BlogBüyüler

Sevgiliyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

AİLEYİ VE SEVGİLİYİ EVLİLİĞE İKNA ETME BÜYÜSÜ

Herhangi bir konuda verilen karara karşı çıkan, erteleyen, kabullenmeyen veya mesafeli duran kişiler için yapılan büyü çeşidi ikna etme büyüsüdür. Verdiğiniz kararın olumlu olması gerekir, yani kararı onaylamayan kişinin öne sürdüğü sebeplerin yetersiz ve anlamsız olması gerekir. Aileyi ve sevgiliyi evliliğe ikna etme çalışmaları vefkle; kişinin düşüncelerine müdahale edilmeden ya da ikna etme büyüsü yoluyla gerçek bir medyum tarafından yapılabilir. Kişinin kendi kafasındaki önyargılar, engeller, yanlış düşünceler, korkular ve endişeler ortadan kaldırılarak kişi ikna edilir.

Aileyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Çiftler evlenme zamanlarına geldiğinde birçok nedenden dolayı aileleri karşı çıkabilir. Aradaki yaşın fazla olması, mezhep farklılıkları, evlenmenin erken olduğunun düşünülmesi, akrabalık ilişkileri gibi nedenlerden dolayı aileler evliliği istemeyebilir. Hatta bu karara yapılan itirazlar o kadar ciddi bir hal alır ki; evlatlıktan reddetme ya da ancak ben ölürsem evlenirsin gibi durumlar meydana gelir. Aile fertlerinin bu ilişkiye pozitif bakmaları için aileyi evliliğe ikna etme büyüsü yapılabilir. Yani, ailedeki toplumsal tedirginlikler, boş yere edilen inatlar ortadan kaldırılabilir ve evliliğe ikna olmaları güvenilir bir medyum yardımıyla sağlanabilir.

aileyi ve sevgiliyi evliliğe ikna etme büyüsü

Sevgiliyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Çiftlerden birinin evliliğe olumlu bakmaması, konu açılırken geçiştirmesi veya aklına hiç evliliği getirmemesi durumlarında sevgiliyi evliliğe ikna etmek için büyü yapılabilir. Bu daha çok kadınların erkekler için istediği bir büyü çeşidi olup ilişkinin devamlılığını sağlamak için kullanılır. Erkekler daha önce talihsiz bir ilişki ya da evlilik yaşamıştır, evliliğe sıcak bakmıyordur veya maddi olanaklardan dolayı evlilik zamanını erteleyip duruyordur. Hatta ailelerin bu evliliğe onay vermediğini bildiği için konusu açılsın bile istemiyordur. Bu durumda kadınlar sevgilisini ikna etmek için her şeyi dener. Artık hayallerin yıkılmasıyla ve emeklerin boşa gitmesiyle sonuçlanır. Tabii hiç bitmeyen aile baskısı ve uzayan bir ilişkiyle umutlar daha da tükenir. 

Bu yüzden sevgiliyi evliliğe ikna etme büyüleri çok fazla tercih edilir. Bu tür büyüler kişiyi olumsuz düşüncelerinden kurtararak karara saygı duymasını sağlar. Siz de alanında tecrübeli, en iyi medyumdan bilgi almak isterseniz lütfen iletişime geçin.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu