2010-2020 Arşiv

Terkedeni Geri Getiren Çevirgel Duası Nedir Nasıl Yapılır

GİDENİ GERİ GETİREN DUA

Düzgün ve başarılı bir şekilde yapıldığında en etkili geri getirme büyülerinden biri olan çevirgel duası manevi ve ruhani ilimlerde en sık tercih edilen ritüellerden biridir. Geri getirme büyüsü yapma yeteneği ve deneyimi olmayan, manevi ve ruhani gücü bulunmayan insanlar bile bu büyüyü doğru yaptıklarında aldıkları sonuçlara şaşırmaktır. Aslında çok kolay ve basittir. Sessiz sakin bir yere geçin, geri getirmek istediğiniz insanı düşünün ve şu duayı tüm kalbiniz ile okuyun.

Bihakkı Lâilâhe illallahu Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için eşimin, gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil. Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm eşimin, gönlünü bana dost ve muhabbetli kılıvergil. Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.” 

GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

Bu büyü gerçekten etkili mi?

Eski büyü kitaplarındaki ve havas ilminden gelen geri getirme büyüleri hakikaten tesirlerini gösterir.

Geri getirme büyüsünün etkileri ne zaman görülür?

Çok fazla geri getirme büyüsü olduğu için yapılan büyüye, yapana ve kullanılan malzemelere uygulanan ritüellere göre büyünün etki süresi değişir. 

Geri getirme büyüsü yapan hocalar yada medyumlar var mı?

Hocalar yada medyumlar çoğunlukla büyü ritüeli yapmamayı tercih etmektedir. Bunun yerine bazı manevi ritüeller ve tılsımlar ile gideni geri getirme büyüsünü yapmaktadır.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi geri getirme büyülerinin başarılı olması için büyünün doğru yapılması gerekir ayrıca zaman da çok önemlidir. Giden kişi arkasından ne kadar kısa sürede bu ritüel yapılırsa o kadar tesirli olacaktır. Ayrıca seçtiğiniz hoca yada medyumda bu konuda etkili olur. Bilindik tecrübeli medyumlar seçmeye özen gösterin. Medyumunuz havas ilmine hakim olmalı. Havas ilmine ait eski kitaplarda yüzlerce büyü vardır. Bu büyülerden sizin durumunuz için en uygun olanını seçmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu