2010-2020 Arşiv

Voodoo Büyü Ritüeli

Otantik voodoo büyü ritüeli yapılmak yerine doğar. Birlikte çalışmak için bir Haitili veya Afrikalı büyücü aradığınızda bunu daima hatırlayın. Otuzlu veya kırklı yaşlarında olan ve sihir kariyerine yeni başlayan birini görürseniz, onu asla işe almayın. Büyünün artan popülaritesinden para kazanmaya çalışan bir yalancı. Profesyonel bir büyücü bulmalısın.

Ne yazık ki, voodoo büyüsü her zaman birçok dolandırıcıyı kendine çekmiştir. Görsel olarak çok çekici, bu yüzden insanları aynı zamanda güçlü ve etkili olduğuna inandırmak daha kolay. Bir voodoo büyücüsü, sihir numaralarıyla sahnede performans sergileyen bir sihirbaz gibidir – ateş, dans, davul sesleri… seyirciler üzerinde derin bir etki bırakır. Ama bunun sonucu nedir? Bulalım.

Güçlü Voodoo Büyüsü Ritüeli

Voodoo, Afrika kültlerinde kök salmıştır. Afrika’da ortaya çıktı. Afrika, güçlü bir voodoo büyüsü ritüeli aramanız gereken yerdir. Tipik Afrika yaşam tarzını bilerek, çoğu voodoo ritüelinin neden basit günlük yaşam problemlerini çözmek için tasarlandığını anlamak kolaydır. Bu nedenle, ünlü veya zengin olmak için voodoo kullanamazsınız. Piyangoyu kazanmana bile yardım etmeyecek. Bu dileklerin gerçekleşmesi için Avrupa sihirlerine ihtiyacınız var, çünkü Avrupa büyüsü kraliyete, şövalyelere ve diğer güçlü insanlara hizmet etmek için yaratıldı. Eski insanlar, sağlıklarını iyileştirmek, sevdiklerine bazı sağlık sorunları konusunda yardım etmek veya sığırlarını tedavi etmek için ihtiyaç duyduklarında voodoo şamanlarına gelirdi. Nadir durumlarda sevgi veya düşmanlara karşı korunma aramaya gelirlerdi.

Kara voodoo büyüsü bile geleneksel Avrupa büyüsü kadar güçlü değildir. Bunun sebep olduğu hastalık ve problemlerin giderilmesi oldukça kolaydır. Örneğin kendinizi kara voodoo büyüsünden korumak için tuz ve karabiber, sözlü büyüler ve profesyonel büyücüler tarafından oluşturulmuş koruyucu tılsımlar kullanabilirsiniz.

Kendini en güçlü voodoo büyüsünden bile korumanın etkili bir yolu meditasyon ve içsel ışık elde etmektir. Çoğu voodoo şamanı, çoğu zaman bir duanın ışığını yenemeyecek kadar zayıf olan siyah negatif enerjilerle veya süptil bedenlerinize hiçbir kötülüğün giremeyeceğine ve hiçbir büyünün kaderinizi değiştiremeyeceğine dair içsel güvenle çalışır.

Voodoo Büyü

Gerçek Voodoo Büyüsü Ritüeli

Gerçek voodoo büyüsü ritüeli oldukça güçlüdür. Çok çeşitli sorunları çözebilirler ve sonuçları oldukça etkileyicidir. Ancak, hayallerinizin gerçekleşmesinin bedeli nedir? Hayalinizi gerçekleştirmenin bedelinin ne olacağını hiç düşündünüz mü? Herhangi bir nedenle sihir kullanmak istediğinizde her zaman bunu düşünmelisiniz.

Bir ritüeli taklit etmek oldukça kolaydır. Birkaç öğeyi (örneğin, birkaç Afrika maskesini) bir sunak olarak bir araya getirin, çevresinde renkli kumlarla bazı desenler oluşturun, bir ateş kurun ve bir şaman gibi dans edin. Ardından müşterinin parasını alın ve büyünün kısa sürede istenen sonuçları getireceğinden emin olun. Bu, dünya çapında her gün binlerce dolandırıcının yaptığı şeydir. Bundan hiç kimseye kesinlikle hiçbir fayda sağlamayan milyonlarca dolarlık bir endüstri yarattılar.

Şaşırtıcı bir şekilde, bu tür voodoo büyücülerinin çoğu kurbanı aynı fikirde olmayacak ve voodoo onlara gerçekten yardım ettiğini söyleyecektir. İşin içinde sihir olmasa bile bir rüyanın gerçekleşme ihtimalinin %10 olduğunu hatırlatalım. Yani, en aziz hayallerinizden biri, kanıtlanmış bazı özgün büyü ritüeli sayesinde değil, gerçekleşmesi gerektiği için gerçekleşti. Her üç müşteriden birinin istediğini aldığını ve bunun için hiçbir şey yapmaları gerekmediğini bilen dolandırıcılar buna güvenir.

Haiti Voodoo Büyüsü Ritüeli

Yine de, voodoo şamanları gerçektir. Ancak, hiçbiri çevrimiçi çalışmıyor. Müşterileriyle yüz yüze görüşmekte ısrar ediyorlar. Hem voodoo büyüsü yapan kişinin hem de müşterinin ritüele katılması gerektiğinden, bu tür talepler oldukça makul. Mesele şu ki, tüm şamanlar, şaman tarafından güç, etki ve becerilerini kazanırken evcilleştirilen veya boyun eğdirilen ruhlarla çalışır. Bu ruhlar şamanın yakınında yaşar ve dünyayı dolaşamazlar. Ancak danışan şaman tarafından değil de onlardan etkilendiği için, çaba sarf etmesi ve şamanın yaşadığı köyü ziyaret etmesi gereken ruhlar değil sizsiniz.

Voodoo büyücüleri, çeşitli ruhlar sayesinde güçlerine sahiptir. Voodoo ruhları, süptil bedenlerinizde neredeyse istedikleri şekilde değişiklik yapabilirler ve ritüel sırasında hissettiklerinizden ve sonrasında olanlardan onlar sorumludur. Aşağıda bazı örnekler verilmiştir;

  • Şifa – ruh hastalığınızı emer ve sizi iyileştirir.
  • Gençleştirme – ruh, yaşlanma programını kaldırarak çakralarınızda değişiklikler yapar.
  • Ruh sağlığı – ruh, zihinsel bedeninize ve bilinçli zihninize zarar verir.
  • Zenginlik – yoksulluk programlarını karmanızdan kaldırır.
  • İntikam – kendisine işaret edilen kişinin ince bedenlerine zarar verir.
  • Aşk – başka bir kişiyi sevmesini sağlayan kişinin sahipliğini alır.

Bu yüzden voodoo şamanları uzaktan çalışmazlar. Avrupalı ​​​​sihir meslektaşlarının aksine, şamanın hedefi görmesi ve bu kişinin yüzüne doğru bazı kelimeler söylemesi gerekir (kara büyü olsa bile). Bunun da ötesinde, sonuç genellikle şamanın gücüne değil, hedefin ne kadar korktuğuna bağlıdır. Bildiğiniz gibi, korku voodoo önemli bir faktördür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu