Büyüler

Malzeme Olmadan Yapılan Aşk Büyüleri

Dolunay büyüsü, yalnızca aşk büyüleri ile gerçekleştirmek için aşk hayatınızı iyileştirmek için kullanılır. Hayatınızda çözülmemiş bazı sorunlar olabilir, partnerinizle ilgili kafanız karışabilir veya ayrılmak isteyebilirsiniz, her halükarda aşk büyüleri ile gerçekleştirilecek bu dolunay büyüleri sadece harikalar yaratır. Bu büyüleri gerçekleştirmek için şunları yapın;

 1. Öncelikle, dolunay günü olduğundan emin olun. Dolunay gününün çok fazla gücü vardır. Çok fazla enerjiye ve özel bir etkiye sahip olduğu söyleniyor.
 2. Dolunay gününde bir parça beyaz kağıt alın.
 3. Kağıda sizin ve partnerinizin isimlerini kırmızı mürekkeple yazın.
 4. Bu kağıdı alın ve en az 30 kez “Bizi ayıran hiçbir şey yoktur” diye söyleyin. Kağıdı alın ve en az bir metre derinliğe gömün.
 5. Bir daha gidip kontrol etmeyin.
 6. Bunu yaptığınızda, aşk hayatınızda anında değişiklikler görmeye başlayacaksınız.

Dolunay gününün pek çok özel gücü vardır, büyüyü yapma sebebinizden emin olun ve bunu uygun bir yöntemle yapın. Doğru yöntemden emin değilseniz her zaman bir büyü yapan kişiye danışmanız önerilir.

Bir Resim Kullanarak Hızlı Çalışan Bir Aşk Büyüsü

Birinin sizi neredeyse anında aramasını sağlamak için bir resim kullanarak hızlı çalışan bir aşk büyüsü olarak adlandırmak için bana yapmanız gereken tek şey;

 1. Beyaz bir kağıt alın ve sizi aramak istediğiniz kişinin adını yazın.
 2. İsmin altına numarasını yazın.
 3. Bu kelimeleri 10 kez söyleyin, “Beni aramanı istiyorum ve senin de istediğini biliyorum”.
 4. Şimdi onun resmini çekin ve resmini ve bu beyaz kağıdı telefonunuzun altına koyun ve aramayı bekleyin!

Bunu yaparken, onun sizi aradığını ve ne hakkında konuşacağınızı hayal edin.

Malzeme Olmadan Yapılan Aşk Büyüleri

Malzemeler Olmadan Büyü Nasıl Yapılır?

Düzenlemesi çok zor malzemeler gerektiren birçok aşk büyüsü olduğunu biliyorum. Bununla birlikte, herhangi bir özel içerik gerektirmeyen birçok başka aşk büyüsü vardır. Malzemeler olmadan büyü yapmak için kullanabilirsiniz;

 1. Hayal Gücü: Aşk hayatınızda hoşunuza gidecek şeyleri hayal edebilirsiniz. Ne kadar çok hayal ederseniz, o kadar çok çekersiniz.
 2. Görselleştirme: Partnerinizle birlikte sahneleri ve durumları görselleştirin ve onların gerçeğe dönüşmesi için dua edin.

Bu yöntemler, içerik büyülerinden bile daha iyi çalışır ve hiçbir yan etkisi yoktur, sadece evrene güvenir.

Bu Büyüler Gerçekten Malzemeler Olmadan İşe Yarayacak Mı?

Çoğu insan, bu büyülerin malzemeler olmadan işe yarayıp yaramayacağını soruyor çünkü çoğu kişi büyü yapmanın kristal toplar, bebekler veya mumlarla ilgili olduğunu düşünüyor. Bu doğru büyüler malzemeler olmadan malzemelerle olduğu kadar verimli çalışmaz. Dileklerinizi yerine getirmek için dünyanın hiçbir bileşenine ihtiyacınız yok.

Büyülerin gerçekten gerektirdiği şey inanç ve gerçek niyettir. İnançla büyü yaparsanız ve cevap vereceğine inanıyorsanız, o zaman iyi bir büyü dışında başka bir şeye ihtiyacınız yoktur. Ayrıca, çoğu büyü hayal gücü ve görselleştirmeler üzerinde çalışır, bu nedenle içerik gerekli değildir.

Aşk Büyüleri İşe Yarar Mı?

Aşk büyülerini hiç denemeyenler için, aşk büyülerinin işe yarayıp yaramadığını bu gerçek bir endişe haline getirir. Siz de öyle düşünüyorsanız, endişelenmeyin, tek değilsiniz. Aşk büyüleri işe yarar ama onlar hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler vardır.

 • Aşk büyüleri, sözleri ve eylemlerine inananlar için işe yarar.
 • Aşk büyüleri, deneyimli bir büyü yapıcıya danışılmadan yapılmamalıdır.
 • Aşk büyüleri doğru yöntemle uygulanmalıdır eğer doğru yapılmazsa yan etkilere neden olabilir.
 • Ayrıca, büyüden ne istediğinden emin olmalısın.
 • Bu büyüler hiçbir şekilde birine zarar vermek için kullanılmamalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu