Büyüler

Wicca Aşk Büyüsü

Bugün sizlere pembe bir mum ve birkaç beyaz çiçekten oluşan bir Wicca aşk büyüsü tarifinden bahsedeceğiz.

Bu Büyü Nasıl Çalışır?

Bu Wiccan ritüeli, yol açıcı bir aşk büyüsü olarak çalışır ve kötü bir ayrılık veya üzücü bir ilişki yaşamış ve kendilerini sevgi vermeye veya almaya kapatmış olanlara yöneliktir. Ayrıca, yeni bir aşk hayatına giden yolu temizlemek için kendini sevme veya aşk ritüeline ihtiyaç duyan herkes için de işe yarayacaktır.

Pembe mumun gücünü kaygıyı gidermek ve moral artışı sağlamak için kullanacağız. Sadece biraz tütsü (tütsü çubuğu veya kurutulmuş otlar olabilir), mumu süslemek için uçucu bir yağ (aşağıdaki seçeneklerden birini seçin) ve 3 beyaz çiçeğe ihtiyacınız olacağı için malzemeleri bulmak çok kolaydır.

Aşk için yanan mumlar, çiçekler ve uçucu yağlar eklenerek zenginleştirilebilir. Bir büyü yapın ve pembe bir mum ve biraz tütsü ile hayatınıza aşk katın!

Wicca aşk büyüsü

Malzemeler

 • 1 pembe mum
 • Tütsü (örneğin tarçın, yasemin veya güller)
 • Uçucu yağ (örneğin tarçın, karanfil, yasemin, ıhlamur çiçeği, portakal, gül veya vanilya)
 • 3 kurutulmuş beyaz çiçek (ör. Papatyalar, karanfiller, zambaklar, laleler, nergisler veya diğerleri)
 • Bir kap
 • Kağıt ve kalem
 • Mumluk veya tabak

Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Tütsüyü yakın ve aromasının boşluğu doldurmasına izin verin.
 2. Mumunuzu, dokunduğu her şeyi dönüştüren güçlü aşka bir kapı açmaya hazırlanırken esansiyel yağı kullanarak süsleyin. Bunu yaparken şunu söyle; Bu mumu temizleyip kutsuyorum, böylece benim ve ateş elementi arasındaki antlaşmanın bir işareti olarak hizmet edebilsin.
 3. Mumu yakın ve mumluk veya tabağa koyun.
 4. Beyaz çiçeklerden birini alın ve yaprakları birer birer yavaşça çıkarın. Bunu yaparken yavaşça nefes alın ve şu sözü söyleyin; Ben (nefes alıyorum) güçle dolu (nefes veriyorum) ateş gibi yanan (nefes ver) güçlü bir aşkım (nefes alıyorum).
 5. Bunu 3 çiçeğin hepsiyle yapın ve yaprakları kazanın içine yerleştirin. Bu zamanı zihninizi tüm endişelerden ve düşüncelerden temizlemek için kullanın.
 6. Kağıdın üzerine tam adınızı yazın.
 7. Kağıt parçasını mum alevi ile yakın ve güvenli bir şekilde yanması için kazanın içine koyun.
 8. Teşekkürler derken mum yansın ve saksıdaki kalıntıları gömmeye devam et.
 9. Kapta külleri ve kalan yaprakları alın ve gömün (bir bahçeye veya saksıya).

Bu kadarını okuyup anladıysanız, zihniniz yeterince açık demektir. Şimdi, tezahür Gücünüzü, yani iradenizi geliştirmek için çalışabilirsiniz. Görüyorsunuz, derinlerde, tüm Sihir kendi iç gücünüze ve onu nasıl ve ne zaman kullanacağınızı bilmenize dayanır. Bu yolu seçmek büyük bir irade gerektirir ve yakında Sihrin en kolay yol olmadığını keşfedeceksiniz. Hayatınızda gerçek bir değişimin yaratılması gerçek bir çaba gerektirir.

Büyü sadece düşüncelerinizin niyetiyle ve gücüyle çalışmaz. Büyüleri başarılı bir şekilde yapmak için bedeninizin, zihninizin ve ruhunuzun hizalanması üzerinde de çalışmalısınız. Kendinizin bu yönleri aşağıdakiler aracılığıyla hizalanabilir;

 • Nefes ve derin meditasyon.
 • Kaygı ve sabırsızlığı bir kenara koymak.
 • Evren ile bağlantınızın farkında olmak.

Gerçek büyüleri niyetlerimiz, düşüncelerimiz, sözlerimiz ve eylemlerimiz aracılığıyla çalışır – aradığınızı doğru bir şekilde zihinselleştirmek de önemlidir. Bu sadece değişimin mümkün olduğuna inanmakla ilgili değil, bunun zaten gerçekleştiğini bilmek ve hissetmekle ilgilidir. Zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz dahil evrenin tüm yönleri birbirine bağlıdır. Çevremizde gördüğümüz şey, düşüncelerimizin fiziksel tezahürüdür ve buna karşılık düşünceleriniz, etrafınızdaki her şeyin dinamiklerini değiştirme gücüne sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu