2010-2020 Arşiv

Malzemesiz Aşk Büyüsü

Beş ortak sevgi dili vardır; onaylama sözleri, hizmet eylemleri, fiziksel temas, kaliteli zaman ve hediyeler. Malzemesiz kolay aşk büyüsü ilk kategoriye girer. Sadece fark evrene yüksek sesle aşkını dışarı onaylayan yerine romantik ilgi doğrudan söylüyorsun olmasıdır. Bu büyüler, geleneksel tekniklerden daha az kısıtlayıcı ve daha yakışıklıdır, bu da birçok yeni büyü tekerini tatmin eder. Mevcut bir partnerle olan romantizminizi yeniden alevlendirmek, yeni biriyle bir ilişki başlatmak veya eski sevgilinizi hayatınıza geri getirmek için kullanabilirsiniz.

Olasılıklar burada sınırsızdır. İhtiyacınız olan tek şey, fantezinizi gerçeğe dönüştürmek için doğru kelimeler ve canlı bir hayal gücü.

Bu Aşk Büyüleri Nasıl Çalışır?

İşte yapmanız gerekenler:

 1. Büyü yapmak için dikkat dağıtıcı olmayan bir alan seçin.
 2. Rahat bir yere oturun.
 3. Kendinizi oluşturmak için bazı rahatlatıcı nefes egzersizleri yapın.
 4. Tüm negatif enerjiyi atmak için birkaç dakika meditasyon yapın.
 5. Romantik ilginize odaklanın ve onlarla daha mutlu bir yaşam hayal edin.

Ya ‘Ah aşkım, bana karşı dürüst ol!’ gibi bir olumlamayı söyleyebilirsiniz. ya da o kişiyle sonsuza kadar mutlu olduğunuzu hayal ederken benzer bir şey. Şüpheye düştüğünüzde, içeriksiz bir aşk büyüsü ile devam etmek için bir psişik uygulayıcıya danışabilirsiniz.

Büyü yapmak için huzurlu bir yer seçmenin yanı sıra, aşk büyülerinizi doğru bir şekilde zamanlamanız gerekir. Büyünüzü her dolunayda bir tekrarlayın veya bu mistik seanslar için her ayın ilk Cuma gününü seçin.

Bu durumda sabırlı olmanız ve aşkın mistik gücüne güvenmeniz gerekir. Sonuç, normal büyü dökümünden birkaç ay sonra ortaya çıkacaktır. Alternatif olarak, aşk büyüsü, her iki kişiden de duygular karşılıklı ve güçlü olduğunda hemen çalışır.

Ayrıca, bu tür aşk büyüleri, öz sevgiyi ve güveni artırmak için de harikadır. Adımları izleyin ve içeriği ve mutlu yaşamı görselleştirmeye odaklanın. Kişisel gelişim için her günlük olumlama gibi, içsel potansiyelinizin kilidini açarlar. Buna karşılık, sizi kendinizin en iyi versiyonu olmanız için motive ederler.

Aşk Büyüsü

Sevgi ve Cazibe için Aşk Büyüsü

Son zamanlarda partnerinizin sizden uzaklaştığını fark ettiniz mi? Seks hayatınız yok mu oldu? Birbirinizle geçirdiğiniz zamanın kalitesi azaldı mı?

Bunların hepsi, sadakatsiz veya ilgisiz bir ortağın anlatı işaretleridir. Çiftler, birkaç yıllık evlilikten veya uzun süreli bir yaşam durumundan sonra romantik bir ilişkiden çıktıklarında genellikle bu sorunla karşı karşıya kalırlar. Diğer insanlar, daha genç veya daha çekici biri resme girdiğinde bu sorunla karşılaşabilir.

Durumun ne olduğu önemli değil. İlişkinizde kaybolan kıvılcımı yeniden alevlendirmek için kolay aşk büyülerini kullanabilirsiniz. Hepsi sihirli bir kurdele ve aşk büyülerine olan koşulsuz inancınız sayesinde.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

İşte izlenecek adım adım bir kılavuz;

 1. Tutku için ateşli bir kırmızı kurdele ya da büyünüz için ölümsüz aşk için ince pembe bir kurdele kullanın.
 2. Bir Yeni Ay’da eşleştirilmiş nesneler (yani eldivenler veya bireysel fotoğraflar (her biri) bir arada. Duygusal değeri olan eşyaların seçilmesi bu kolay aşk büyüsünün gücünü artırır.
 3. Bu nesneleri şeridin iki ucuna bağlayın.
 4. Bu nesneleri bağlarken aşağıdaki duayı okuyun ‘Ben bunları (nesnenin adını girin) birbirine bağladığımda, sevgilim bana yaklaşabilir.
 5. Bu büyüyü tekrarlarken her gece seçtiğiniz eşyaları birbirine yaklaştırın ve kurdeleyi güvenli bir şekilde yeniden bağlayın.
 6. Olumlu sonuçlar elde etmek için 3-5 arasındaki adımları bir aydan fazla tekrarlayın.

Büyü, sizi ve diğer önemli kişiyi simgelemek için iki öğe gerektirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu