Büyüler

Voodoo Büyüleri Wiccan Büyülerinden Daha Güçlü Mü?

Pek çok insan, kendi durumlarına en uygun sihir türünü merak eder. Aşk büyüleri bazen yoğun kişiselleştirme gerektirebilecek karmaşık durumları hedefler. Neyse ki, voodoo kolayca özelleştirilebilir. Özelleştirme, etkili ve başarılı bir büyünün önemli bir yönüdür. Voodoo, girdiye karşı çok hassas olmasına rağmen güçlü bir sihirdir. Voodoo büyüsü yapmak, kullananın niyetine ve deneyimine bağlı olarak farklıdır. Bazı voodoo rahipleri son derece güçlü işitsel tepkiler hazırlayabilirler ve kişiselleştirme, olumlu etkinin eğrilmesinin ayrılmaz bir parçasını oynar. Türevinde hem Wicca hem de Voodoo olan melez büyüler bile var. Ama bir Voodoo aşk büyüsünü Wiccan aşk büyüsünden daha güçlü yapan nedir?

Güçlü Voodoo Büyüleri

Voodoo rahipleri ve uygulayıcıları bulmak gittikçe zorlaşıyor. Voodoo dininde ve uygulamasında güçlü olan şeylerin çoğu, daha geniş bir büyü yapma ve büyü uygulamasına emildi. Hem Voodoo hem de Wiccan büyülerini uygulayan büyü ritüeli bulmak çok yaygındır. Voodoo ustaları bu karma meclislerde hala mevcuttur. Wiccan büyülerini tamamen yeni bir seviyeye taşıyan büyülere birçok güçlü nitelik katabilirler.

Bununla birlikte, Voodoo geleneğinin kendi içinde hafife alınmaması gerektiğini söyledi. Tüm hayatlarını uygulamış birçok voodoo rahibi ve rahibesi var. Voodoo’nun en geleneksel biçimleri arasında Afrika voodoo ve Haiti voodoo bulunur. Tüm stiller, tezahürü büyük ölçüde etkileyebilecek çok güçlü içerik ve büyü katkılarına sahiptir.

Güçlü Wiccan Büyüleri

Wiccan büyüleri, büyü yapma dünyasında önemli bir güce sahiptir. En çok takip edilen dinlerden biridir ve çok sayıda uygulanabilir içerik ve etkiye sahiptir. Wiccan büyülerini desteklemek için çok sayıda oluşturulmuş birçok meclis vardır (ve bir büyüye ne kadar çok büyü yapan kişi katılırsa, etki o kadar güçlü olur). Voodoo geleneğine benzer şekilde, nesiller arası güce sahip birçok meclis vardır, yani meclisler birçok nesile geri döner. Geleneksel Wiccan büyüleri güçlü olabilir, ancak her türlü ek büyü ve niyetle bağlanması kolaydır ve bir aşk büyüsü yaparken herhangi bir ekstra, mevcut enerjiden vazgeçmek sorumsuz ve gülünç olurdu.

Voodoo Büyüleri Wiccan

Wicca ve Voodoo’yu Birlikte Kullanmak

Birçok insan Wicca’yı voodoo ile birleştirerek elde edilebilecek gücü küçümsüyor. Büyü yapmak genellikle niyetin, malzemelerin, büyünün ve deneyimin gücüne dayanır. Deneyimli bir voodoo uygulayıcısı ile işbirliği yapan deneyimli bir Wiccan’a sahip olmak, manevi etki isteyen bir eşleşmedir. Aura, bir sihire diğerine karşı daha duyarlı olabilir, bu nedenle birden fazla etkiyi tek bir büyüye dahil etmek inkar edilemez derecede akıllıdır!

Voodoo Büyüleri Kötü Karma Yaratır Mı?

Voodoo, kast için olumsuz sonuçlar veya kötü karma yaratmasıyla ünlüdür (bireysel talepte bulunma veya büyüyü yapma). Bazı Voodoo ritüeli, olumsuz sonuçlara karşı koymak için özel ritüeller içerecektir. Diğer büyü ritüeli, bir Voodoo büyüsünün bir parçası olarak yaratılan negatif enerjiyi ortadan kaldırmak için temizlemeleri içerecektir. Bir kara voodoo büyüsü yapmanın olası olumsuz sonuçlarını basitçe görmezden gelmeye istekli olan büyü ritüeli de vardır. Bununla birlikte, kabul edilmesi gereken önemli gerçek, tüm voodoo kara büyü olmadığıdır. Birçok voodoo büyüsü aslında beyaz büyü olarak kabul edilir. Beyaz büyü ve kara büyü voodoo arasındaki fark, diğer büyülerle aynıdır: niyet, malzemeler ve döküm ritüeli. Kötü niyet, kötü içerik veya kara büyü ritüeli kullanan bir voodoo ritüeli, olumsuz sonuçlara yol açacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu