Büyüler

Sevgilinizi Size Geri Getirmek İçin Psişik Aşk Büyüleri

Sevgilinizi size geri getirmek için psişik aşk büyüleri, temel olarak, doğanın güçlerini manipüle etmeye yardımcı olmak için çok güçlü sihir ve ritüel ile benim tarafımdan tasarlanmıştır. Bu büyüler 20 yılı aşkın bir süredir öğrenilmiş ve kanıtlanmıştır.

Seni terk eden sevdiklerin var mı? Sevgilinizi size geri getirmek için seviyenizi en iyi şekilde denediniz mi? Ama hiçbir şey olmadı ve siz hala bekliyor musunuz? Size geri dönüp dönmeyeceğine karar vermesini beklemekten sıkıldınız mı? Bu büyü sayesinde dertlerinizden kurtulabilirsiniz.

Psişik Aşk Büyüleri

Bu psişik büyünün çalışması için sizin tarafınızdan çağrılması gerekir. Sevgiliniz başka biriyle birlikteyken, bu şimdi ruhların bir karışıklığıdır, ancak onun hala size karşı gizli duygular beslediğini hatırlar.

Şimdi bu durumda, kendini kapana kısılmış hissediyor ve size geri dönmek için zor bir karar vermesi gerekiyor. Ancak çoğu durumda, size geri dönüp dönmeyeceği konusunda kafası karışır. Ama psişik güçlerimi kullandığımda, sevdiklerinizi size geri getirmek için ruhsal aşk büyüsü.

Gerçek şu ki, sizin tarafından atılmalıdır. Sevdiklerinizi size geri dönmeye çağırmanız, onun hayatınıza geri dönmesini istemenizdir. Bu voodoo, aşk büyüleri %100 garantilidir ve stressizdir.

Bu Büyü Nasıl Çalışır?

Size bu büyünün nasıl çalıştığını açıklamaya çalışacağım. Bunu etkili bir şekilde çalışması için söylediğimi unutmayın. Bu ritüeli yapmalısın. Bu yüzden en basit ve en kolay olan mumu kullanıyoruz. Şimdi her zaman mumun doğru rengini ve mumunuzun amacına uygun bir parça renkli kağıt seçmeyi unutmayın.

Sevdiğinizin size ne geri dönmesini istediğinize karar verin ve ardından kağıda yazın. Pekala, bu uygulama aşk büyüleri, evlilik büyüleri ve daha pek çok büyüde yapılabilir. Bu durumda sevdiklerinizi size geri getirmek için zorluyoruz. Böylece niyetinizi veya kağıdınızı yazacaksınız.

Psişik Aşk Büyüleri

Kırmızı veya mavi kağıt parçası ve aynı renkte bir mum seçeceksiniz. Ve sevdiklerinizin size geri dönmesini istediğinizi kağıda yazın. Ama koymanız gereken, o kişinin size doğru yürüdüğünü görselleştirmenizdir. Ve bir kez de sevdiğinizin size yürümesini yazdıktan sonra kağıdı katlayın, tüm zaman boyunca niyetinize konsantre olun.

Bazı insanlar bunu yaparken küçük bir büyü söylemeyi severler. Süslü bir şey olmak zorunda değil. Şu kadar basit bir şey kullanabilirsiniz:

  • Kocam/karım bana geri dönmeli. Bana tekrar gülümsemesini istiyorum.
  • Kocamın bana geri dönmeye karar vermesini sağla,

Katlanmış kağıdın bir köşesini mumun alevine koyun ve alev almasına izin verin bu uygulama voodoo da yapılır. Ardından kağıdı mümkün olduğu kadar uzun süre tutun (parmaklarınızı yakmadan) ve ardından kalan kısmı kendi kendine yakmak için ateşe dayanıklı bir kaseye veya kazana koyun.

Mumun tamamen yanmasına izin verin. Mum eridiğinde, başka bir iş için tekrar kullanmak üzere saklamak yerine atın. Genellikle mumdan bir parça mum dışında pek bir şey kalmaz ve onu dışarıya gömebilir veya istediğiniz şekilde atabilirsiniz.

Yönergelerle yaptığınızda, seçimi yaptığınız kişiye geri tepecek bir hata yapabilirsiniz. Her zaman size yardım edecek veya ne yapacağınızı söyleyecek medyumları arayın.

Bu şeyi söylemeye devam ediyorum çünkü daha sonra ne olabileceğini biliyorum, bu yüzden birini büyülemek istersen medyumla iletişime geç ve hayatta karşılaştığın tüm zorluklarda sizlere yardım etsin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu