Büyüler

Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapmanın bir sürü karmaşık büyü, özel kehanet araçları ve bir dizi nadir içerik gerektirdiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Deneyimli aşk büyüsü yapanlar, gerçek sihrin üç şeyde yattığını bilirler;

 • Dürüst ve iyi niyetiniz
 • Sihir ve aşk büyülerine sarsılmaz inanç
 • Aşkının gücü

Hemen işe yarayan aşk büyüleri, etrafını saran pozitif enerji nedeniyle çoğu zaman önemli sonuçlar verir. Bu durumlarda, güçlü sihri kullanmak için kullandığınız araçlardan çok arzunuz ve niyetiniz önemlidir.

Bazı aşk büyüsü, tencereleri kazanlara ve sıradan nesneleri sihirli cihazlara dönüştürebilir. Diğer önemli kişiye olan bağlılıklarının saf gücü ve aşk büyüsünün işe yaradığına dair kesin inanç, büyünün etkinliğini artırabilir. Artık büyü yapmanın temellerini öğrendiğinize göre eğlence başlasın. İşte sizi diğer sevgilinize yaklaştıran bazı kolay aşk büyüleri;

Aşk Büyüsü Mumu

Aşk büyüsü mumları, aşıklar arasında aracı olarak çalışır. Bu, titreyen alevlerin cazibeyi romantik ilginize yönlendirdiği anlamına gelir. Mumun rengi, büyü için niyetinizi sembolize eder.

Örneğin, kırmızı mumlar, yıllar içinde sönmüş olabilecek tutkulu bir romantizm içeren aşk büyülerine veya son derece çekici olduğunuz yeni biri için (ve tam tersi) uygundur. Buna karşılık, pembe aşk büyüsü mumları, romantik bir çift arasındaki sonsuz sevgi ve bağlılıkla ilişkilidir.

Mumla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

İşte yapmanız gerekenler;

 1. Mumunuzu yakmak için huzurlu bir köşe seçin.
 2. Kendinizi toparlamak için birkaç derin nefes alın.
 3. Enerjinizi romantik ilginize ve onlar hakkında ne hissettiğinize odaklayın.
 4. Yeni bir mum yakın (tercihen pembe veya kırmızı).
 5. Küçük bir beyaz kağıda adınızı ve diğer kişinin soyadını yazmak için renkli bir tükenmez kalem seçin.
 6. Kalemi kaldırmadan her iki ismin etrafına bir daire çizin.
 7. Mutlu ve romantik düşüncelere odaklanarak geleceğinizi bu kişiyle hayal edin.
 8. Ardından şu büyüyü üç kez söyleyin: “Kaderimiz mühürlendi. Biz bir taneyiz. Tamamdır. “
 9. Mumu en az 15 dakika veya tamamen yanana kadar bakın.
 10. Mum kendi kendine sönene kadar yanmaya devam etsin. Enerji akışını bozacağı ve büyüyü bozacağı için üflemekten kaçının.

Aşk büyünüzü güçlendirmek için bu eylemleri art arda yedi gün boyunca tekrarlayabilirsiniz. Aşk büyüsü yapanların çoğu, Cuma günleri Venüs’ün (aka Aşk Tanrıçası) günü olduğu için bu tür bir sihri uygulamayı tavsiye eder. Bu nedenle, uygulayıcılar bu vesileyle uğurlu bir gün düşünürler.

Alternatif olarak, sizi olası partnerinizle (veya eski sevgilinizle) birleştirebilecek başka bir aşk mumu büyüsü var. Yedi günlük kırmızı bir mum gerektirir. Büyü yapan kişinin, aşk ilgisinin adını ve burcunu (veya doğum tarihini) muma oyması gerekir. Mumu tutuştururken net, kendinden emin bir sesle aşk büyüsüne niyetinizi belirtmeniz gerekir.

Mumu yaktığınızda, tüm mum eriyene kadar yanmaya devam etmesi gerekir. Mumunuz sönerse veya günlerce yanması güvenli değilse endişelenmenize gerek yok. Fitili her zaman yeniden yakabilirsiniz. Büyünün ertesi gün devam etmesini sağlamak için bunu yaptığınızda niyetlerinizi tekrarlamayı unutmayın. Tamamlanmış bir erimiş mum, aşk mumu büyüsünü tamamladığınızı gösterir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Geri bildirim: Malzemesiz Aşk Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu