2010-2020 Arşiv

Voodoo Bebeği Aşk İçin Büyü Yapar

Voodoo büyüsü oldukça sınırlı sayıda eser kullanır. Hepsini listelemek çok zamanımızı almaz. Bunlar bir ritüel bıçağı, ritüel kavurma ve lambalar, maskeler, kemikler ve kürekler ve tabii ki şamanlar tarafından yaratılan voodoo bebekleri ve sadece diğer insanları etkilemek isteyen voodoo ile ilgilenen insanlar. Bugün size voodoo bebeği aşk için büyüler için bir voodoo bebeği yapmayı ve bunun nasıl kullanılacağını öğreteceğiz. Benzer voodoo ritüeli açıklamaları voodoo hakkındaki önceki makalelerimizde bulunabilir. Düzinelerce ritüel tanımladık ve hepsi evde yapılabilir. Yine de, gerçek karmaşık voodoo büyülerinin yalnızca profesyonel büyücüler tarafından yapılabileceğini ve voodoo’nun insanların gerçek aşkı bulmalarına yardımcı olabilecek tek büyü türü olmadığını hatırlatmama izin verin.

Voodoo Bebekleri Aşk Büyüleri

Voodoo bebekleri aşk büyüleri için bebekler, onları oldukça erişilebilir kılan çok çeşitli malzemelerden yapılabilir. Bir voodoo bebeği yapmanın en yaygın ve en zor yolu dikmektir. Belki de uluslararası voodoo sembolü olarak kabul edilen bu tür voodoo bebeklerinin resimlerini görmüşsünüzdür. Bu tür voodoo bebeklerini yapmak için özel tekstillere ihtiyaç vardır. Sevdiğiniz kişinin enerjisiyle dolu bir şeye ihtiyacınız var ve onun için yıkanmamış çarşaflar veya giysilerden daha iyi bir şey yok. Malzemeyi ikiye katlayın ve yeni bir makas kullanarak gelecekteki bebeğinizin bir siluetini kesin. Birlikte dikin, bir miktar pamuklu yün veya aynı tekstil kumaş parçalarıyla doldurun ve kıl, tırnak, deri, tükürük ve sperm gibi bazı biyomateryaller ekleyin. Ayrıca sevdiklerinizin yemeğinden kalan ekmek kırıntılarını da ekleyebilirsiniz.

Aşk İçin Bir Voodoo Bebeği Nasıl Yapılır?

Bazı biyomalzemeler veya yıpranmış giysiler elde etmenin bir yolu yoksa, biraz hamur kullanarak bir oyuncak bebek yapın. Hedef bir erkekse, 100 g una bir çay kaşığı tuz ekleyerek biraz mayalanmamış hamur hazırlayın. Hedef bir kadınsa, 100 g una bir çay kaşığı şeker ekleyin. Hamuru sert ama esnek hale getirmek için biraz su ekleyin. Bir oyuncak bebek yap. Bir kağıda hedefin adını ve doğum tarihini yazın ve bebeğin göğsüne koyun. Hedefin bir resmi varsa, mümkün olduğunca küçültün, yazdırın, yuvarlayın ve bebeğin içine koyun. Bu durumda, resmin arkasına hedefin adını ve doğum tarihini yazmanız gerektiği için herhangi bir not koymanıza gerek yoktur. Ardından, genellikle 3 veya 4 gün ve bazen 5 güne kadar çıkan bebeği kurumaya bırakın. Sonra bebeği normal bir voodoo bebeği gibi ritüelinizde kullanın.

Voodoo Bebeği Aşk

Aşk İçin Bir Voodoo Bebeği Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki kurallar, bir voodoo bebeğinin aşk için nasıl kullanılacağı hakkındadır;

– Bebek özel bir kutuda tutulmalıdır;

– Direkt güneş ışığından uzak tutulmalıdır;

– Oyuncak bebeği senden başka kimse bilmemeli;

– Bebeği çok kırılganmış gibi dikkatli tutun;

– Bebeği yıkamayın – suyla teması hedefi ağlatacaktır;

– Bebeği kullanmadan önce daima ellerinizi yıkayın;

– Hedefin hastalıklarını ele geçirmemek için bebeği kullandıktan sonra daima ellerinizi yıkayın;

– Adet görüyorsanız bebekle hiçbir şey yapmayın;

– Temsil ettiği kadın adet görüyorsa, bebeğe hiçbir şey yapmayın;

– Daha etkili olması için bebeğe kıyafet dikin;

– Bebeğe kızmayın çünkü bu hedefin size kızmasına neden olur;

– Oyuncak bebekle hedefe konuşur gibi konuşun (oyuncak gibi konuşmayın);

– Eğer oyuncak bebek seni korkutuyorsa onu yak.

Aşk için bir voodoo bebeği büyüsü yaptığınızda, voodoo bebeğinin her iki yönde de çalışan bir verici gibi olduğunu unutmamalısınız. Onun aracılığıyla emirlerinizi ve hayallerinizi iletebilirsiniz, ancak hedef sizi de, bilmeden bile etkileyebilir. Genellikle etki olumsuzdur ve sadece hedefin sorunlarını ve hastalıklarını üstlenirsiniz. Koruyucu kalkanımız bir top gibidir. İçinde bir delik olduğunda, hava dışarı çıkar. Bu yüzden iki önemli kural vardır; İlk olarak, hasta veya bazı zorluklar yaşayan kişilere asla büyü yapmayın. İkinci olarak, voodoo büyüleri yüksek riskli büyüler olduğundan, bırakın profesyonel büyücüler ritüelleri sizin yerinize yapsın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu