2010-2020 Arşiv

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Ücretsiz En Etkili Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Ücretsiz aşk büyüsü yapan medyumlar, kişilerden para talep etmez. Bütün malzemeleri ve ekipmanları kendileri karşılayarak aşk büyüsü tarifini uygular. Fakat böyle bir talep içine girdiğinizde ücretsiz büyü yapan hocaların çok detaylı bir şekilde araştırılması gerekir. Çünkü günümüzde Türkiye’de ücretsiz büyü yapan hocaların sayısı oldukça azdır. Bu yüzden, zaman alan detaylı araştırmaların yapılması gerekir. Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin, ücretsiz hoca olmasına kanmadan işinde uzman ve gerçek medyumlara danışması önemlidir. 

Aşk Büyüsü Nasıl Uygulanır?

En etkili aşk büyüsünün uygulamasında öncelikle istenilen malzemelerin temin edilmesi gerekir. Bunun dışında bu tür büyülerin kesinlikle aşk büyüsü yapmada deneyimli gerçek medyumlardan yardım alınması gerekir. Büyünün yapım aşamasında gerekli olan her şeyin hoca tarafından  ayarlanması ve sonunda doğru ritüellerle uygulanması şarttır. Aksi taktirde daha ciddi olumsuzluklara (büyünün ters tepmesi ya da diğer varlıkların size musallat olması gibi) sebep olabilir. Ücretsiz aşk büyüsü yapan medyuma ulaşmak da işe yarayabilir fakat hocanın bu alanda uzman olduğuna emin olmanız gerekir.

Aşk Büyüsünü Evde Yapabilir miyim?

Evde tek başınıza yapılabilecek aşk büyüleri mevcuttur ve maliyeti ucuza gelecektir. Öncelikle güvenilir hocaya gidilip büyü için gerekli olan adımların ve malzemelerin öğrenilmesi gerekir. Aşk büyüsünün malzemeleri şunlardır; pembe gül, gül yağı, pembe mum, pembe kıyafet ve bakır halka.

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Aşk Büyüsü Hangi Gün ve Nerede Yapılmalıdır?

Bu büyünün etkisini göstermesi için sadece Cuma günü gece yarısından sonra yapılması tercih edilir. Bu sürede gül yağı ile alınan temiz bir duştan sonra aşk büyüsü uygulaması başlayabilir. Ayrıca, kendi evinizde, yatak odanızda ve karanlık bir ortamda büyüyü yapmanız gerekir. 

Aşk Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Öncelikle ışıkları kapatıp odayı pembe güllerle donatın ve pembe bir mum yakın.

Mumu yaktıktan sonra üzerinize pembe bir kıyafet giyin. Giydikten sonra size aşık olmasını istediğiniz kişiyi aklınızdan geçirmeye başlayın.

Bir süre odaklandıktan sonra bakır halkayı yanan mumun içerisinden geçirin. Ve sesli bir şekilde şu tılsımlı sözcükleri söyleyin: “Venüs’ün ateşini tutuşturuyorum! Yalvarırım Venüs, bana sevgiyi ver! Ben gerçek aşk istiyorum! Sadece kalbim için!” 

Daha sonra bu halkayı mumdan çıkararak sol elinizin yüzük parmağına takın. Taktıktan sonra evde kimsenin bulamayacağı bir yere saklayın.

Aşk büyüsü etkilerini 10 gün içerisinde göstermeye başlayacaktır. Fakat başta da belirttiğimiz gibi evde tek başınıza yapacağınız büyüler, medyumun yaptığı etkiyi vermeyebilir. Ücretsiz aşk büyüsü yapan hocalar da size bu konuda yardımcı olabilir. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu