2010-2020 Arşiv

Muska Takan Kişi Cinlerden Korunur mu ?

Cinlerden Korunmak

Üç harflilerin insanlara musallat olması çok sık görülmese ya da duyulmasa bile, bu durum mümkündür. Nasıl etrafımızdaki insanlar bizi zihnen ve bedenen davranışlarıyla etkiliyorsa, cinler de davranışlarımızı etkileyebilir. Mesela, kişi kendini korkuya kapılmış veya gerilmiş hissedebilir. Fakat burda dikkat etmemiz gereken şudur. Eğer kişinin cinlerle bir alakası yoksa, onlarla ilgilenmiyorsa; kişiye musallat olması imkansız denebilir. İnsanlar ve cinler birbirlerinden çok ayrı alemlerde yaşadıkları için musallat olmaları çok zordur ama olabilen bir şeydir. Ayrıca, eğer kişi bilerek ve isteyerek cinlerle uğraşmaya başlarsa, onların alemine giriş yapmış olur; böylelikle musallat olmaları ve insanları rahatsız etmeleri daha kolay hale gelir.

Muska Takmak Cinlerden Korur mu?

Cinlerden korunmak için yapabileceğiniz ilk şey Allah’a sığınmaktır ve bolca dua etmektir. Kişi gerektiği gibi ibadetini yaparsa dualarını okursa Allah onu kötülüklerden koruyacaktır. Muska takmak cinlerden korur veya korumaz demek doğru değildir. Muskalar elbette cinlerden koruyabilir fakat tek başına korur demek doğru olmaz çünkü duaların dilde ve gönülde olması da ekstra etki yaratabilir. Bu durum elbette muskanın içinde yazılan dua ile de ilgilidir. Cinlerden korunmak için bulunan dua,ayet ve sureler kullanılmalıdır. 

Öncelikle musallat olan cinin hangi tür cin olduğu belirlenmelidir. Bunu öğrenmek kolay değildir ve işini iyi bilen bir hocadan yardım almak gereklidir. İşini düzgün yapmayan sahtekar hocalar sayesinde bu durumun daha kötüye gittiği görülmüştür. Cinlerden korunma muskası kişiye özel yapılan bir uygulamadır. Bunu daima abdest alarak üzerinizde taşımanız gerekir ve size kalkan görevi görür. Muskayı yaptırdıktan sonra daima Allah’a sığınıp dua etmek ve ibadetlerinizi eksiksiz yerine getirmek önemlidir. Bu anlamda muska cinlerden koruyacaktır fakat daha hızlı sonuç alınması için size düşen görevleri yerine getirmeniz gerekir. Edilen dualar, kişi harama el uzatmamışsa, kalbi gaflet içinde değilse elbet Allah’ın izniyle kabul olacaktır çünkü dua müminin silahıdır, gelecek ve gelmiş olan belayı önler.

Cinlerden korunma ve kurtulma muskası hakkında daha detaylı bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz. Cinlerden korunmak için ilim irfan sahibi bir medyum hoca olarak benim sizlere yapacağım yönlendirmelerin sizin hayatınızı kolaylaştıracağını sizlerde göreceksiniz. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu