Büyüler

Kolay Aşk Büyüleri

İşte çok fazla adım içermeyen bazı aşk büyüleri. Kendi evinizde yapmak kolaydır;

Sıfır İçerikli Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü dökümü karmaşık olmak zorunda değildir. Görselleştirme hayatınızı değiştirebilir ve bu yöntemi kullanmak için herhangi bir malzemeye ihtiyacınız yoktur. Dolunaylı bir Cuma gecesi, çıkmak istediğiniz kişiyle kendinizi hayal edin. Sonuçları görmek için bu ritüeli ayda bir dolunay sırasında tekrarlayın.

Emoji Aşk Büyüsü

Niyetinizi ve bunu tek bir emoji ile nasıl tanımlayabileceğinizi anlayın. Ardından, anlamlı bir mesaj oluşturun ve emojiyi her iki uçta da sandviç haline getirin. Ardından, bunu taslaklarınızda olduğu gibi telefonunuzda bir yere gönderin. Bu, aşkınızı yakında size mesaj atmaya teşvik etmelidir.

Tarot Kartı Büyüsü

Bu büyü, sevdiğiniz kişiyi size kısa mesaj göndermeye teşvik edecektir. Bu büyü için telefonunuza ve Kraliçe ve Aşıklar Tarot kartlarına ihtiyacınız var. Aşıklar kartını telefonunuza yerleştirin ve “Gerçekten sevdiğim kişi bana bir kısa mesaj göndersin” deyin. Ardından Kraliçe’yi Aşıklar kartının üzerine koyun ve şunu tekrarlayın: “Gerçekten sevdiğim kişi bana bir mesaj göndersin.”

Telefon Büyüsü

Bir kağıt parçası alın ve üzerine iki resim çizin. Bir resim sizi, diğeri ise sevgilinizi temsil etmelidir. Çizimlerin altına kişinin adını yazın. Ardından dileğinizi veya bu kişinin sizin için yapmasını istediğiniz şeyi yazın. Kağıdı üç kez katlayın ve telefonunuzun altına yerleştirin. O halde bu kâğıdı elinizden geldiğince yanınızda taşıyın.

Kolay Aşk Büyüleri

Aşk Mektubu Büyüsü

Aşk büyüsü yapmak için bazen tek ihtiyacınız olan bir aşk mektubudur. Yatağa gitmeden önce kırmızı kalemle bir aşk mektubu yazın. Ardından mektubu katlayın ve telefonunuzun altına yerleştirin. De ki: “Bu mektubu sevgilime gönder. Onu sevdiğimi bilmesini sağla. Teslim edildikten sonra bana kalbimin sahibine bir kısa mesaj gönder.” Uyuyana kadar bu kelimeleri tekrarlamaya devam edersen büyü daha iyi çalışır.

Mühür Büyüsü

Büyük bir kağıda veya kartona bir işaret çizin. Mühür, büyülü güce sahip olduğu düşünülen yazılı veya boyalı bir semboldür. Üzerinde mümkün olduğunca uzun süre meditasyon yapın. Bu süre zarfında olumsuz düşünceler düşünmediğinizden emin olun.

Dolunay Aşk Ritüeli

Bir partnerde ne istediğinizi çok dikkatli bir şekilde yazın. Spesifik olduğunuzdan emin olun. Ardından dolunayda evinizde bir tören yapın. Bunu istediğiniz gibi yapabilirsiniz, ancak bir mum yakmaya ve ilgili kristalleri veya bitkileri dahil etmeye yardımcı olur. Ritüel sırasında, sadece niyetlerinizi düşünün ve ne istediğinizi tezahür ettirmeye çalışın.

Güçlü Aşk Büyüleri Yapmak İçin İpuçları

Sevginizin ve niyetinizin saf olduğundan emin olun.

Yanlış kişiyi sana aşık olmaya zorlayamazsın. Aşk bir seçimdir. Büyülerin işe yaraması için iyi bir eşleşme olmanız gerekir. Bir kişi kara büyüyü kötü amaçlar için kullanamaz. Pozitif enerji yaratmak için sadece beyaz büyü kullanabilirsiniz.

Büyüye inan.

Sonuçları görmek için sürece inanmanız gerekir. Şüpheciyseniz ve olumsuz düşünceleriniz varsa, büyüleriniz başarısız olmaya mahkumdur.

Büyüleri doğru zamanda yapın.

Zamanlama önemlidir. Cuma günleri büyü yapmak için en iyi günler çünkü Venüs günü bir Cuma. Yeni Ay aynı zamanda harika bir gün çünkü yeni ay yeni fırsatlar getiriyor.

Bu büyüleri yaptığınızı kimsenin görmesine izin vermeyin, aksi takdirde etkisiz olurlar.

Aşk büyülerinin özel olarak tamamlanması gerekir. Etrafta başka biriyle aşk büyüsü yapmak istemezsin. Ayrıca aşk büyülerinizde kullandığınız mumları veya fotoğrafları bulmalarını da istemezsiniz. Büyünün işe yaraması için ritüellerinizi gizli tuttuğunuzdan emin olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu