2010-2020 Arşiv

Sevdiğinizi Kelimelerle Geri Getirmek İçin Basit Büyüler

Sadece arzu ettiğiniz birini hayatınıza çekmekle kalmaz, aynı zamanda güçlü geri getirmek için sözler de kopmuş bir ilişkiyi uzlaştırabilir. Yaptığınız şey yüzünden hala üzgün ve incinmiş hissediyorsa, erkeğinizin affedilmesini beklemeyin. Hızlı ve kolay çalışan özgür aşk sözleri soğukluğunu eritebilir ve acısını dindirebilir.

Ancak, büyüye % 100 güvenmemelisiniz. Sadece saf niyetiniz, kayıp aşkınızın kalbini geri kazanmanıza yardım edemez; bunun yerine büyücülükten bir teşvik ve onun güvenini kazanma fırsatı olarak yararlanın. Özür diler ama kötü alışkanlıklarınızı değiştirmek için hiçbir çaba sarf etmezseniz, o zaman sizi nasıl affedebilir? Bağışlanmasını istemek kolaydır, ancak size olan inancını asla eskisi gibi beklemeyin. Onun güvenini kazanmak kolay değil; her neyse, içerik içermeyen basit sözler size yardımcı olabilir.

Bir Resimle Hızlı Çalışan Ücretsiz Aşk Büyüleri

Aşkınızı geri getirmek için zikretmek en sevilen büyüdür. Kayıp aşkınızı geri kazanmak istediğinizde bu başlangıç ​​dostu büyüyü kullanın – bunun sadece erkeklerde işe yaradığını, kadınlarda değil. Ritüele başlamadan önce beyaz bir mum, tebeşir ve eski erkek arkadaşınızın bir fotoğrafına ihtiyacınız var.

  1. Yüzünüz doğu yönüne bakacak şekilde diz çök; sonra hazırlanan resmi sunağınıza yerleştirin ve aşağıdaki ilahiyi 7 kez söyleyin: “Sadece ruhumu gören ve anlayan sevgili Tanrım. Onu bana geri getirin. Bensiz yarım yönünü kaybedecek ve ne yapacağını bilemeyecek. Sadece ruhumu gören ve anlayan sevgili Tanrım. Lütfen (isim) kalbime geri dön ve kalbimi onun içine geri al. Bensiz yönünü kaybedecek ve ne yapacağını bilemeyecek. Öyle olsun ve öyle olacak! “
  2. Bu kelimeleri her tekrarladığınızda tebeşirle fotoğrafın etrafına bir daire çizmeyi unutmayın.
  3. Büyüyü kapatmak için mumu üfleyin.
  4. Son gün, beyaz mumdan çıkan alevle fotoğrafı yakmanız ve son birkaç cümle söylemeniz tavsiye edilir: “ Tatlı kalbim, ruhum hayatıma dönüşünüzü karşılamaya hazır. Ruhumu tek başına gören ve anlayan sevgili Tanrım sayesinde, seninkine dönüşümle mutlu olacaksın, yoksa seninki sona erecek! “

geri getirmek

Kayıp Aşk Büyüsünü Karanfillerle Geri Getirin

İşte yeni bitmiş bir ilişkiyi iyileştirebilecek eski sevgilini geri almak için etkili ilahiler geliyor. İçin başarıyla çalışan aşk büyü, 9 beyaz karanfil, bir cam kap ve filtre su hazırlamalısınız.

  1. Önce kabın içine yaklaşık dörtte üç su dökün ve ardından karanfilleri ekleyin; bunu yaparken yüksek sesle tekrarlamalısın: “ Yaşadığımız sorunları unut, bana geri dönmelisin. Seni arıyordum ve artık benden uzaklaşmak zorunda değilsin, çünkü seni sevdiğim gibi beni hala seviyorsun. “
  2. Büyüyü günde üç kez yavaşça söyleyin ve ayini  9 gün içinde gerçekleştirin.
  3. Bitirdikten sonra, her şeyi bahçenize atmayı unutmayın.

Eski Sevgilimi Şimdi Geri Almak İçin Bir Büyü

Bu büyü, kayıp aşkınızın hemen hayatınıza geri dönmesini sağlayacaktır. İşe yaraması için hazırlamanız gereken bazı malzemeler 3 kırmızı gül, bir kase, tuz ve sudur.

  1. Yapılması gereken ilk şey, tüm yaprakları güllerden çıkarmaktır; daha sonra içinde tatlı su ve tuz bulunan kabın içine tek tek serpiştirin. Yaprakları düşürürken, eski erkek arkadaşını hayatına geri getirmesi için Tanrı’ya dua etmeyi unutma. Büyünün tezahür etmesini istiyorsanız, lütfen niyetinize güçlü bir inancınızı koruyun ve seans sırasında olumlu kalın.
  2. Şunları söyleyin; ” Sevgili (sevgilinin veya kocanın adını söyle), çok uzun zamandır gittin, şimdi bana geri dönme ve sonsuza dek benimle kalmanın zamanı geldi. “
  3. Malzemelerin olmadığı bu basit aşk büyüsüyle, anahtar görselleştirmedir. Sakin olun ve onunla ilişkinizi nasıl istediğinizi ve size nasıl davranmasını beklediğinizi hayal edin.

Eski aşkı geri getirme büyüsü Hilal ay gecesinde yapılmalıdır – bunu doğru yapın ve yakında başarıyı hissedeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu