2010-2020 Arşiv

Pembe Mumlarla Cazibe Aşk Büyüsü

Gerçek aşkı çekmek için pembe mumlarla aşk büyüleri yapmayı deneyin. Aşk hayatınla ilgili sorunlar mı yaşıyorsun? Belki biraz beyaz büyü ilişkinize mucizeler getirebilir. Aşk yardımı arıyorsanız pembe sihirli bir mum kullanın. Mum büyüsü, cazibe aşk büyüsü yapma pratiğinde oldukça güçlü ve etkilidir. İster gerçek bir aşkı çekmek isteyin, ister mevcut aşk romantizminizden olumsuzluğu gidermek isteyin, pembe mumlarla yapılan aşk büyüleri arzunuzu gerçekleştirmenizi sağlar.

Pembe Mum Büyüsüne Bir Bakış

Büyülü bir ritüel gerçekleştirirken mum yakmak, büyü yapıcıları arasında çok yaygındır. Modern mum büyüsü Pagan, Wiccan veya Yeni Çağ kültürleriyle bağlantılıdır. Yıllarca mum, ritüellerde, büyülerde ve meditasyonda gerekli bir adım olarak kullanılmıştır. Durumunuza bağlı olarak, mumlarınızın rengi ve ne sıklıkla kullanıldıkları, ritüelinizin sonucunu etkileyecektir.

Pembe Sihirli Mum Ne Anlama Geliyor?

Mum büyülerine ve renklerine atıfta bulunan pembe, tatlı, romantik ve yumuşak bir renk olarak bilinir. Bu nedenle, büyücülükteki pembe mumlar aşk romantizmi, şefkat, uyum, şefkat, kadınlık ve dostluğu sembolize eder.

Buna ek olarak, bu renk aynı zamanda şerefi ve ahlakı temsil eder, bu da onu güçlü temellerle sevgi dolu bir ilişki kurmayla ilgili büyüler için uygun bir seçim haline getirir. Pembe rengin Yunan aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit ile ilişkili olduğuna inanılıyor.

Pembe mum, sembolizmi nedeniyle aşk iksirlerinin yanı sıra aşk büyülerinin rengi olarak seçilmiştir. Aslında hiç de şaşırtıcı değil; Bu rengin genellikle Sevgililer Günü’nde, bir düğünde veya sevgi dolu bir çiftin yıl dönümlerinde göründüğünü görürsünüz. Pembe mumlarla yapılan bir cazibe aşk büyüsü, sembolize ettikleri sevgi ve romantizm gücünü artırabilir ve dahil olan iki kişinin bağını güçlendirebilir.

cazibe aşk büyüsü

Basit Pembe Mum Aşk Büyüsü

Bu yazıda, gerçek aşkınızı çekmenize yardımcı olabilecek basit bir pembe mum cazibe aşk büyüsü ritüeli yapacağız. Büyünün başarılı bir şekilde işlemesi için aşk ritüelinizin baştan sona saf niyet ve olumlu tavırla yürütülmesi gerekir. Büyüye inanın ve sonucu açık yürekle kabul edin.

Herhangi bir olumsuz düşüncenin zihninize sızmasına izin vermeyin, böylece büyü pozitif enerji üretebilir. Evrene gönderildikten sonra, en derin arzunuzu yerine getirmek için sihirli güç etkinleştirilecektir.

Malzemeler

Bu büyüyü yapmak için yepyeni bir pembe mum, bir parça kağıt ve bir kaleme ihtiyacınız var.

Nasıl Yapılır?

  1. Sessiz, huzurlu bir odada oturun ve mumu yakın
  2. Beyaz kağıda adınızı ve hedefinizin soyadını yazın
  3. Her iki ismin etrafına bir daire çizin
  4. Zihninizi gevşetin ve ikinizin sahnesini görselleştirin
  5. Bu cümleyi üç kez zikredin: ” Senin ve benim kaderimiz mühürlendi. Bana gel ve beni sev Kaderimiz bizden öyle olmamızı istiyor. “
  6. Pembe muma en az 15 dakika veya yanana kadar bak.
  7. Odadan çıkmadan önce mumunuzun tamamen söndüğünden emin olun.

Kimsenin rahatsız edemeyeceği veya sizi rahatsız edemeyeceği özel bir yer bulun. Kafanız karıştıysa ve birçok düşünceniz varsa büyüyü yapmaya çalışmayın. Ritüel günden önce zihninizi açmalı ve olumsuzlukları ortadan kaldırmalısınız.

Gerçek aşkı istiyorsun ama aklın açık değil, o zaman büyün nasıl işe yarayabilir? Zihninizin özgür olmasına izin verin ve tüm bloklardan ve engellerden uzak durun; Her şey netleştiğinde cazibe aşk büyüsü ritüeline başlayabilirsiniz.

Lütfen beyaz kağıdı seçin ve kalemin rengi favori renginizdir. Görselleştirme aşamasında, sadece ikinizi birlikte hayal ederken hissettiğiniz mutluluk ve sevgiye odaklanın. Mumu asla gözetimsiz bırakmayın ve ayrıca üflemeyin; büyü, uygulayıcıların mumu üflemesine izin vermesini gerektirir. Bu büyü, her Cuma gecesi arka arkaya uygulanmalıdır. Aşkın sihirli gücünü en yükseğe çıkarmak için büyük pembe bir mum kullanmayı düşünebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu