BlogBüyüler

Sevgili Duası – Çevir Gel Duası – Dön Gel Duası Nedir

Sevgiliyi geri döndürmek için yapılan dualar

Sevgili Duası – Çevir Gel Duası – Dön Gel Duası Nedir

Aşk ve sevgi gibi duygular insanın hayattan daha fazla keyif almasını sağlarken, güven duygumuzu da derinden besler. Hayatın içindeki iniş-çıkışlar bu duyguların varlığıyla kolay aşılır hale gelir.

Mutlu olmak geniş bir kavram elbet. Bunun için birçok şeye ihtiyacımız olduğu gibi, bunlardan bir tanesi maneviyat. Ruhumuza huzur veren dualar bunun bir parçası. Duaların bize, kendimizi iyi hissettirmesinin yanı sıra hayatımıza çekmek istediğimiz olayları, insanları ve ilişki şablonlarına kadar işlevleri bulunur.

Bu bağlamda sevgili bulmak, sevdiğimiz kişi tarafından vazgeçilmez olmak, yakın akrabalarımızdan, arkadaşlarımızdan daha çok ilgi ve alaka görmek istediğimizde, okuyabileceğimiz son derece etkili Çevir-gel duası vardır. Döngel duası olarakta bilinir.

Sevdiğini geri getirmek, 40 günde sevdiğine kavuşmak için bu dua okunur ve insanların dilekleri yerine gelir.

Her işte olduğu gibi bu duayı her ne niyetle okuyorsak can-ı gönülden inanmalı, istikrarla okumalı, enerjimizi yüksek tutarak sonuca odaklı olmalıyız ki istediklerimizin gerçekleşmesine katkı sağlasın.

Sevgili Duası – Çevir Gel Duası – Dön Gel Duası Nasıl Okunur

Çevir-gel duasını niyetimizi belirterek okumak yeterlidir. Ayrıca, sevgili, sevgili bulma, sevgiliyi kendine aşık etme, sevgiliyle barışma ve türevleri için yapılacak başka dualar da vardır. Onlar genelde yedirilerek, içirilerek yapılan uygulamalardır.

Son sözü söylerken bizim duamız şöyle olsun: Yaradan her birimizin ihtiyacı olan sevgiyi nasip eylesin ve ‘’sevgisizlikle’’ sınamasın!.

Sevgili Duası – Çevir Gel Duası – Dön Gel Duası Ne Kadar Zamanda Nasıl Etki Eder ?

Sevgiliyi geri kazanmak onu döndürmek için yapılan dua yapan kişinin gönlüne göre sonuç verir. Bazen aylarca dua etse bile çözüm alamayabilir. Bu yüzden ilim sahibi medyum hocalar tarafından geri döndürme büyüleri yaptırmak daha hızlı ve kalıcı sonuç verebilir. İlim sahibi kişler tarafından yapılan büyüler ve dualar çok daha hızlı ve olumlu sonuç vermektedir. Tabi önemli olan güvenilir medyumlar arasından iyi bir medyum hoca ile iletişime geçmek olacaktır. Gönül gözü açık olan bu ilim sahibi kişiler sizleri doğru yönlendirecek ve yapacakları dualar ile size yardımcı olacaklardır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu