2010-2020 Arşiv

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü, kadim büyüler kitaplarında önemli bir yerde bulunur ve Anadolu’nun kırsal kasabalarında eski yıllarda yaşamını sürdüren ilk Hristiyan kavimlerinden yayılmıştır. Günümüze kadar uzanan papaz büyüleri kara büyüler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte, çok korkulan ve etkisinin en kötü şekilde ortaya çıktığı söylenen büyülerden biridir. Geçmiş dönemlerde Hristiyanlık üzerinde etkisini gösterdikten sonra, toplumdan gizlenen kara büyüler, yapılışı zor olduğu için bozulması da epey zordur.

Birçok farklı amaç ile yapılan papaz büyüsü günümüzde daha çok sevgilileri ve evli çiftleri ayırmak, kariyerinde ve işinde başarılı olanların önüne taş koymak, hayatı mutlu olan kişilerin ayağını kaydırmak için yapılır. Farklı amaçlar ile insanın hayatlarını zindan edici özelliği sahip papaz büyüsü bozma konusunda da mutlaka nefesi kuvvetli hocalar ve deneyimli kişiler olmadan başarılı olmasının neredeyse imkansız olduğu bir ritüeldir. Bu nedenle hem yapılışı hem de bozması sırasında mümkünse Havas ilimlerinde kalp gözü açılmış medyum hocalar ve deneyimli kişilerden yardım alınması gerekir.

Papaz büyüsü geçmiş yıllarda orta çağ dönemlerinde pagan inancında ortaya çıkmış bir büyü çeşididir. Kara büyüler arasında yer almakla birlikte hakkında oldukça yaygın yanlış bilgilerin olduğu bir büyüdür. Her hoca ve medyumun yapamayacağı bu büyü çeşidi direk olarak papazlar ile yapıldığı da yanlış bilinen bir bilgidir. Büyüleri yapan kişilerden değil kullanılan eşyalardan adını almıştır.

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüleri için adet kanı veya farklı bir eşya kullanımı gerektirmez. Ayrıca yanlış olarak bilinen bir papaza da ihtiyaç yoktur. Papaza götürülen özel eşyalar ile dua edilmesiyle büyü olmaz. Papaz büyüleri oldukça zorlu ve keskin bir büyüdür. Herkesin yapamayacağı bir büyüdür ve tesirinin de çok yüksek olduğu bir büyü çeşididir. Ayrıca adını papazlardan değil büyü sırasında ibranice ve süryanice dillerinin kullanımından almıştır. Cinler ile etkileşime geçen medyumlar direk olarak cinlerle iletişime geçerek bu büyüyü yapabilir. Yani herhangi bir papaza veya eşyaya ihtiyaç yoktur. Sadece cinlerle iletişime geçebilecek bir medyuma ihtiyaç vardır.

Temel Kullanım Amaçları Nelerdir?

Papaz büyülerin kullanım amaçları aşık olan kişinin kendi yanında her türlü nedenlerden dolayı asla ayrılmamasını sağlar. Büyü yapılacak kişi ne olursa olsun büyü bitene kadar yanından ayrılmaması gerekir. Bu büyü sayesinde sevgi besler ve bu durumu gayet normal bir şeymiş gibi aşık olduğunu düşünür. Fiziksel etkilerden çok duygusal bir yoğunluk hisseder. Yani büyüye maruz kalan kişi yapan kişinin dediği her şeye itaat eder.

Etkisi Nasıl Hissedilir?

Birine bu büyü yapıldığında etkisi hiç hissedilmez. Fiziksel olarak bir etkisi olmaz ve kişi bu durumu oldukça normal olduğunu düşünür. Bu büyü etkisi sadece kişinin ani kişisel özelliklerinin değişmesiyle anlaşılabilir. Büyü etkisinin geçmesi zorludur ve eğer etkisinin geçmesini istiyorsanız bu zaman almaktadır.

Papaz Büyüsü Etki Süresi Ne Kadardır?

Toplumda en çok korku veren kara büyü kitaplarının arasında olan papaz büyüsü, günümüzde internet çağı ile birlikte yeniden araştırılmış ve uygulanmaya başlanmıştır. Kadim uygarlıklar kendilerine sakladıkları Havas ilminden kaynaklanan kökleri ile icra edilen bu kara büyülerin etki süreleri sonsuza kadar devam edebilir. Eğer manevi alanlarda diğer boyuttaki iletişimi kuvvetli bir büyücü tarafından yapıldıysa bu büyünün bozulması neredeyse imkansızdır. Bu büyünün etkisi kişiyle birlikte mezara kadar gittiği bilinmektedir. Bu yüzden büyü uygulamasında birçok kişi papaz büyüsü bozma duaları aramaktadır ve derdine çare bulabilmek için birçok araştırma yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu