Büyüler

Nohut Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Günümüzde insanların en çok kullandıkları büyü çeşitlerinden birisi de nohut büyüsüdür. Nohut büyüsü kolay bir şekilde yapılmaktadır ve bu yüzden insanların ilgisini çekmektedir. Hem basit bir şekilde yapılmaktadır hem de ekonomik açıdan uygun olduğu için nohut büyüsünün nasıl ve neden yapıldığına dair merak daha da artmaktadır. Ancak nohut büyüsü bilindiği gibi tesirli bir geri döndürme büyüsü değildir.

Çünkü nohut büyüsünü yaptırmak isteyenler bir uzmana danışmadan kendi evlerinde yapmaya çalışır. Gerek ilim sahibi olunmadığı için konu ile alakalı yeterli bilgiye sahip olunmadığı için başarısız olmakta veya beklenen etki sağlamıyor olabilir.

Nohut Büyüsü Nedir?

İlk önce 41 adet nohut ile yapılan nohut büyüsünü diğer tılsımlar ile karıştırılmaması gerekir. Bu yazıda tılsımlarla ilgili bilgi değil, nohut büyüsü ile ilgili açıklama yapılmaktadır. Erkek veya kadın fark etmeksizin dünya üzerinde yaşayan, yaşamış ve yaşayacak olan tüm insanlar sevilmeye ve sevmeye yönelik derinden bir gereksinimlere sahiptir. Bu nedenle kişinin sevgiye yönelik bir eksikliğe varsa büyük bir boşluk oluşabilir.

Bundan dolayı sevilmek ve sevmek ruhsal bir ihtiyaçtır ve bu ihtiyacın giderilmesi hayati önem taşımaktadır. İşte nohut büyüsünün amacı bu ihtiyaçları karşılamaktadır. İnsan sevdiği kişiye belki varamadı, belki de vardıysa başka birisine kaçtı. Senaryolar hiç fark etmez, nohut büyüsünün amacı kişinin aşk ve sevgi boşluğunu doldurması için seven kişinin geri dönmesini sağlanır. Nohut büyüsü sayesinde herkes sevdiği kişiye kolayca kavuşabilmektedir.

Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Nohut büyüsü yapmak isteyenler sevgiye aç olan ancak bu ihtiyacı karşılanmayan, ruhunda boşluk hisseden kişilerdir. Nohut büyüsü ulvi kuvveti olan kişinin sevgi boşluğunu doldurması için yapılan bir uygulamadır.

Nohut büyüsü özellikle eşlerin birbirleri ile kavga yaşadıysa barışmasına, karşılıksız ve platonik aşk yaşayan kişilerin sevdiğine kavuşmasına, kişi terk edildiyse sevgilinin geri dönmesini gibi durumlarda yapılır. Nohut büyüsü ile alakalı yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan kişiler tarafından yapılırsa yanlış ve eksik yapılacağından dolayı konunun uzmanı olan bir hoca veya medyuma danışılması en doğrusu olacaktır.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü yapmak için gerekli malzemeler şu şekildedir; 41 adet kurutulmuş nohut, A4 ölçülerinde beyaz kağıt, tahta veya metal bir kaşık ile sakin, huzurlu ve gürültüsüz bir ortamdır. Malzemeler topladıktan sonra akşam vakti bir odaya girmeli ve büyüyü yapacak olan kişi kıbleye doğru dönerek yaklaşık 2 dakika boyunca gözlerini kapatacak şekilde sevdiği kişiye odaklanmalı ve onu düşünmelidir.

Bu işlemden sonra kişi gözünü açması ve bir kaşık ile bir nohut alıp A4 beyaz kağıdın üzerine koymalı ve bu uygulamayı nohutların tamamı kağıdın üzerine konulana kadar 41 defa tekrar etmeniz gerekir. İşlem sonra erdikten sonra kağıt bir külah haline getirilir. Nohutlar külahın içine doldurulur ve eve yaklaşık 300 metre uzaklıkta bulunan bir bölgeye toprağa gömülür.

Toprağa gömdükten sonra eve geri dönmeli ve kişi yüksek bir sesle “duygularımda samimiyim ve sevdiğim kişiye kavuşmak istiyorum. Bu dünyada var olan tüm varlıkların bana yardımcı olmasını istiyorum ” demesi gerekir. Bu sözlerde söylendikten sonra nohut büyüsü tamamlanmış olur. Başarınızı takip etmek için belirli bir zamanın geçmesi gerekmektedir. Bunun gibi farklı nohut büyüsü dualar da vardır. Bu uygulama en kolay büyülerden biridir. Nohut büyüsünün tutması ve istenilen dileğin gerçekleşmesi için kurallara uygun yapılması gerekir. Kurallara uygun bir şekilde yapılan tüm büyüler, başarıya ulaşacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu