Büyüler

Kolay ve Güçlü Aşk Büyüleri

Başlamadan önce, negatif enerjilere karşı korunduğunuzdan emin olun. Bu nedenle çalışacağınız alanı temizlemeniz ve korumanız gerekir.

Çok kolay bir yöntem, etrafınızdaki bir daireye tuz serpmektir. Bunu yaparken şu sözleri söyleyin: “Burayı ben kutsuyorum. İçeride ve dışarıda Tanrıça için. Sadece sevgi ve iyilik kalabilir. Nefret ve kötülük dışlanıyor ”. Alanınızı hazırlamak için bazıları diğerlerinden daha karmaşık olan birçok farklı yöntem kullanabilirsiniz. Sihir uygulayan birçok insan, alanlarını temizlemek için adaçayı kullanmayı seçer. En önemli şey, sizin için işe yarayan bir yöntem bulmanızdır.

Cazibe İçin Kolay Aşk Büyüsü

Hayatınızda daha fazla sevgi ve şefkat mi arıyorsunuz? Öyleyse, bu güçlü aşk büyüleri tam da ihtiyacınız olan şey olabilir! Bir parça kağıt, kırmızı mürekkepli bir kalem ve küçük bir kırmızı mum alın.

Mumlar, renkleri titreşime neden olduğu ve her rengin belirli anlamları olduğu için büyünün gerçekten önemli bir parçasıdır. Kırmızı mumlar, romantizm ve tutku ortaya çıkarmak için harikadır.

 1. Mumu yak.
 2. Kırmızı mumdan yükselen dumana odaklanın.
 3. Kendinizi merkeze almak için zaman ayırın, meditasyon yapın ve zihninizi dikkat dağıtıcı şeylerden kurtarın.
 4. Bir parça kağıdı alın ve romantik hayatınızda derinden istediğinizi yazın.
 5. Mum erirken, bir kısmının kağıt parçasına damlamasına izin verin.
 6. Büyüyü bağlamak için şu kelimeleri söyleyin: “Tanrıça Venüs, hayatıma ___ ikna etmek istediğim için isminizi çağırıyorum. Onlara taptığım sürece beni sevsinler. “
 7. Kelimeleri, gerekli olduğunu düşündüğünüz kadar tekrarlayın. Niyetinizle oturun ve etrafınızdaki titreşimleri ve sihri hissedin.

Mumunuzu asla üflememek önemlidir, çünkü bu, niyeti dağıtır ve karıştırır. Bunun yerine, güvenli bir şekilde yanmasına izin verin veya bir mum kokusu kullanın.

en güçlü aşk büyüleri

Yeni Bir Aşk İçin Güçlü Aşk Büyüsü

Bu aşk büyüsü için elinizde şunlara ihtiyacınız olacak: arzu ettiğiniz sevgilinin fotoğrafı, mavi ve kırmızı mumlar ve gül ağacı tütsü.

 1. Pazartesi gelene kadar ve tercihen ay döngüsünün başlangıcında bir yerde bekleyin.
 2. Şans için mavi bir mum ve aşk için kırmızı bir mum yakın.
 3. Mümkünse, duyularınızı aşk büyüsüne hazırlamak için biraz gül ağacı tütsü yakın.
 4. Şimdi, istediğiniz sevgilinin fotoğrafıyla yüz yüze gelin, önünde diz çökün ve “Size yıldızların rehberliğinde şefkat arıyorum” deyin.
 5. Yalnızca hedefinize odaklanarak en az on beş dakika tek bir pozisyonda meditasyon yapın. Kendi içinizde ve evren ile bağlantınızda barış ve uyum yaratmaya çalışın.

Gül Yaprakları İşe Yarayan Aşk Büyüleri

Bu benim en sevdiğim aşk büyülerinden biri çünkü çok kolay ve çoğu insanın malzemelere erişimi var. Bu güçlü aşk büyüleri için sadece gül yapraklarına ve hareketli bir su kaynağına ihtiyacınız var.

Mükemmel partnerinizin tüm niteliklerine sahip bir kişiyi görselleştirerek başlayın. Şimdi gül yapraklarını alın ve yüksek sesle söyleyerek onları hareket eden suya atın: “ Bu gül denizlere doğru giderken bana gerçek aşk gelecek”

İdeal sevgilinizi görselleştirirken bunu en az iki kez tekrarlayın. Mümkün olduğu kadar uzun süre bu konsantrasyon halinde kalmaya çalışın. Aşk hayatınıza değişiklik getirmek için elementi kullanarak gül yapraklarının suda akmasını izleyin.

Bir Aşığı Geri Getirecek Aşk Büyüleri

Eski sevgilini geri getirmek ister misin? İşte sevgilinizi geri getirmek için kolay ve ücretsiz aşk büyülerinden biri! Başlamadan önce taze bir limon, küçük bir kağıt parçası (tercihen pembe) ve bir uzunluk kırmızı ipliğe veya kurdeleye ihtiyacınız var.

 1. Pembe kağıda kendi adını ve eski sevgilinin adını yaz.
 2. Limonu ikiye bölün.
 3. Kağıdı katlayın ve isimlerin birbirine değdiğinden emin olun.
 4. Kağıdı iki limon parçasının arasına koyun (sandviç gibi).
 5. “Sandviçi” bir arada tutmak için kırmızı kurdeleyi limonun etrafına sarın.
 6. Yukarıdakilerin hepsini yaparken, sizin ve eski sevgilinizin yeniden birleştiğini ve ne kadar mutlu hissedeceğinizi düşünün.
 7. Son olarak, küçük “sandviçi” dondurucunun arkasına koyun ve bir ay bekleyin.

Bu işe yaramazsa ve eski sevgilin geri dönmezse, bunu evrenden bunun senin için doğru yol olmadığına dair bir işaret olarak al! Belki de şimdi kendinize odaklanmanın ve şu anda hayatta neye ihtiyacınız olduğunu bulmanın zamanıdır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu