Büyüler

Mutluluğunuz İçin En İyi Evlilik Büyüleri

Evliliğiniz doğru giderse, o zaman hayatınızda ödüllendirici bir şey olacaktır. Ancak evlilik bir kez ters giderse, ilişkinizin sonucu yıkıcı olabilir. Pek çok insan bir ilişkide mücadele eder, ancak yine de evlilik hayatına başlamaya karar verir – bu, birçok çiftin boşanma ile sonuçlanmasının nedenlerinden biridir. Evlilik büyüleri siz ve eşiniz evliliğini korumak ve aynı zamanda arzu kişiyle düğüm yardımcı olabilir.

Uyum İçin Evlilik Büyüleri

Bu listedeki bir sonraki büyü, mevcut evliliğinize uyum katmak için tasarlanmış başka bir beyaz büyüdür. Pek çok sorun genellikle birisine bağlı kalmanızın ardından meydana gelir; bu nedenle, evlilik uyumu büyüsünü kullanmak, sizi evliliğinizin mutluluğuna odaklanmaya devam edecektir.

Tipik bir çift, çatışma ortaya çıktığında birbirleri hakkında yalnızca olumsuz şeyler ortaya çıkarır. Bu yüzden burada bu büyüyü kullanmalısınız çünkü eşinizin olumlu yönlerini ve ilişkinizin kurtarmaya değer faktörlerini hatırlamanıza yardımcı olur.

Malzemeler: mor bir mum, kırmızı bir mum ve beyaz bir mum

Nasıl Yapılır?

 1. Lütfen her şeyden önce tüm mumları yak
 2. Şu cümleyi söyleyin: “Sevgili Aşk Tanrıçası, lütfen duamı iyi duy ve [partnerinin adı] ile ilişkime uyum getir.”
 3. Zihnini sakinleştir ve kalbinden geçen sevgilin için sahip olduğun sevgiyi hisset
 4. Kırmızı mumu öne koyun ve yüksek sesle söyleyin: “Arzum daha büyük iyilik, bu yüzden lütfen dileğimi yerine getirin.”
 5. Her mumdaki aleve konsantre olun
 6. Büyüyü mühürlemek için onları üfleyin

Evlilik Büyüleri

Mutlu Evlilik Cazibesi

Evliliğinizde mutluluk mu arıyorsunuz? Partnerinizle mevcut ilişkinizden tüm negatif enerjileri ortadan kaldırmak için bu evlilik cazibesinden yararlanmakta tereddüt etmeyin. Bu basit ve uygulaması kolaydır – kendi evlilik cazibenizi yarattıktan sonra, yakında evliliğinizi iyi ve mutlu hislerle dolu hissedeceksiniz.

İçindekiler: yeşil renkli bir şerit ve 9 kurutulmuş civanperçemi sapı

Nasıl Yapılır?

 1. Yapmanız gereken tek şey, yeşil kurdeleyi kullanarak hazırlanan sapları birbirine bağlamak. Basit ses, değil mi? Şimdi aşk hayatınıza veya evliliğinize neşe, mutluluk ve memnuniyet katmak için yatağınızın üzerine asın.
 2. Bu basit ritüeli gerçekleştirmek için en ideal zaman, ağda aydır.

Voodoo Evlilik Büyüsü

Daha güçlü bir şey bekliyorsanız, bu voodoo evliliği büyüsünü deneyin. Tüm olası sonuçlarla başa çıkacak kadar sorumluysanız, kara büyü ile bir ritüel gerçekleştirmeniz sorun değil . Bununla birlikte, Wiccan büyüsü yapıyorsanız, o zaman karanlık büyü sanatlarını kullanmak iyi değildir. Aşk evliliğiyle ilgili tüm büyüler arasında, resimli voodoo büyüleri muhtemelen en güçlüsüdür.

İçindekiler: kırmızı bir mum, bir elma, bal, sizin ve eşinizin bir fotoğrafı, bir kalem ve kağıt

Nasıl Yapılır?

 1. Kağıdı sevgilinizin adı ve doğum tarihiyle doldurun
 2. Siz ikinizin resmini balla örtün
 3. Resmi sağ tarafınıza ve mum ile elmanın önüne koyun
 4. Zihninizi sakinleştirin ve sevgilinizin size önerdiği sahneyi görselleştirmeye başlayın
 5. Arabuluculuk süreciniz sırasında gelecekteki evliliğinizin nasıl olmasını istediğinizi düşünün.
 6. Şu cümleyi söyleyin: “Sevgili Erzulie, voodoo büyüsünün tanrıçası, Lütfen (sevgilinin adını) geleceğini benimle işle, onun kalbi benim olsun ve kalbim onun olsun, hayatımın geri kalanını onunla geçirmeye hazırım lütfen bizi sonsuza kadar bir araya getir, Amin! “

Son olarak, Erzulie’ye minnettarlığınızı ifade edin ve evlilik büyüleri sonucu tezahür etmesini sabırla bekleyin. Olası sonuç için büyüye ve ritüelinize güçlü bir inancınız olmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu