BlogBüyüler

MUMLA BÜYÜ NASIL YAPILIR

Mumla yapılan aşk büyüsü, sevdiğine bir türlü kavuşamayan, aşkından kendini kaybeden kişilerin yapması uygun görülen bir manevi uygulamadır. Mum ateşi, Orta Asya’da yaşayan Şamanların keşfettiği en yüksek enerjili eşyalar arasında yer almaktadır. Kadim geleneklere sahip medeniyetlerde mum alevi, istenilen bütün isteklerin gerçekleşmesinde etkili olan bir unsurdur. Siz de sevginize karşılık bulamıyorsanız ya da severek bir araya geldiğiniz kişinin sizi terk etmesinden mutsuzluk yaşıyorsanız mum büyüsü ritüellerini uygulayarak sevdiğiniz kişinin size deli gibi aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Havas ve ledün gibi manevi ilimlerde en sık yapılan mumla icra edilen aşk ve bağlama büyüleri vardır.

Mum ateşinin özellikle Orta Asya Şaman topluluklarında ne kadar kutsal ve manevi değeri yüksek olduğu biliniyor. Mum ateşinin dalgalanmasından yayılan enerjiler, gönülleri bir araya getiren aşk bağını kurmaya yaramaktadır. Bunu günümüzden yüzyıllar önce keşfetmeyi başaran Şamanistler, en imkansız denen aşkları bile canlandırmayı başarmış ve bir araya gelemez denilen sevgilileri bir araya getirmeyi başarmıştır. Günümüze değin ulaşmayı başaran mum ateşiyle yapılan aşk büyüsü ritüelinde kağıda yazılması gereken tılsımlı sözleri vardır.

Mumla Büyü Nasıl Yapılır Mumla Aşk Büyüsü Yapmak

Mumla aşk büyüsü yapmak tecrübe isteyen bir konudur. İlk denemenizde bu büyüyü kesin olarak gerçekleştirmeniz mümkün olmayabilir. Sabırla ve sebat ederek büyüyü uygulamaya devam etmeniz, sevdiğinizi aşık edeceğinize gönülden inanmanız gerekir. Böylece en kısa sürede etkili sonuçlara ulaşacağınız güne kavuşabilirsiniz.

Mum ile yapılacak aşk ve bağlama büyülerinden bir örnek verecek olursak;

Kırmızı Mumla Aşık Etme Büyüsü

Aşkın ve dişiyle erkeği birbirine kenetleyen şehvetin rengi olan kırmızının aşk büyülerinde manevi enerjisi oldukça yüksektir. Kırmızı renginin bu tutku veren yönünü mumla yapılan bağlama büyüleri ritüellerinde de kullanmak mümkündür. Bunun için orta boyda kırmızı mumlara ihtiyaç duyulmaktadır. Mumun üzerine büyünün etki etmesi istenen kişinin kendi ismi ve annesinin adı Arapça olarak yazılmalıdır. Sevdiğinizi aşık etmek için icra edeceğiniz manevi uygulama şu şekildedir:

  • Dolunay olduğu vakit, kırmızı mumu 3 gece boyunca ay ışığını görebilecek bir yerde muhafaza edin. Mumun 3 gece boyunca dolunay ışığının enerjisi altında kalması çok önemlidir.
  • Mum üzerine Vefk uygulamasında bağlama duaları ve geri döndürme duaları uygulanmalıdır.
  • Hümeza suresinin faziletinden yararlanarak kırmızı mumla aşk büyüsü icra edilmelidir.
  • Cuma günleri bu mum yakılır ve erirken de aşık etmek istediğiniz kişinin adını anarken şu tılsımlı sözleri söylemek icap eder.
  • “… oğlu/kızı kalbini ateşle yakıyorum. Nerde olursan ol bana geri gel. Kalbini bu mum gibi yakıyorum ve aşkın için damla damla göz yaşı dök”
  • Uygulama sonrasında mumun kendi kendine sönene kadar yanması beklenmelidir.

Bunun yanı sıra, kırmızı, beyaz, pembe, siyah, mor ve 7 mumla, 4 mumla yapılan aşk ve bağlama büyüleri de mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu