Blog

Lanet Nasıl Kırılır?

Pek çok insan bu soruyu soruyor, “Size karşı nasıl bir lanet kırılır?”. Çoğu zaman lanetlendiğimizin farkına bile varmayız. Bununla birlikte, lanet, etkilerini göstermeye başladığında, sizdeki ve davranışınızdaki bazı değişiklikleri de yansıtır. Bu, siz ve yakınınızdaki insanların sizinle ilgili bir sorun olduğunu fark ettiğiniz zamandır.

Lanet, size fiziksel, duygusal veya zihinsel olarak zarar vererek sizden intikam almak isteyen birinin yaptığı bir büyüdür. Bir kişi lanetlendiğinde, depresyon, öfke, uykusuzluk, kaygı, iştahsızlık ve hatta aşırı durumlarda kendine zarar verme gibi belirli davranış değişiklikleri görülebilir. Bir lanet ne zaman, neden ve kim tarafından yapılırsa yapılsın kırılması çok önemlidir. Size karşı bir laneti bozmak için bazı yöntemler şunlardır;

Dua yoluyla: Lanet ne kadar güçlü olursa olsun, asla Tanrı’nın ilahi gücü kadar güçlü olmadığına inanılıyor. Pek çok insan, Mesih’in normal bir hayata dönmelerine nasıl yardım ettiğinden bahsettikleri hikayelere atıfta bulundu. Duanın aşırı gücü vardır. Dualarla bu tür lanetlerin etkisi zamanla azaltılabilir ve hatta geçersiz hale getirilebilir.

Sihirli aynalar: Uzun süredir bir lanetin etkisini püskürtmek için sihirli aynalar kullanılıyor. Burada olan şu ki, imlecinize bakan bir ayna kullandığınızda, temelde onu atan kişiye laneti yansıtıyorsunuz. Bir ayna alın (her boyutta). Bir kase alın ve içine biraz siyah tuz koyun (isteğe bağlı). Şimdi büyü sözlerine ait herhangi bir şeyi yerleştirin (bir fotoğraf, kartvizit veya sahip oldukları herhangi bir şey). Kaseyi aynanın önüne koyun ve fotoğrafı aynaya bakacak şekilde yerleştirin. Aklınızda böyle düşünürken, size atılan laneti onlara geri gönderiyorsunuz. Yakında işlerin değiştiğini göreceksiniz.

Lanet

Tuz banyosu: Antik çağlardan beri, büyülerin çoğunun tuzlu suda banyo yapılarak ortadan kaldırılabileceğine inanılıyor. En kolay yöntemdir ve evde yapılabilir. Tek yapmanız gereken, bir küveti doldurmak, içine biraz tuz eklemek ve güzel bir banyo yapmak, zihninizi boşaltmak ve sadece rahatlamaktır. Bu sizden tüm negatif enerjiyi ortadan kaldıracaktır. Ayrıca etkiyi arttırmak için kokulu mumlar da ekleyebilirsiniz.

Bunlar size karşı bir laneti bozmak için izlenebilecek bazı basit yöntemlerdir.

Aşk Lanetini Kaldırma

Aşk laneti kaldırma, biri size aşk büyüsü yaptığında yapılır. Aşk büyüsü, tipik olarak aşk hayatınızı etkilemek için yapılan bir büyüdür. Seni kasıtlı olarak hayatında isteyen biri ya da intikam almak isteyen eski bir eski oyuncu tarafından rol alabilir. Her durumda, bir aşk büyüsünü kaldırmak için aşağıdaki yöntem kullanılabilir;

  • Bir limon alın ve ikiye bölün.
  • Üzerine biraz tuz serpin.
  • Güneşin doğuşundan yarım saat sonra, istenmeyen aurayı gidermek için bu limonu tüm vücudunuzda döndürün ve hareket ettirin.
  • Yarım saatlik gün batımından sonra aynısını yapın ve ardından bu limonları çöpe atın.

Kimse olmadığı biri olmaktan gerçekten hoşlanmaz. Lanetlenirken, bir insanın içinde çok fazla olumsuzluk dolar. Bu yöntemler, bu negatif enerjileri ortadan kaldırmaya ve pozitifliği geri getirmeye yardımcı olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu