Büyüler

Malzemesiz Aşk Büyüleri

Bu yazıda sizlere malzemesiz aşk büyüleri hakkında bilgiler aktaracağız. İşte malzemesiz aşk büyüleri hakkında neler yapabileceğiniz.

Utangaç Partnerinizin Sizi Sevdiğini Söylemesini Sağlayın

İçindekiler: Avokado, kırmızı kurdele, birkaç damla gül yağı ve bir adet ofis iğnesi

Çekirdeğinin düşmesine izin vermeden avokadoyu ikiye bölün. Tohumu iki parçaya bölün. Ofis pimini kullanarak avokado çekirdeğinin her birine bir kalp yapın.

Şimdi, yaptığınız kalplerin her birine partnerinizi de ekleyin. Bu kalplere birkaç damla gül yağı ekleyin. Yarımları birleştirin ve kırmızı kurdele ile bağlayın. Tut onu. “Sana aşkımı gönderiyorum” veya “Sende gördüğüm şeyi seviyorum” kelimelerini hecele

Mutlu Bir Evlilik Sürdürün

İçindekiler: Yeşil kurdele ve su

Zihninizde niyetinize odaklanın. Bir ağacın önünde 62 kez “Himbaj Pedum Bonak Himbaj” kelimesini heceleyin. Yeşil kurdeleyi al ve ağaca bağla. Ağacın üzerine birkaç miktar su dökün.

Malzemesiz Aşk Büyüleri

Negatif Duyguları Ortadan Kaldırın

İçindekiler: Yumuşak sabun ve akan su

Sevgiyi kazanmak için kendinizi zihinsel olarak hazır tutun. İçinde akan su olan bir dereye gidin. Ellerinizi akan suyun altına koyun. Ardından, yumuşak bir sabunla iyice yıkayın.

Üzgünüm Aşk Büyüsü

Sevdiğiniz kişi sizi affetmiyorsa bu aşk büyüsü tam size göre olabilir.

İçindekiler: Fotoğraf, bir parça bant

Sevgilinizin resminin üzerine bir kalp çizin. Bir parça bant alın ve ağzına koyun. Büyüyü yumuşak bir sesle söyleyin, “Sözlerinle beni lanetleyebilirsin, ama öpücüğüm daha anlamlı. Zihnini aç ve ağzını kapa. Kızgın sözler artık yok!”

Görselleştirme Aşk Büyüsü

Tek ihtiyacın olan sessiz bir yer. Gözlerinizi kapatın ve birkaç dakika konsantre olun. Büyü yapmak istediğin kişiyi düşün. Onun resimlerinin tüm zihninizi doldurmasına izin verin. Ayrıca, yüzünü hayal etmenize izin verin.

Yüzünüz netleştiğinde, hissettiğiniz her şeyi söyleyin – onun bilmesini istediğiniz her şeyi. Hepsini sadece içinizden söyleyin. İstediğiniz ilişki türünü ve diğer birçok şeyi söyleyin. Aşk hayatınızda ve ilişkinizde yardım almak için dua edin. Ardından, gözlerinizi açın.

Temel Aşk Büyüsü

Kişinin fotoğrafını çekin ve odanıza yerleştirin. Aksi takdirde, duvara veya masaya yerleştirin. O kişinin gözlerinin içine bakın ve her seferinde ona günaydın veya iyi geceler dileyin. Hediyelerini ve en sevdikleri yiyecekleri resminin önüne koyarak sunabilirsiniz.

Bu ilahiyi telaffuz et “Sevgilim, zaten yakınımda yaşıyorsun ve hayatımda zaten bir yerin var. O yüzden bana gel, sarıl ve öp beni. Seninle her zaman ilgileneceğim. Sana lezzetli yemekler yedireceğim. ve seni hediyelerle ve sevgiyle yıkayacağım. Seni bekliyorum.”

Büyülü Sözler

Ellerinizi birbirine kenetleyerek bir kalp şekli oluşturun. Arzu ettiğiniz aşk türünü hayal edin. Şu sözleri tekrar söyleyin: “İhtiyacım olan sevgiyi bana getirin, beni işittiğiniz için teşekkür ederim semavi yaratıcı.”

Büyünün İşe Yarayacağına İnan!

Verilen talimatlara bağlı kalmanın ve doğru malzemeleri kullanmanın yanı sıra en önemli şey büyünün işe yarayacağına güvenmek. Şöyle söyleyelim: Eğer inanmazsan büyün işe yaramaz.

Bu nedenle, her zaman iradenize inanın. Düşüncelerimiz güçlü bir enerji formu olarak kabul edilir. Olumlu bir düşünce her zaman bolluğu yoğunlaştırır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu