2010-2020 Arşiv

Nohut Büyüsü Deneyenler Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Nohut Büyüsünü Deneyenler Var mı?

Günümüzde en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden birisi de 41 adet ile yapılan nohut büyüsüdür. Yapımının kolay olmasından dolayı insanların ilgisini çekmektedir. Nohut büyüsü denemek isteyenler hem basit bir tarife sahip olması hem de ekonomik olması nedeniyle merak içindedirler. Fakat kendi başınıza yapacağınız nohut büyüsünün etkileri güçlü bir şekilde ortaya çıkmayacaktır. Nohut büyüsünü yapan gerçek medyum bulmanız büyünün daha etkili sonuçlar vermesini sağlayacaktır. İlim sahibi olan ve yeterince tecrübeye sahip olan medyumlar, beklenen etkiyi verecek ve sonuç başarılı olacaktır. 

Nohut Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Kadın veya erkek bütün insanlar, sevmeye ve sevilmeye muhtaçtır. Bu yüzden ruhsal ihtiyaçlarımızı karşılamak önemlidir. İşte 41 nohut büyüsünün amacı da tam olarak budur. Sevdiğinizle alakalı yaşadığınız sorun ne olursa olsun nohut büyüsü hayatınızdaki sevgi boşluğunu doldurmak için yapılır. Yani, sevilenin kişiye geri dönmesini sağlamaktadır. Genellikle platonik aşk yaşayanlar, eşi tarafından terk edilmiş olanlar, eşiyle küsmüş olanlar için yapılır. Doğru ritüellerle güvenilir medyum tarafından yapılmadığı taktirde nohut büyüsü amacına ulaşmaz. Bu konuda alanında en iyi medyuma danışmak doğru olacaktır.

Nohut Büyüsü Deneyenler Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Nohut Büyüsünü Deneyenlerin Yaptığı Tarif

Nohut büyüsü deneyenlerin kullandığı malzemeler 41 adet kurutulmuş nohut, A4 ölçülerinde beyaz bir kağıt, tahta veya metal bir kaşık ile sessiz ve sakin bir ortamdır. Gece olduğunda bu odaya geçmeli ve kıbleye dönerek gözlerinizi minimum 2 dakika boyunca kapatmalısınız. Kapattıktan sonra sevdiğiniz kişi hakkında odaklanma sürecine geçmelisiniz. 

  1. dakikanın sonunda kaşık ile nohutu alıp kağıdın üzerine koyun. Bu işlemi nohutlar bitene kadar, yani 41 kere tekrar edin. Hepsini koyduktan sonra kağıdı külah şekline getirin ve içine nohutları doldurun. Ve en fazla 300 metre uzaklıktaki bir toprağa gömün.

Gömdükten sonra evinize dönün ve yüksek sesle “duygularımda samimiyim ve sevdiğime kavuşmak istiyorum, var olan tüm varlıkların bana yardımcı olmasını diliyorum” deyin. Ve sonunda nohut büyüsü tamamlanmış olur. Etkisinin tesir etmesi için biraz zaman geçmesi gerekebilir. Nohut büyüsünü deneyenler bunun gerçekten işe yaradığını ve büyünün etkisinin 14-15 gün içinde tesir ettiğini söylemiştir. 

Siz de güvenilir bir medyuma danışarak 41 nohut büyüsü yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu