Büyüler

Santeria Aşk Büyüleri

Santeria’nın kökleri Afrika büyüsüne ve Afrikalı köleler ve onların Avrupalı ​​efendileri tarafından Küba’ya aktarılan Avrupa Hıristiyanlığına dayanmaktadır. Yapay olarak yaratılmış, eski ritüelleri Katolik kilisesi ayinlerine benzeyecek şekilde kamufle etti. Bugün Santeria aşk büyüleri Hıristiyan aksesuarları, mezmurlar ve dualar olmadan hayal etmek imkansız.

Bununla birlikte, bu yazıda size, kutsal Hıristiyan metinlerini okumayı veya transa girmeyi gerektirmeyen geleneksel Santeria ritüellerinden bahsedeceğiz. Size aşkı nasıl uyandıracağınızı, onu nasıl güçlendireceğinizi ve kavgadan sonra nasıl telafi edeceğinizi öğreteceğiz. Santeria hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Wikipedia’da okuyun veya Google’da arayın.

Başlangıç ​​olarak, Santeria ritüelleri için taşların nasıl hazırlanacağını anlatmak istiyoruz. Santeria’da vudu gibi oyuncak bebekleri ya da Avrupa büyüsündeki gibi resimleri kullanmazlar. Hedef, kendiniz bulmanız gereken bir taşla temsil edilir. Taş dokunmak için iyi hissetmeli, yuvarlak olmalı ve çok büyük olmamalıdır. Eve getir ve hedefe ait bir giysi parçasının üzerine koy. Ayrıca üzerine hedefin mücevherlerini, saçlarını ve diğer biyomalzemeleri, yemek artıklarını ve sigara izmaritlerini koyun. Her şeyi sarın, etrafına bir ip sarın ve 10 gün boyunca dokunmayın. Sonra taşı çıkarın. Düzgün şarj edilmelidir.

Santeria Aşk Büyüleri İşe Yarıyor Mu?

Santeria aşk büyüleri işe yarıyor mu? Aşağıdaki 7 kurala uyulması koşuluyla yaparlar. Bir büyü tekeri olarak, siz:

  • Seksten kaçınmalı;
  • Gerilmemeli;
  • kızmamak gerek;
  • Kıskanmamalı;
  • Ritüelinizi yaptığınız gün makyaj yapmamalısınız;
  • Alkol almamalıdır.

Bir hafta oruç tutmalı, en az 10 gün cinsel ilişkiden uzak durmalı ve diğer her şeyi yaklaşık 10 gün de yap ya da yapma. Ritüelden kısa bir süre önce sinirlenirseniz veya başka güçlü duygular hissederseniz, iç huzurunuzu yeniden kazanana ve enerjinizi sakinleştirene kadar ritüeli erteleyin.

Stone Santeria aşk büyüleri öğleden önce yapılır. Hava durumu önemliyken ay takvimi göz ardı edilebilir. Ne kadar iyi olursa, büyü o kadar güçlü olur. Çok sıcak veya çok soğukken ve fırtına sırasında Santeria büyüsü yapmayın.

Taşı odanın ortasına koyun, giysilerinizden birini alın ve taşın üzerine koyun. Etrafına büyük bir daire içine 12 mum koyun. Mumlar bir Hıristiyan kilisesinden satın alınmalıdır. Mumları yak. Şimdi taşla mumların arasına kum serpiştirerek etraflarında dolaşmaya başlayın ve şöyle deyin; “Ana-tanrıça, Baba-tanrı, sen benim efendimsin ve aynı zamanda ebeveynimsin. Çocuğunuzun sevgisiz ne kadar acı çektiğini görüyorsunuz. Yalnızlığın ruhumu nasıl mahvettiğini görüyorsun. Aşkın beni iyileştireceğini ve bana mutluluk vereceğini biliyorsun. Bana yardım et. Bana gel. Bana bütün dünyayı değil, dünyanın zenginliğini değil, sadece bir kişiyi ver. Lütfen bana (isim) ver ki öpüşebilelim, el ele tutuşabilelim, birlikte uyuyabilelim ve birlikte uyanabilelim. Ben onun sevgisiyle ilgileneceğim. Sana saygı duyacağım ve itaat edeceğim, Ana-tanrıça ve Baba-tanrı.”

Yerde sağlam bir kum çemberi olduğunda büyüyü söylemeyi bırakabilirsiniz. Mumları söndürün ve başka hiçbir şeye dokunmayın. Ayini 4 gün arayla 2 kez daha tekrarlamalısınız. Sonra ne olduğunu görün.

Santeria Aşk Büyüleri

Santeria Aşk Büyüsü

Akşamları bir kavgadan sonra insanların barışmasına yardımcı olmak için bir Santeria aşk büyüsü yapılır. Hedefin giysisini ve kendi giysinizi uzun şeritler halinde kesin. Uzun bir ip yapmak için onları birbirine bağlayın.

Ayini yerinizde gerçekleştirin. İp oldukça uzun olmalı, yatak odanızdan giriş kapısına kadar uzanmalıdır. Hedefin eski ayakkabılarını giriş kapısındaki ipin ucuna bağlayın. Bu ritüelde eski ayakkabılar kullanılamaz. Yatak odasından giriş kapısına doğru yürürken, aşağıdaki büyüyü olabildiğince çok tekrarlayın (ama acele etmeyin): “İşte seni bana götürecek yol. İşte seni bana götürecek yol…”

Şimdi yatağa oturun, ipin diğer ucunu alın ve kendinize doğru çekmeye başlayın ve şunu söyleyin; “Fırtınalı bir denize ağ attım. Değerli bir balık yakalamayı umarak kıyıda oturuyorum. İncilere ihtiyacım yok, mercanlara ihtiyacım yok. Sana ihtiyacım var (hedefin adı). Bana gel. Seni yakalamama izin ver. Sana sarılmak ve senden özür dilemek için seni kendime çekmeme izin ver. Bu benim hatam. Olmasa bile, lütfen (isim) ne olursa olsun beni affet. Bana kızma ama bana karşı nazik ol ve beni affet. Ağıma bilinçli bir adım at ve kendini yanımda bul, sanki hiç kavga etmemişiz gibi, sanki birbirimize hiç kötü sözler söylememişiz, sanki beni hiç terk etmemişsin gibi. asla geri gelme. Sen (hedefin adı) benim için yaratılmışsın. Ben senin için yaratıldım (hedefin adı). Bu yüzden ne olursa olsun birlikte olacağız.”

Ayakkabıları oturduğun yatağa çektiğinde dur. Birçok Santeria aşk büyüsü gibi, bu büyünün de yeniden yapılması gerekebilir. Hedefe olanları unutturmak, sizi affetmek ve geri gelmek için ihtiyaç duyduğunuz kadar kullanın. Bu olduğunda, ipi bir topun içine sarın ve uzaklaştırın. Dışarı atmayın. Eğer yaparsan, kısa bir süre sonra başka bir kavgaya girecek ve tekrar ayrılacaksın. Ritüelde kullandığınız eski ayakkabıları bir bez parçasıyla silin (ardından atın) ve geri koyun.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Basit Aşk Büyüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu