2010-2020 Arşiv

Mezara Gömülen Kaşık Büyüsü ve Kilit Büyüsü Yapımı

Mezara Gömülen Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüleri hem bağlama hem de ayırma amaçlı kullanılabilir. Fakat büyü, mezara gömülen kaşık büyüsü ise ayırma amacıyla yapılır. Mezar toprağına kaşık gömmek kara büyü uygulamasında yer alan bir metottur. Kaşık büyüsü sevdiğini kendine bağlama amacı güttüğünden bunu yaptıranların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır.  Bu tarz kara büyüler herhangi iki kaşığı birbirine bağlayarak ve toprağa gömülerek yapılır. 

Büyüyü yaparken en önemli hususlardan biri de kaşıkların yönleridir. Kaşıkların yüzleri birbirine bakmalıdır ki seven sevdiğine kavuşsun. Eğer birbirine ters ise amaç o kişileri ayırmaktır. Mezara gömülen kaşık büyüsü yaparken buna çok dikkat edilmelidir. Bir ip yardımıyla iki kaşık birleştirilir ve bağlanır. Fakat bu tip kara büyülerin tek başına yapılması uygun değildir. Kaşığı mezara gömerken söylenmesi gereken özel dualar ve ritüeller vardır. Bu yüzden bu tür ihtiyaçlarınızda alanında uzman olan ve gerçek medyumlara ulaşmanız önemlidir. 

Sevdiğinizi kendinize bağlamak için yapacağınız kaşık büyüsünde okunması gereken dualardan biri de şudur: 

Allâhümme innî es’elüke bienne leke’l-hamdü. Lâ ilâhe illâ ente’l-mennânü bedîu’s-semâvâti ve’l-ard. Yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm. Yâ Hayy, yâ Kayyûm.

Bu dua ile özellikle eşlerin arasındaki mesafeyi ortadan kaldırmak, aralarında çıkan olumsuzlukları gidermek ve birbirlerine yeniden bağlamak mümkündür.

Mezara Gömülen Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılma amacı bir kişinin bahtını kapatmak, basiretini bağlamak ya da işlerini bozmak gibi şeylerdir. Çok tehlikeli ve güçlü bir etkisi olan kilit büyüsü, diğer anlamıyla kişiyi her türlü olumlu durumlara karşı kilitleyerek hayattan kopmuş bir duruma getirebilir. 

Mezara Gömülen Kaşık Büyüsü ve Kilit Büyüsü Yapımı

Kilit Büyüsü Ne Zaman ve Nerede Yapılmalıdır?

Mümkünse şehir hayatından uzak, yıkık dökük harabe bir evde, perşembe gününü cuma gününe bağlayan gece saat 2:00’da yapılmalıdır. 

Mezara gömülen kilit büyüsünü yaptırırken yanınızda getireceğiniz sizin ve büyüyü yapacağınız kişinin bazı kişisel bilgileri, kişisel eşyaları medyumlara kolaylık sağlayacaktır. Yapımı çok zahmetli ve aşamalı olan kilit büyüsünü tek başınıza yapmamanız önerilir. Aksi taktirde başınıza gelebilecek daha tehlikeli olaylar sizi hayattan soğutabilir. 

Büyü doğru ritüellerle doğru zamanda ve doğru malzemelerle yapıldığı zaman mezar büyüsü etkileri kendini 15 ila 51 gün arasında belli edecektir. Yani, biraz beklemeniz gerekebilir fakat sonuçlar beklediğinize değecektir. Siz de her konuda mezar büyüsü yapma ve bozma konularında bize ulaşabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu