2010-2020 Arşiv

Muskanın Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde sıklıkla kullanılan ve tercih edilen muska, bizleri kaza beladan koruyan tılsımlar olarak bilinen en çok büyü yapılan araçlardır. Kişi üzerinde etki yaratma amaçlayan büyü çeşitlerinde kullanılan muskalarda en çok kullanılan büyü çeşidi soğutma ve bağlama amaçlı yapılanlardır.

Kişide Oluşan Yan Etkiler Nelerdir?

Muska içeriğinde büyü olup olmadığını bilmeseniz bile kişiler üzerinde meydana gelen etkisinden kaynaklı bir muskada büyü olup olmadığı anlayabilirsiniz. Muskasında büyü olan kişinin genel olarak normal yaşantısına göre yaptıklarında tam tersi hareketleri olur ve normalde yapmayacağı davranışları sergileyebilir. Bu davranışların bazıları şu şekildedir;

  • İnsanlara karşı öfke ve kin duyar. İnsanlara bakış açısı değişir
  • Yemek yeme alışkanlıklarında değişiklikler meydana gelir
  • Kişi az veya çok yemek yemeğe başlar
  • Sürekli olarak agresif bir ruh haline sahiptir
  • Uyku problemleri yaşanır
  • Bazı geceler normalden farklı bir şekilde kendini bulur, ev içerisinde gezme hareketleri olur ve hayattan zevk almamaya başlar.

Bu sonuçlar arasında birden çok davranış görüldüğü taktirde kişinin üzerinde taşımış olduğu muskalarda büyü yapılmış olasılığı muhtemeldir. Bu gibi durumlarda deneyimli bir hoca tarafından destek alınmalıdır. Alanında bilgili ve deneyimli ilimli hocalardan alınan destekler ile kısa bir zamanda bu gibi sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

muska

Sakıncaları Nelerdir?

Sakınca bakımından muskaların sürekli kişi ile yan yana durmasından kaynaklıdır. Çünkü muskanın kişiye yakın olması tesiri bakımından da değişiklikler meydana gelmesine neden olur. Bu nedenle kişinin üzerinde tepkisi ve etkisi de aynı oranda şiddetli olabilir. Büyülü muskası olan kişinin gündelik hayatından soyutlanabilir ve aile yaşantısından uzak durabilir. Genellikle aile içinde tartışmalar ve diğer kötü olaylara sebebiyet verebilir. Bu nedenle muskanın yan etkisi görüldüğünde ilk önce bir medyum hoca ile görüşüp daha sonra muskadan kurtulma yolları araştırılmalıdır.

Nasıl Ortadan Kaldırılabilir?

Kişinin üzerinde yan etkileri fark edilirse muskayı direk olarak yakılması kesinlikle yanlış bir uygulamadır. İçeriğinde çeşitli sureler ve dualar yazıyor olmasından kaynaklı daha değişik yan etkileri karşınıza çıkabilir. Kişi böyle durumlarda ilk olarak bir hocadan destek almalıdır. Bu kişinin hoca olması şart değildir. Medyum olan kişilerde bu konuda yeterli bilgiye sahiptir ve bu konuda size yardımcı olabilir. Muskalar öncellikle dualar eşliğinde gerekli görüldüğü gibi açılmalıdır. Daha sonrasında ya gömülür ya da yakılır. Bu sayede etkisi azaltılması sağlanır. Fakat kesin olarak etkisi yok olmamaktadır. Bunun için biraz sabır ve zamana ihtiyaç vardır.

Destek Alınmalı Mıdır?

Muska yolları ile geçen büyüler genel olarak muska yapımında kullanılan amaca ve malzemelere bağlıdır. Bu nedenle hocalardan veya medyumlardan destek alınması şarttır. Bu işlemler sonrasında gerekli görülürse psikolojik bir terapi alınabilir ve kişi zamanla bu muskanın etkisinden kurtulur.

Muska Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Muska değerli tılsımlar olmalarından dolayı her ortamda kullanılamaz. Bunun yanında her ortamda kullanıma uygun değildir. Tuvalet veya diğer farklı alanlarda kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez. Bu gibi ortamlardan uzak tutulması gerekir. Bu sayede olası sıkıntılardan engellenmiş olursunuz. Ayrıca büyü olduğu kesinleşen muskaların etkilerinden de anlaşacağı gibi muskaların en kısa sürede kişiden uzak tutulması gerekir ve hocalara veya medyumlara danışılması gerekir. Muskalar elbette kullanım açısından herhangi bir sorun yaratan özelliklere sahip değildir. Muskalar iyi şeylere de yarar. Kişinin kazadan beladan korunmasını sağlayabilir. Ayrıca büyülerin bozulması için ve cin musallatlarını ortadan kaldırmak amacı ile içeriğine ayet, sure ve peygamberimizden gelen dualarda muska içerisinde konulur ve faydalıdır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Aşk Muskaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu