2010-2020 Arşiv

Tırnak Yedirme Büyüsü Nedir?

Tırnak yedirme büyüsü dikkatli ve doğru bir şekilde yapılması gerekir. Büyünün tesiri çok güçlü olduğu için anında tutmaktadır. Tırnak yedirme büyüsünü yapmak isteyen kişiler, hocalara veya medyumlara giderek gerekli bilgileri alabilirler.  Bunun dışında tırnak yedirme büyüsünü bozdurmakta mümkündür.  Büyünün bozulması için hoca veya medyumun hazırlayacağı tılsım ve vefk sonucunda birkaç saat içerisinde büyüyün tesiri yok olur.

Tırnak Yedirme Büyüsünün Yapılabileceği Kişiler

Tırnak büyüsünü herkese yaptırabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz kişinin nişanlı veya evli olması durumunda bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bu sayede nişanlı olan kişi nişanı atar ve evli olanlar da aniden ayrılır.

Bunun dışında aralarında sorunlar olan çiftler de tırnak yedirme büyüsünü uygulayabilirsiniz. Evliliklerinde geçimsizlikleri olanlar da evliliklerini kurtarmak için tırnak büyüsü yaptırabilir. Bu büyü ile sevgililer veya evli çiftler bir ömür boyu bağlılık ve sevgi üzerine kurmuş olurlar. Fakat bazı kişilere tırnak yedirme büyüsü asla yapılmamaktadır. Örnek vermek gerekirse; doğuştan engelli olanlara tırnak yedirme büyüsü yaptırılmaz. Ayrıca yeni doğum yapmış annelere kırkı çıkmadıklarında tırnak yedirme büyüsü yapılmamaktadır.

Herkes Tırnak Yedirme Büyüsü Yapabilir Mi?

Tırnak yedirme büyüsünü öğrenip kendi evinizde yapabilirsiniz. Ama kesin tesir etmesini istiyorsanız bir medyuma veya hocaya giderek bu ritüeli yapabilirsiniz. Tırnak yedirme büyüsü tamamen sevgi, aşk ve bağlılık duygularının oluşması için yapılmaktadır. Bu duygular sonucunda ilişkiler ve evlilikler her zaman uzun ömürlü olacaktır. Tırnak yedirme büyüsü sadece evli çiftlere ve sevgililere yapılmaz. Ayrıca kimin sizin isteklerinizi her koşulda yapmasını isterseniz, o kişi sizin çevrenizde pervane olacaktır.

Tırnak Yedirme Büyüsünün Zamanı

Tırnak yedirme büyüsünün tutması kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Yani tırnak yedirme büyüsünü yapan kişilerin ruhsal ve fiziksel karakterlerine göre değişir.  Tırnak yedirme büyüsü genelde yaklaşık 15 gün içinde tamamen tesirini gösterir. 15 günün sonunda etkisini gösterdikten kişilerde davranış değişimleri görülür. Örneğin; evli olan çiftler, birbirileriyle barışarak aralarındaki sorunları çözebilir. Bununla birlikte ayrıldığınız birisi size geri dönerek ilişkilerinize yeniden bir şans verir.

Tırnak yedirme büyüsü yapıldıktan sonra aşık olmasını istediğiniz kişiyi bağlayarak her istediğinizi yaptırabilirsiniz. Büyünün etkisinde olan kişi, hayatı tamamen size odaklanacaktır. Sizin arzularınız ve istekleriniz doğrultusunda hayatınız devam edecektir.

Tırnak Yedirme Büyüsü

Tırnak Yedirme Büyüsü Zararlı Mıdır?

Tırnak yedirme büyüsünün zararı hiç yoktur. Büyünün yan etkilerinin görülmesi için şeytani varlıklar ile iletişime geçilmesi gerekir. Eğer, büyüyü yaparken şeytani varlıklarla iletişime geçmeden yaptıysanız, hiçbir olumsuz durum meydana gelmez. Aksine etkisi altında olan kişi size sevgiyle bakar ve her zaman yanınızda olmak için çabalar. Bu sayede ömür boyu yaşamınızı birlikte sürdürebilirsiniz.

Tırnak yedirme büyüsünü evli çiftleri ayırmak için yapanlar, büyük problemler ile karşılaşabilir. Özellikle mutlu olan çiftlere bu büyü yapılırsa, çift boşanma durumuna geçebilir ve çocuklarında psikolojik sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle tırnak yedirme büyüsünü amacına uygun şekilde yapılması gerekir.

Tırnak Yedirme Büyüsünün Bozulması

Tırnak yedirme büyüsünün bozdurabilirsiniz. Ancak bunu kendi başımıza değil, bu büyüyü bozmak için bir medyuma veya hocaya ihtiyacınız vardır.  Medyum veya hocanın talimatlarıyla büyü kolay bir şekilde bozulur. Birkaç hafta içerisinde etkisini tamamen kaybeder. Büyü bozulduktan sonra büyünün yapıldığı kişi, eski davranışlarına ve hareketlerine geri döner.

Tırnak yedirme büyüsünün bozulmasında okunması gerekilen dualar da vardır. Aşağıda vermiş olduğumuz duaların bir hafta boyunca sabah ve akşam vakitlerinde sürekli okunması gerekir. Okunması durumunda büyü tamamen etkisini kaybedecektir.

  • Nas Suresi: Kul, euzu birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, ellezi yuvesvisu fi sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm, Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu