Büyüler

Sizi Sevmesini Sağlayacak Kolay Takıntı Büyüleri

Hayran olduğunuz kişinin sizi uykusunda hayal etmesini sağlayacak bir büyü mü arıyorsunuz? Buradaki yazı aracılığıyla, arzunuzu yerine getirmek için bunun harika bir fırsat olduğuna inanıyoruz. Aşağıda verilen takıntı aşk büyüleri listesiyle kendi deneyiminizi yaşayın.

Hoodoo Takıntı Büyülü Aşk Büyüsü

Bu büyü ile ritüeli gerçekleştirmeden önce, bir tarçın çubuğu, bir parça kağıt, pamuklu bir kavanoz, bir pembe mum, bir şişe bana gel yağı ve bir bardak gül suyuna ihtiyacınız var. Bu malzemeler evinizde veya yakınınızdaki herhangi bir bakkalda kolayca bulunabilir.

Kendinize aşık olmasını istediğiniz belirli bir kişiye karşı güçlü bir aşk yaşıyorsanız, o zaman aşk takıntısı için Hoodoo büyüsü en iyi seçenektir. Ya da bir ilişki içindeyseniz, bu büyü eşinizin zihnindeki imajınızı gece gündüz gündüz ve gece sizi düşünmelerini sağlayarak doldurur.

Hedefinizin üzerinizde takıntı belirtileri gösterdiğini hissettiğinizde, bu büyünün mükemmel çalıştığı anlamına gelir. Romantik kaygıların yanı sıra, bu aşk büyüsü başka konularda da kullanılabilir.

Lütfen tüm insanların fethetmenin kolay olmadığını unutmayın – farklı enerjiler nedeniyle bazıları daha inatçı olabilir, bu yüzden sabırlı olmalısınız. Acele etmeyin ya da zorlamayın çünkü mum büyüsüyle ilgili takıntı büyüleri kişinin zihnini manipüle etmek yerine zihnini etkiler. Niyetinize dikkat edin!

Sonsuza Kadar Kalmasını Sağlayacak Takıntı Büyüsü

İşte size bildirmek istediğimiz bir başka bir güçlü takıntı aşk büyüsü. Medyumlar arasında sessizce ünlü olan bu kişi, seçtiğiniz kişiyi size aşık etmek ve sonra onları size olumlu bir şekilde takıntı haline getirmek için faydalıdır.

Bu büyünün yardımıyla artık aşkta depresif hissetmeyeceksiniz ve sonunda mutluluk yoluna ulaşabilirsiniz. Aşk büyüsünün etkisi, aşkınızın sizi her zaman özlemesine neden olur; ancak, bunu onları rahatsız eden bir endişe olarak görmüyorlar. Bunun yerine, sizi rüyalarında görmekten çok memnunlar.

Zihinleri size ve imajlarınıza ilişkin fantezilerle dolu olduğundan, sürekli olarak gerçeklikte sizinle birlikte olma ihtiyacını hissedeceklerdir. Bu büyüyü yapın ve sevgi ilginiz her zaman ve sonsuza kadar size sadık kalacaktır. Orada ne kadar romantik ilgileri olursa olsun, hepsi sefil bir şekilde unutulacak. Şüphesiz siz, onların tek ve tek odak noktası olacaksınız!

Bu aşk büyüsü geleneksel tekniklere ve tariflere dayanır ve ritüeli gerçekleştirmeden önce bazı temel öğeleri hazırlamanız gerekir… bunlar;

  • Bir fotoğrafın ve aşık olduğun biri
  • İkinizin bilgilerini içeren bir kağıt parçası (tam isimler ve doğum tarihleri)

Fotoğrafının olmaması durumunda, o kişinin iş yeri, memleketi ve daha fazlası gibi birçok ayrıntıya ihtiyacınız var.

takıntı

Onu Geri Getirecek Takıntı Büyüsü

Normalde çiftler her zaman kavga eder. Gerçek duygularınızı ifade etmek ve diğer yarısını daha iyi anlamak için tartışır veya tartışırsınız; ancak, küçük kavgalar yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Zaman geçtikçe ilişkinize kötü bir son verebilir.

Sevgilinizden ayrıldıysanız, bu etkili saplantı büyüsü size o kişinin kalbini geri kazanma konusunda yardımcı olabilir. Aşk büyüsü ortaya çıkar çıkmaz, yıllar boyunca sizinle ilgili tüm tartışmaları ve kavgaları unutacaktır. Size takıntılı hale gelecek ve yanınızda olmaktan başka hiçbir şey istemeyecektir.

Başkasına aşık olsalar bile, tüm o anıları silecek ve size geri döneceklerdir. Bu büyü ile sonsuza kadar gerçek aşkı bekleyebilirsiniz, bu yüzden kendinize güvenin ve aşağıdaki talimatları okuyun:

Eski sevgilinin geri dönmesini sağlayacak takıntılı aşk büyüsünün malzemeleri arasında bir parça kağıt, kutsal bir sunak ve tuz bulunur.

  • Eski sevgilinin adını kağıda yaz
  • Beyaz kağıda bir çay kaşığı tuz koyun ve katlayın
  • Paketi kimsenin bulamayacağı gizli bir yere gömün

Herkes bu büyüyü doğru bir şekilde yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu