Büyüler

Voodoo Büyüleri

Voodoo büyüleri günümüzde oldukça yaygındır. Çağlardan beri devam ediyorlar ve insanlar aslında sorun yaşadıklarında bunun için gitmeyi tercih ediyorlar. Büyüyü yapmak istediğiniz insanın benzer iskelet yapısıyla yapılmış iki bebek olduğu için uzmanlar olmadan yapılabilecek hiçbir şey yoktur. Daha sonra uzman tarafından yönlendirilen eylem gerçekleştirilir. Etkisi tehlikeli olabileceğinden, bir uzmandan yardım almadığınız zamana kadar büyü yapılamaz. Size doğru zamanı ve tarihi ve nasıl yapılacağını söyleyecekler. Bir uzmanın rehberliğinde yaptığınızda, büyüyü yaptığınızda ortaya çıkabilecek olumsuzlukları da size açıklarlar. Herhangi bir sorun için herhangi bir tür büyü büyüsü yaparken, ilişki olabilir, intikam olabilir, cinsel yaşam olabilir veya başka herhangi bir sebep olabilir. Bunu gönülsüzce yaptığınızda ya da olumsuzlukla yaptığınızda ya da buna doğru bir inancınız olmadığında, sonuçlar orada olmaz. Bu yüzden dikkatli olun ve sonra büyüyü yapın.

Kara Voodoo Büyüleri

Kara büyü, işinizi tamamlamak veya belki bir şeyi fethetmek için veya belki intikam almak istediğinizde doğaüstü öğeler kullanıyor. Mutluluk isteseniz bile kara büyü Voodoo büyüsü yapılabilir. Yani duruma göre Voodoo büyüsü yapılıyor. Herhangi bir kara büyü Voodoo büyüsünü gerçekleştirmek için ihtiyacınız olanlar zavallı adamın gülü, bir kırmızı gül, bir kırmızı mum, bir pembe mum, yeni aşkınızı bulduğunuz bir alanın bir haritası. Bu nedenle, her iki mumu da yakarak başlamak için onları haritanın her iki yanında tutun. Şimdi sıradaki, aşkınızda olmasını istediğiniz nitelikleri haritada yazmak. Resimde olduğu gibi benzer yapıya sahip olan ve bunu göz önünde bulundurarak, niteliklerini doğru bir şekilde yazabilen bebeğini yapabilirsiniz. Şimdi çiçeklerdeki yapraklardan nazikçe kurtulun ve onları haritaya bırakın. Düştüklerinde durmadan söylüyorlar: “Bu haritanın köşelerinde aşk hayatım bulunacak”. Şimdi sıradaki yaprakları toplayın ve sonra onları tek tek ön kapınızdan bırakın. Siz bunu yaparken: “Yol, aşkımız olsun çiçeklerin basamaklarında sizi bana getirmeye hazır”. Mumlar yandığında onları haritayla dışarı çıkarın ve şimdi hepsini birlikte gömün. İşte burada yapılır. Bittiğinde göreceksin heceleme işi ve aşk hayatın harika olurdu. Yani bu kara büyü Voodoo büyüsü, insanlara aşkı hissettirmek için yapılır.

Voodoo Büyüleri

İşe Yarayan Gerçek Voodoo Büyüleri

Mevcut bir dizi Voodoo büyüsü var. Etkili olan ve çok az çaba gerektiren bazıları vardır. İntikam almak istiyorsanız işte size bir tane Bunun için siyah mum, kağıt, ateş, kumaş örneği, düşman resmi ihtiyacınız var, Şimdi yapmanız gereken tek şey düşmanın resmini veya mal varlığını koymak çok kolay tüm malzemelerle birlikte kumaş. Bunu yaptıktan sonra bir sonraki adımı mum yakıp hepsini önüne koyun. Karanlık bir odada yapın ve mum sönene kadar orada tutun. Odada başka ışık olmamalıdır. Bunu bir kez yaptıktan sonra, şimdi yapmanız gereken tek şey, mum söndüğünde bir yere gömmek. Yaptığınızda büyü yapılır ve gitmeye hazırsın. İşte burada büyün yapılıyor. Şimdi evrenin çalışmasına izin verin. Ona inanın ve eğer inancınız yoksa sonuçlar orada olmayacak. Sonuçlara ihtiyacınız varsa inancınız olsun ve pozitif kalın ve çok yakında intikam alınacak ve o kişinin acı çektiğini göreceksiniz.

Voodoo Büyülerinden Nasıl Kurtulurum

Voodoo büyüsünden kurtulmak istediğinizde yapmanız gereken ilk şey, pozitif ve sakin kalmaktır. Pozitif olduğunuzda sonuçlar otomatik olarak azalır. Sonra, Tanrı’nın adını zikretmelisiniz ve bundan sonra bile sonucu bulamazsanız, o zaman büyüden nasıl kurtulacağınız konusunda size rehberlik edebilecek bir medyuma danışmanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu