2010-2020 Arşiv

Voodoo Aşk Tılsımı

Sihir hakkında çok az bilgisi olan insanlar, farklı sihir dallarının farklı tılsımlar ve tılsımlar yaratmak için kullanılabileceğine inanırlar. Avrupalı ​​sihir uygulayıcıları sihir eşyaları yaratabildikleri için, diğer sihir uygulayıcıları da onları yaratabilmelidir. Böylece bilgisayarlarını açarlar ve satın almak için bir voodoo aşk tılsımı aramaya başlarlar. Şaşırtıcı bir şekilde, bulurlar. Ve yaptıklarında, satın alırlar.

Ancak, voodoo muskaları gerçek değildir. Sadece yoklar. Geleneksel voodoo şamanları muska veya tılsım yapmazlar. Birine yardım etmek için, bu kişiye yardım etmek için bir ruh gönderirler. Ruh, yardımına ihtiyaç duyulduğu sürece müşteriye yakın kalır.

Voodoo Aşk Muska İşe Yarıyor

Aynı zamanda, bazen voodoo aşk tılsımı işe yaradığı görülüyor. Onlara yakından bakın ve aynı ada sahip olsalar bile hepsinin farklı göründüğünü göreceksiniz. Bu böyle olmamalı. Aynı kullanım amacına sahip muskalar aynı görünmelidir. Muskalarının çalışması için sihir uygulayıcıları şunları kullanır. Aynı malzemeler;

  • Aynı ritüeller;
  • Aynı semboller;
  • Aynı işaretler;
  • Fümigasyon ve şarj için aynı maddeler;
  • Ayrıca ürünlerini aynı gün aktive ederler.

Sonuç olarak, dünyanın farklı yerlerinde yaratılan iki muska arasında bazı küçük farklılıklar olabilir, ancak bazı özdeş çekirdek özelliklere sahip olmalı, aynı boyut ve şekle sahip olmalıdır.

Bir voodoo aşk tılsımı bulmaya çalıştığınızda, durumun genellikle böyle olmadığını anlarsınız. Tüm tılsımlar tamamen farklı görünüyor, farklı şekil ve boyutlarda, farklı malzemelerden yapılmış ve farklı çizim ve işaretler uygulanmış. Dolayısıyla sonuç – voodoo muskaları gerçek değil ve internette bulduğunuz her şey sahte. Üreticileri, voodoo muskalarına yüksek bir talep olduğunu biliyorlar, bu yüzden bunu karşılamak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar.

Voodoo Aşk Tılsımı

Voodoo Aşk Muska İncelemeleri

Voodoo aşk tılsımı incelemelerini okuduğunuzda, voodoo muskaları konusunda yanılabileceğinizi fark ediyorsunuz çünkü alıcılar onlardan oldukça memnun görünüyor. Bu nasıl mümkün olaiblir? Üç açıklama var:

Her şeyden önce, bu incelemeler sahtedir ve reklam amaçlı yayınlanmıştır;

İkincisi – Voodoo tılsımlarının bazı alıcılar üzerinde plasebo etkileri vardır, bu da onları daha özgüvenli, seksi yapar ve bu da nihayetinde karşı cinsi cezbeder;

Üçüncüsü – bu incelemeler, sihir hakkında çok az şey bilen ama neye benzeyeceklerini çok fazla bilen insanlar tarafından yazılmıştır.

Voodoo şamanları insanlara bazı sihirli eşyalar vererek yardım ederdi, ancak bunlar muska veya tılsım değildi. Müşterilerine mücevherden başka bir şey olmayan güç nesneleri verdiler. Onlara hayvan pençeleri, dişler, mızrak veya ok parçaları, dallar, deniz kabukları ve düzenli taşlar verirlerdi.

Güç nesneleri doğada bulunur ve şarj edilmeleri gerekmez. Sahiplerine yardımcı olan yüksek enerji seviyelerine sahiptirler. Onları yapamazsın. Onları satın alamaz veya çalamazsınız. Birini elde etmenin tek yolu, onu bir voodoo şamanından almaktır, bu da okült mağazalarda sunulan voodoo ürünlerinin sahte olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Geri bildirim: Aşk Cazibesi Bilezikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu