2010-2020 Arşiv

Uzaktan Yapılan Büyüler Nasıl Anlaşılır Nasıl Bozulur

UZAKTAN YAPILAN BÜYÜLERİN ANLAŞILMASI

Uzaktan yapılan büyü uygulamaları pek çok kişiye korku kaynağı olabilir. Bu tür olaylar kişiyi rahatsız edebilir ve olumsuz etkileyebilir. En etkili büyüyü yapan kişiyi tanıyabilirsiniz fakat uzaktan yapılan bir büyüde kişi hakkında daha az bilgi edinildiği için büyü sağlamlığı artarak daha etkili hale gelmektedir. Uzaktan yapılan büyüler, kişilerin istekleri doğrultusunda şekillenir. Uzaktan yapılan büyünün anlaşılması için, ilim ve irfan sahibi medyum hocalara belirtilerin kanıt olarak sunulması gerekir. Bu belirtiler şunlar olabilir;

Aniden uyanma ya da uykuya dalma zorluğu,

Rüyalarda anlam verilemeyen şeyler görme,

Rüyada kedi, köpek, keçi, akrep gibi hayvanların görülmesi,

Uyku sırasında diş gıcırdatma, diş kitlenmesi,

Aniden ortaya çıkan yorgunluk ve halsizlik,

Aniden çıkan vücuttaki fiziksel ağrılar ve daha fazlası.

Uzaktan yapılan büyü tutar mı?

Bu tür büyüler manevi açıdan yüksek tecrübe sahibi medyum hocalar tarafından yapıldığı taktirde tesirlerinin kuvvetli olduğu açıklanmıştır. Uzaktan yapılan büyülerin tutması buna bağlıdır. Uzun yıllar yapılan inceleme sonucunda da kişi üzerinde birçok etki yarattığı fark edilmiştir.

Uzaktan yapılan büyü kim tarafından anlaşılır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işe kendini vermiş, büyük tecrübe sahibi medyum tarafından yapılan büyülerin etkisi daha fazladır. Ve bunun tam anlamıyla anlaşılması da en iyi medyumlara kalmıştır.

Uzaktan yapılan büyülere karşı ne yapabilirim?

Kişiye uzaktan yapılan büyü, kişinin haberi olmadan yapılacağı için elden gelen bir şey olmaz. Fakat güvenilir bir medyum hoca ile endişelerinizi konuşarak en iyi yardımı alabilirsiniz.

Uzaktan yapılan büyünün etkisini anladıktan sonra ne yapılmalı?

Size yapılan büyünün etkilerini hissetmek biraz zaman alabilir fakat bu konuda zamanla artan şüpheleriniz var ise deneyimli bir medyum hocaya görünmek iyi olacaktır. Doğru kaynaktan doğru ve sağlam bilgileri edinmek her zaman önemlidir.

Medyum hocaların yaptığı uzaktan büyüler bozulabilir mi?

Diyelim ki üzerinizde uzaktan büyü yapıldığını gösteren belirtilere rastladınız. Bu belirtileri ve büyüyü ortadan kaldırmak için deneyimsiz ve sahtekâr bir medyuma görünmeniz hayatınızda daha fazla olumsuzluklara ve sıkıntılara yol açacaktır. Bu konuda en deneyimli gerçek medyum hocalar ile konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzaktan büyü yapmak için kitap nereden bulunur?

Büyü konusunda elde etmek istediğiniz kitabı yanlış kişiler tarafından yanlış bilgilerle edinmek kötü bir deneyim olacaktır. Yapmış olduğu çalışmalar ile kendini kanıtlamış medyum hocaların kitaplarına ulaşmanız sizin için daha iyi olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu