvenen insanlar ve çalışmaya devam edenler tembel ve utangaçlardan daha şanslı olma eğilimindedir.

Bu keşif sayesinde, kendinize güvenmeniz ve şansın yanınızda olması için biraz çaba sarf etmeniz önemlidir. Bunu yapmanın yollarından biri, aşağıdaki şans büyülerinden birini yapmaktır:

İyi Şans Büyüsü Söylemek

Adından da anlaşılacağı gibi, bu şans büyüsü ilahiyi içerir. Pozitifliğin pozitifleri çektiği, negatifliğin ise negatif etkilere yol açtığı bilgisini kullanır.

Şans büyüsü evde, işyerinde ve şanslı olmak isteyebileceğiniz diğer alanlarda pozitif enerjileri çekmek için kullanılır. Kötü şans olasılığını en aza indirmenin bir yolu olarak negatif enerjileri uzaklaştırmak için de kullanılır. İyi şanslar büyüsü (içeriksiz büyüler) için kullanılacak prosedür. Her zamanki gibi, ritüeldeki ilk adım, malzemeleri toplamayı içerir. Bu başarı büyüsü basittir. Sadece iki güçlü bileşene ihtiyaç duyar;

 • Ahşap tütsülük: Ahşap kötü bir iletkendir. Sizi kötü şanstan izole edebilir. Ayrıca ağaçların pozitif titreşimleri çekme ve negatif enerjileri itme yeteneğinden alınan doğal unsurlara sahiptir. Ahşabın kullanılması, büyüyü ağaçların pozitif titreşimleriyle yükleyerek bu özellikleri birleştirmek içindir.
 • Tarçın tütsü: Tarçın ayrıca kötü alametleri kovmak için de kullanılır. Araştırmaya göre tarçın, vücudunuzu genellikle serbest radikallerin neden olduğu oksidasyon hasarından koruyan antioksidanlarla doludur. Bu nedenle sizi kötü ruhlardan korumak için gereken arındırıcı özelliklere sahiptir. Ayrıca yeşil büyüde iyi ruhsal güçleri davet etmek için kullanılır.
 • Tarçın çubuğunu tahta tutacağı kullanarak tutun ve tütsüyü yakın.
 • Güvenilir psişik okuyucunuzun iyi şans büyüleri için size vereceği kelimeleri söyleyin. Sözler, ritüeli gerçekleştirdiğiniz zamana ve yere göre değişir.
 • Tütsü dumanı tüm eve yayılsın ki o binanın her tarafını temizlesin ve uğursuzluktan korusun.
 • Bu iyi şans büyüsünü her gün veya olabildiğince sık tekrarlayın. Sonuçların da olumlu olması için bu başarı büyüsünü yaparken her zaman olumlu bir tutum sergilemek önemlidir.

Aşk Büyüleri

Malzemesiz Aşk Büyüsü

Beyaz Mum

Mumlarla ilgili yazılarımızdan birinde açıklandığı gibi karmanın etkilerini nötralize etmek için beyaz mumlar kullanılır.

 • Beyaz mumu yakın ve iyi şans büyüsü yaptığınız banyoya yerleştirin.
 • Banyo suyunuza rue, biberiye ve tavuk otu ekleyin.
 • Güvenilir psişik okuyucunuzun size vereceği kelimeleri söyleyin. Benimle iletişime geçerseniz, başarı büyüsünün belirli mevsiminde kullanılacak doğru kelimeleri size sunacağım.
 • Küvete girerken zihninizin istediğiniz başarıya odaklandığından emin olun.
 • İlaçlı suda banyo yapın.
 • Küveti iyice temizledikten sonra bırakın ve vücudunuzu kurulayın.

İyi şans büyüsünün gücünü artırmak için işlemi hafta boyunca birkaç gün tekrarlamanız önerilir. Ayrıca, bitkisel arınma banyosunda ruhunuzu her temizlediğinizde, doğru kelimeleri söylediğinizden emin olmak için güvenilir psişik okuyucunuzla aranızda sürekli bir iletişim olduğundan emin olun.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu