2010-2020 Arşiv

Ölüm Büyüsü Nedir? Kim Yapar? Ölüm Büyüsü Yaptıranı Etkiler mi?

En kötü ölüm büyüsü nedir?

Bilinen en kötü ve en etkili büyülerden biri en kötü ölüm büyüsüdür. Adından da anlayabileceğiniz gibi birisini öldürmek için yapılan büyüdür. Kara büyüler içinde ilk sırada en kötü büyü olarak ölüm büyüsü yer alır. Bu büyü yapılan kişi, büyü yapıldıktan sonra akli dengesini yitirir, psikolojisi bozulur ve kendini öldürmek ister. En kötü büyü ölüm büyüsü yapılan kişi intihar edebilir. Bu büyüyü yapan medyumlar ve hocalar, insanların göremediği boyutlarda yaşayan ruhani varlıklardan yani islam dininde cin olarak anılan varlıkların en üst mertebesinde bulunanlar ile iletişime geçerek bu büyüyü yaparlar. Ölüm büyüsünden etkilenmiş insanların psikolojik sorunları psikologlar ya da psikiyatrlar tarafından teşhis edilemez ve anlaşılamaz. Büyü yapılan kişiyi kurtarmanın tek yolu yapılan büyüyü bozmaktır. Fakat, bu büyü bozma işlemini herkes yapamaz çünkü bozulması çok zor olan bir büyü çeşididir.

Ölüm büyüsü neden en kötü büyüdür?

Ölüm büyüsü diğer boyutlardaki ruhani varlıklar aracılığıyla yapıldığı için bu büyü tuttuğunda bu varlıklarla yani cinlerle tekrar iletişime geçilip pişman olduğunda büyüyü bozmaya ikna etmek ve en kötü ölüm büyüsünü bozmak neredeyse imkansızdır. Hatta bu boyut ötesi varlıklar cinler, büyüyü bozmaya çalışan kişiye eğer tecrübeli ve bilgili biri değilse çok kötü işkenceler yapabilirler. Büyüyü bozmaya çalışan medyumun hayatı tepetaklak olabilir. Bu yüzden medyumlar bu tür tehlikeli ve kötü büyüleri bozmaya gönüllü olmazlar. Genelde bu tür büyüleri hayır için islam dinine göre Allah’a ibadet eden, dinine bağlı hocalar isterlerse bozmayı kabul ederler.

En kötü ölüm büyüsü yapılan insana ne olur?

Bu büyünün etkisindeki kişi kabuslarında ve hatta bazen gerçek hayatta cinleri görmeye başlar. Görmediği zamanlarda cinlerin seslerini vesveselerini duyar. En kötü ölüm büyüsü yapılan kişi dayanamayacağı en son noktaya geldiğinde kendini öldürür. 

Ölüm büyüsü sadece ölüm için mi kullanılır?

Hayır. Aslında herkesin bildiği gibi sadece birini öldürmek için yapılmaz. Büyüyü yaptırana bağlı olarak büyü yapılan kişiye hem psikolojik hem de bedensel acı çektirmek için de yaptırılır. Çünkü büyü yapılan kişiler her zaman intihar etmez. Bu büyüyü güçlendirecek başka uygulamalar da yapıldığında kişi dayanmayabilir. Tabi büyüyü yapan medyuma bağlı olan cinlerin ne kadar güçlü olduğu da en kötü ölüm büyüsünün sonucunda etkidir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu