Büyüler

Tutku Çayı Aşk Büyüsü

Tutkulu niyetlerle yapılan bu aşk büyüsü sıcak bir fincanı, kesinlikle siz ve eşiniz arasında romantizmi ateşleyecektir!

Bu Büyü Nasıl Çalışır?

Otlar ve Baharatlar her tutku ateşleyerek yardımcı olacak, niyetinizi ile birlikte kendi büyülü özelliklere sahip. Bal ritüellerinde birinin ruh halini veya duygularını yumuşatmak veya rahatlatmak için kullanılabilecek, onları size daha da yakınlaştıran bir tatlandırıcı maddedir.

Tutku Çayı Aşk Büyüsü: İlişkinizdeki Tutkuyu Yeniden Ateşleyin

İçindekiler

 • Bir tutam Biberiye
 • Bir tutam kekik
 • Bir tutam Damiana (veya Ginseng)
 • Bir tutam tarçın veya hindistan cevizi
 • Bir tutam Hibiskus
 • 2 Çay Kaşığı Siyah Çay Yaprağı
 • 3 Gül Yaprağı
 • 3 Adet Limon Kabuğu
 • Bal

Talimatlar

 1. Otları 3 bardak kaynar su ile bir demlikte niyetinize göre karıştırın.
 2. Çayın birkaç dakika demlenmesine izin verin. Beklerken, zihninizi boşaltın ve rahatlayın. Partnerinizi düşünün, onları yanınızda hayal edin ve içinizde yükselen sıcaklığı hissedin. Yüzlerini, ellerini ve onlarda sevdiğiniz diğer şeyleri hayal edin.
 3. Çayı iki bardağa dökün ve bal ile tatlandırın.
 4. Eşinizle çayı paylaşın. Birlikte oturun. Birlikte konuşun ve gülün. İlişkiden neye ihtiyacınız olduğu hakkında konuşun ve söyleyeceklerine açık olun.

Aşk Büyüsü

Dostluk ve Aşk İçin Çay Büyüsü

Özellikle biri incindikten sonra uzlaşmalar her zaman kolay değildir. Bu basit bitkisel aşk büyüsü, bir çiftin barışması, bir dostluğu yeniden kazanması veya sadece herhangi iki insan arasındaki bağı güçlendirmek için mükemmeldir.  Affetmek, unutmak ve sıfırdan başlamak gerektiğinde kendi başınıza da yapabileceğiniz basit bir mum büyüsü ve  çay ritüeli törenidir.

Bu Büyü Nasıl Çalışır?

Pembe mumlu ritüeller özellikle romantik, aile ve arkadaşlık ilişkilerinde affetmek için etkilidir. Pembe mumlar, tatlılık, dinginlik ve şefkat gibi nitelikleriyle en içten sevgiyi ifade eder ve aynı zamanda şefkatin rengidir.

Bitkisel Uyum’: Dostluk ve Aşk için Çay Büyüsü

Bu Sihirli bitki çayı tarifi, bir aşk iksiri, bir barışma aşk büyüsü veya bir arkadaşlık ritüeli için mükemmeldir. Hayatınıza daha fazla sevgi getirmek için bu büyüsünü kullanın.

İçindekiler

 • 1 pembe mum (veya beyaz bir mumla değiştirin)
 • Papatya çayı (1 poşet çay veya 1 yemek kaşığı gevşek yaprak)

Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Su kaynatıcıya koy.
 2. Suyun kaynamasını beklerken mumu yakın ve partnerinizle birlikte 3 derin nefes alın.
 3. Zihninizi boşaltın. Herhangi bir ritüelden önce, olumsuz düşüncelerden kurtulmaya çalışarak zihinsel ve ruhsal bir netlik durumuna girmek için zaman ayırmanız önemlidir. Tamamen sessiz olmanıza gerek yok, şimdiki anda olun, birbirinizin arkadaşlığından zevk alın.
 4. Su kaynadıktan sonra çayı ekleyin ve suyu dökün. Önce onlarınkini, sonra seninkini dökün. 2 veya 3 dakika bekletin.
 5. Sözleri yüksek sesle söyleyin; ”Bu ritüel, sahip olduğumuz ilişkiye uyum ve rahatlık getirsin. Bardaklarımızdaki su gibi bağımız daim olsun.”
 6. Çaydan ilk yudumu gözlerinizin içine bakarak alın. Sessizliğin, mum ışığının ve sizi çevreleyen pozitif enerjilerin tadını çıkarın. Çay bardaklarınızı yavaşça için.
 7. İşiniz bittiğinde, kupaları ve çaydanlığı dikkatlice toplayın ve yıkayın. Bu aynı zamanda ritüelin bir parçası olduğu için saygı ve özenle yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu