BlogBüyüler

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur?

Mum Büyüsünü Yaptım Tuttu

Bu büyü bir kişinin kalbine giden yola sahip olmak için kullanılır, yani aşıkları birbirinden ayırmak veya bir kişiyi kendinize aşık etme amaçları için kullanılan ideal bir büyüdür. Bu yazıda 2 farklı mum büyüsünün tarifini bulabileceksiniz. 

Sarı Mum Büyüsünün Tılsımlı Sözcükleri

Bu tılsımlı sözleri okumanız için öncelikle sarı bir mum almanız gerekir. Yakılan bu mum karşı tarafın kalbine aşk ateşini saracağı gibi, sönmüş haldeki sarı muma da okunması halinde kişinin başka bir kişiden ayrılması temenni edilir. Yani, mum büyüsünü yaparken dikkat edilmesi gerekenler arasında mumun yanık veya sönük olması vardır. Eğer birini kendinize aşık etmeyi düşünüyorsanız sarı mumun yanık olması, eğer amacınız çiftleri ayırmaksa da mumun sönük olması gerektiğini bilin. İşte, mum büyüsünün tılsımlı sözcükleri;

“Muradım belli dostlar, her şey aşikâr zaten, fakat sizden gayrısı buna olamaz mahrem. Sizin sayenizde ben, dileğimi yerine, bu sarı mum ile de maksadımı derine indirip layıkıyla yapacağım bilinsin. Sarı mum büyüsünün görevli varlıkları, sizden medet beklerken, bakışlar dostluk için, arzular masum biçim, bir rüya görür gibi, kaynıyor içim içim. Mevsimim ilkbahardır, kışı bıraktım mazide, yalan dolan bitmiştir, her hata arazide. Kaldır kini aradan, nefret ve öfke gitsin, senin hükmün olunca dertler tasalar bitsin.”

Kırmızı Mumla Yapılan Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kırmızı mum büyüsü, aşka zemin hazırlayan ve nefreti söküp atan bir tılsımdır. Kim bu büyüyü aşk için yaparsa, hayatında aşkın doruğu ile mükafat bulur. Öncelikle yapmanız gereken kırmızı bir mum alıp yakmaktır ve yanan muma karşı şu tılsımlı sözcükleri söylemektir:

Mum Büyüsünü Yaptım Tuttu
Mum Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur?

“Kaygıdan uzak olan, kaygan zeminden korkmaz, çünkü cesaret denen duygu, insanı ferahlatır. Kaygının tohumunu, endişenin özünü ortadan kaldır dostum, bana güllük gülistanlık bir kapıyı aç. Sana geldim bak dostum, içimdeki sırları sadece sana açtım, bilirsin yıllar yılı bu duygulara açtım. Musibet perdesini gözümden kaldır artık, bitsin bu işkenceler gelsin sonsuz rahatlık, kalan hissiyat ölsün yalnızca aşka dönsün, içindeki karanlık. Zaten yolumdan çekilince bu engelli handikap, geriye salt güzellik kalacaktır ey nikap!”

Kırmızı mum büyüsünü yaparken dikkat etmeniz gereken şey, gizliliktir. Bir kişinin daha büyüye dahil olması yani bunu bilmesi, büyünün bozulması anlamına gelebilir. En önemlisi ise bu tip büyülerin gerçek medyum önderliğinde yapılmasıdır. Aksi takdirde tek başınıza yapacağınız güçlü büyüler hayatınızda tehlikelere sebep olabilir ya da büyü ters tepki yaratabilir. 

Kırmızı ve Sarı Mumla Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Size karşı yapılan bir mum büyüsü olduğunu düşünüyorsanız veya mum büyüsüne karşı önlem almak istiyorsanız, mumla yapılan büyü nasıl bozulur adlı yazımızı okumaya devam edin.

Mum büyüsünü bozmak için öncelikle turkuaz renkte bir tesbih edinin. Renginin kesinlikle turkuaz olmasına özen gösterin. Daha sonra tesbihin her bir tanesine birer defa, toplam 33 defa şu sözcükleri okuyun:

“Kısmet ve kader birdir, beni buna sevk etti, kazandığım duygular, beni de harap etti, ne ettim ki bilmedim, kime zarar verdim ki, tebessümü görmedim. Açmaz içinde kaldım, hep piyon oldum neden, geride kaldı onlar, bitmiştir artık giden, son bulsun bu acılar, açılsın tüm kapılar, rüzgar fırtına olsun, patlasın kasırgalar.”

Böylelikle kırmızı ve sarı mumla yapılan büyü iptal olacak, hangi insana yapılmışsa veya yansıması olmuşsa oradaki enerjide son bulacaktır. 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu