Büyüler

Kolay Aşk Büyü Sözleri

Sadece kelimeler içeren aşk büyüleri, sıklıkla tekrarlanan bir ritim cümlesi olarak tanımlanan aşk büyü sözleri olarak da bilinir. İnsanlar meditasyon dönemlerinde şarkı söylerler. İster inanın ister inanmayın, bir büyü söylemek aşk romantizminize olumlu sonuçlar getirebilir. Bir dua olarak algılamayın çünkü ikisi de tamamen farklıdır!

Belirli bir sözleri, bir gün boyunca mümkün olduğunca dahili olarak tekrarlamanız gereken basit bir ifadedir. Sözleri tekrar etmenin amacı, özellikle meditasyon yaparken endişeli zihninizi sakinleştirmektir. Aşk için büyü sözleri genel olarak güçlüdür; yine de, etki her kişinin durumuna bağlı olarak farklı şekilde gösterilecektir.

Bu makalede, aşk hayatınızda rahatlıkla en iyi olanı seçebilmeniz için, sözlerle hiçbir malzeme gerekmeden kolay aşk büyülerini yapabilirsiniz.

Malzemeler Olmadan Aşkı Çekmek

” Kutsanmış su içimden akıyor. Lütfen onu yanıma çekmeye yardım et. Sonsuz bir dere denize yönelirken, onu hayatıma götür ve kalmasını sağla ”

Wicca Aşk Büyüsü Sözleri

” Aşk Cennetinden Leydi ve Lord. Bana sevdiklerimden sevgi ver. Hayatımın aşkını kalbime ve evime getir. Işık tut ve bana aşkı hissettir.”

Kalıcı Bir Aşk İçin Basit Aşk Büyüsü Sözleri

“ Sevgili hem gökten hem de yerden gelen güç, senden aşkıma tutku getirmeni rica ediyorum. Dileğim bu büyü ile sonsuza dek sürecek bir aşk dileğim ”

Kayıp Aşkınızı Geri Almak

” Leydi ve Lord yukarıdan bana geri gelsin. Bir kez daha kalbime düşsün.”

büyü sözleri

Günlük Kullanım İçin Kolay Aşk Sözleri

Nihai aşk ilginizi çekmek istiyorsanız, aşağıdaki onaylamaları sözleri olarak kullanın. Günlük sözler, özel hedeflerinizi onaylama niyetini taşıyan basit ifadelerdir. Her biri günde 3-5 kez tekrarlanmalıdır – bu da her kelimenin anlamına odaklanmanızı sağlar. Birini seçin ve bugünden itibaren söylemeye başlayın;

  • “Ben güzelim ve aşkta mutlu sona değer.”
  • ” Sevmeyi ve sevilmeyi özlüyorum. “
  • “ İç güzelliğim doğal olarak dışa doğru yayılıyor ve kimse karşı koyamıyor. “
  • “ Güçlü bir sevgi arzum var ve bana bolca geliyor. “
  • ” Hayatıma hiçbir zorluk çekmeden aşkı çekebiliyorum. “
  • ” İlişkilerim her zaman mutlu ve tatmin edici olacak. “
  • ” Sevginin titreşimini hissedebiliyorum. “

Aşk Büyüsü Sözleri Nasıl Hızlı Çalışır?

Burada, yeni başlayanların bile deneyebileceği aşk büyüsü sözleri dakikalar içinde çalışmasını sağlamanın en iyi ipuçlarını açıklayacağız.

Özgüveniniz Üzerine Pratik Yapın

Aşk büyüleri yapmak söz konusu olduğunda, kendiniz hakkında düşünme şekliniz veya kendinizle ilgili sahip olduğunuz algı önemlidir. Kendinize inancınız yoksa ve düşük bir itibara sahipseniz asla aşkı bulamazsınız.

Başkasını sevmeden önce kendinizi sevin. Sözler bir aşk ritüeli yapmayı planlayanlar için öncelikle kendi özgüveninizi güçlendirmelisiniz. Sizi manipüle etmeye çalışan şeyleri veya insanları güvenle reddedene kadar, sihirli dünyaya girin.

Olumlu Düşünün

Güne pozitif bir zihinle başlamayı öğrenelim! Dünyayla olumlu bir tavırla yüzleşmeye karar verirseniz, enerjiniz etrafınızdaki olumlu titreşimleri çekebilir. Bilinçli olarak, bu hareket sadece aşk hayatınıza değil, diğer yönlere de birçok güzel şey getirecektir.

Uyanır veya yatar yatmaz, hayatınızda görünen her şeye, en küçüğüne bile minnettarlığınızı göstermelisiniz. Açık fikirli olun ve evren size birçok harika şey yağdıracak. Pozitifliğinizi yaymaya devam edin ve kendinizi sevin, gerçek aşk yolunuza çıkacaktır. Neden ödüllendirici bir hayata kavuşmak için bilinçli kararlar vermeye başlamıyorsunuz?

Hayal Gücünüzü Kullanın

Aşk büyüsü sözleri söylerken önemli şeylerden biri görselleştirmektir. Sessiz bir odada sakince oturun ve hayal gücünün gücünü kullanarak ruhunuzun iç dünyanıza girmesine izin verin. Her sözün belirli bir amaca hizmet etmesi nedeniyle, zihninizde görünen görseller farklı olmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu