2010-2020 Arşiv

Kısmetsiz Bir İnsan Hangi Büyüleri Tercih Etmelidir?

Bazı insanlar hayatları çok kısmetli ve şanslı olur. Bir anda istedikleri her şey konusunda yardım gelebilir veya beklemedikleri bir anda çok güzel haberler alarak hayatları değişebilir. Bu durumlar içerisinde aşk, maddiyat konusunda ve çeşitli istekler konusuna göre değişkenlikler gösterebilir. Kısmetli insanlar kendilerinde bir dokunuş varmış gibi hisseder. Bu tip insanlara çok kısmetli oldukları söylenir.

Fakat bu durumların tam tersi olan kısmetsiz insanların sıkıntısı da oldukça yüksektir. Aşk, iş konusunda veya farklı şeyleri talep ettiklerinde her yaptıkları doğru gibi gözükse de işleri aleyhlerine işler. Böyle durumlarda ailevi sıkıntıları ve bunlara ek olarak psikolojik sorunlar da ortaya çıkmaktadır. Kısmetsiz insanlar bazen istenmeyen yollara dahi götürebilir. Bu nedenle bazı uygulamalar yapılarak kısmetsizliğin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Bu iş için medyum veya hocalara danışarak kısmet açma büyüleri yapılmalıdır.

Aşktan Yana Kısmetsiz Olanlar İçin Büyü Tercihi

Aşk üzerinden kısmeti olmayanlar adına aşk büyüleri yapılarak kısmetleri açılmaktadır. İlişki yaşamak isteyenler veya bir türlü başaramayan ve bu konularda oldukça kısmetsiz olan kişiler için aşk büyüsü yapılır ve ilişkiler konusunda kendilerini daha güvenli ve iyi hissederek beğendiği kadına karşı daha farklı görünebilir. Aşkta kısmetsiz olan kişiler medyumla konuşarak neler yapılması gerektiğini öğrenir ve sonra aşk büyüsünü yerine getirir.

kısmetsiz büyüsü

İş Bakımından Kısmetsiz Olanlar İçin Büyü Tercihi

İş konusunda kısmetsiz olan kişiler genellikle iş ortamlarında her zaman problemlerle karşılaşmaktadır. Çok sevdiği işini en iyi şekilde yerine getirse bile iş beğenilmeyebilir ve iş yeri ile kendisi arasında anlaşmazlıklar oluşabilir. Böyle durumlar ilerleyen zamanlarda işsizliğe kadar gidebilir.

Bazen de iş kısmetsizliği iş bulma konusunda etkisini gösterebilir. Uzun zaman ve uğraşlar sonrasında türlü iş bulamayan kişiler iş kısmetsizliği sıkıntısıyla hayat şartlarında zorlanabilir. İş kısmetsizliğini çözmek için yapılması gereken rızık açma büyüsüdür. İş büyüsü yani Rızık açma ile daha önce kabul edilmediğiniz yerlere dahi girebilirsiniz ve uzun süreler burada çalışabilirsiniz. Medyumlar sizin için bu büyüleri yapabilir ve iş ortamınızda kısmetli olmanız sağlar.

İlişki Konusunda Kısmetsiz Olanlar İçin Büyü Tercihi

Eğer ilişki konusunda bir kısmetsizliğiniz varsa iki nişanlınızın, sevgilinizin veya evlilik durumuna yakın olanların bir anda birbirlerine farklı düşüncelere karşı yönelmelerini sağlar. Bu durumlar bir kereliğine değil her ilişki içinde yaşanabilir. Bir kişi her ilişkisinde evliliğe doğru taşımaya yönelse de kısmetsizlik bu durumun önünü kesebilir ve ilişkinin bozulmasında büyük rol oynayabilir. Bu durumlarda medyumlarla birlikte bağlama büyüsü yapabilirsiniz. İlişkide kısmetsiz olanlar sevdikleri kişinin onlara bağlanması için büyü yapılır ve bu büyü ile ilişki evliliğe kolaylıkla ilerleyebilir.

Ev İçerisinde Kısmetsizlik Yaşayanlar İçin Büyü Tercihi

Diğer kısmetsizliklerden biri olan ev ortamında olan kısmetsizlik yaşayan tüm aileyi etkileyebilir. Bir kişinin kısmetsiz olması tüm aileyi etkiler ve aile içi huzursuzluklar başlayabilir. Bu tür kısmetsizlik yaşayan kişiler medyuma başvurarak ev içerisinde ki kısmetsizlikleri yok edebilir. Bu durum için özel olarak ev üzerinde kısmetsizliğin kalması için kısmet açma büyüsü ve rızık arttırma yapılabilir.

Kısmetsizliğe Göre Doğru Büyü Seçilmeli

Kısmetsiz olan bir kişi şunları yapması gerekir;

  • Kısmetsiz olan bir kişi medyuma tam bilgi vermelidir.
  • Ne konuda kısmetsiz olduğunu ve neler yaşadığını eksiksiz bir şekilde anlatılmalıdır.
  • Daha sonra medyum bunları göz önünde bulundurur ve kısmetsiz olan kişi için büyü çeşidinin ne olduğunu söyler.

Bu sayede o büyü kısmetsizliğin bitmesine neden olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu