Büyüler

Parçalanan Bir İlişkiyi Canlandırmak İçin Aşk Büyüsü

Bazen ilişkilerimizin tam önümüzde nasıl ve ne zaman kopmaya başladığını fark edemeyiz. Bu, olmasını engelleyemeyeceğimiz bir şeydir, ancak kopmakta olan ilişkiyi canlandırmak için her zaman çaba gösterebiliriz. Gerçekten sevdiğin birinin senden uzaklaşmasını görmekten daha fazla acı vermez. Parçalanan bir ilişkiyi canlandırmak için yapılan bu aşk büyüsü harikalar yaratır ve istenen sonuçları daha kısa sürede verir. Aşağıdaki adımları uygulayın;

  1. Sevgilinizin bir fotoğrafını çekin.
  2. Bunun fiziksel bir kopya olduğundan ve yüzün net bir şekilde görülebildiğinden emin olun.
  3. Resme gerçek bir kişi gibi davranın.
  4. Onunla konuşun, onu ne kadar sevdiğinizi ve onu ne kadar önemsediğinizi yüksek sesle ve net bir şekilde söyleyin.
  5. Partnerinizle birlikte mutlu olduğunuz eski günlerdeki gibi güzel zamanlar hayal edin.
  6. Gittiğiniz her yerde o resmi çekin ve her gün o resimle konuştuğunuzdan emin olun.
  7. Bunu 15 gün boyunca tekrarlayın ve ilişkinizin nasıl doğru yola düşmeye başlayacağını göreceksiniz.

İçeriği olmayan ve etkili çalışması olmayan basit bir yöntemdir. Birkaç gün içinde sonuçlarına şahit olmaya başlayacaksınız.

1 Dakika İçinde Hemen İşe Yarayan Aşk Büyüleri

1 dakika içinde hemen işe yarayabilecek birçok aşk büyüsü var. Çevrimiçi bir yazım uzmanına danışabilir veya bulunduğunuz yerin yakınındaki birini ziyaret edebilirsiniz. Aşk büyüleri kanıtlanmış, etkilidir ve danışma altında uygun yöntemle yapılırsa hızlı sonuç verir. Burada, 1 dakika içinde hemen işe yarayabilecek bazı aşk büyülerini tartışmama izin verin;

Hayal Gücü: İstediğin şey ne olursa olsun, tek yapman gereken hayal etmek. Örneğin, birisinin sizi fark etmesini veya size aşık olmasını, telefonda fotoğrafını çekmesini veya sadece yüzünü gözünüzde canlandırmasını istiyorsunuz. Bunu yaparken, resimle gerçek bir insanmış gibi konuşun ve onlara tam olarak onlar için ne hissettiğinizi ve sizin için ne hissetmelerini istediğinizi söyleyin. Bunu yaptığınızda, size yaklaşan kişinin aniden ortaya çıktığını göreceksiniz. Hayal gücü güçlü bir büyüdür.

Sözler: Herhangi bir özel bileşene veya güce ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken, kağıda kırmızı mürekkeple bir sözleri yazmak. Büyüyü söylerken, yazılı sözlerin etrafına bir daire çizin. Bu yöntem sözleri çok fazla güç katar ve sonuçlar daha hızlıdır.

Aşk Büyüsü

Gerçek Hayatta Gerçekten İşe Yarayan Büyüler

Doğru konsültasyon altında kullanılırsa hemen hemen tüm büyüler gerçek hayatta çok iyi çalışır. Bu büyüler sadece istenen sonuçları vermekle kalmaz, aynı zamanda kısa sürede de işe yarar. Sonuçlar için uzun süre beklemenize gerek yok. Bir büyü yaptığınızda, birkaç gün içinde sonuçlarıyla karşılaşacaksınız.

Gerçek hayatta işe yarayan büyüler yüzlerce ve binlerce. Daha önce de söylediğim gibi, büyüler doğru metodoloji ile yapılırsa gerçek hayatta sonuç verir. Gerçek hayatta gerçekten işe yarayan bazı büyüler;

Birini çekmek için büyüyü sevin: Çekmek istediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırın. Onu hayatının bir parçası yap. Onun her zaman seninle olduğunu hayal et. Ona günaydın dileyin, onunla gününüz hakkında konuşun ve onun hakkında ne hissediyorsanız onu ifade edin. Bunu 2-3 gün yapacağınız için size yaklaşan kişiyi bulacaksınız.

Birinden ayrılmak için aşk büyüsü: Aşk büyüleri sizi sadece hayatınızın aşkına yaklaştırmakla kalmaz, aynı zamanda bir zamanlar aşık olduğunuz birinden ayrılmak istiyorsanız da kullanılabilir. Kırmızı bir kağıda, yukarıya sevgilinizin adını ve altına da adınızı yazın. Bir mum yak ve çarşafı biri adın, diğeri onun adıyla ikiye ayır. Dediğiniz gibi, “Barışı hak ediyorum ve onu elde edeceğim”. Sevgilinizin adını yakın ve mumu söndürün. Bu büyünün kendisi sizi ve partnerinizi yollarını ayıracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu