Büyüler

Kehribar Aşk Büyüsü

Bu, gerçek aşkı tezahür ettirmeyi amaçlayan aşk için bir Roman tarifidir. Herhangi bir Ay evresinde yapabileceğiniz süper kolay bir aşk büyüsüdür. Kehribar aşk büyüsü manyetik gücünü artırmak için Pazar gecesi başlamanızı öneririz.

Bu Büyü Neden Çalışır?

Kehribar aşk büyüsü çekim gücü antik çağlardan beri bilinmektedir. İlk Yunan filozofu Thales of Miletos, kehribarın çekiciliğini fark etti ve hatta ona bir ruh veya yaşam atfetti. Bu değerli taş, bir ruh eşini taşıyıcısına çekebileceği gibi birçok efsaneye ve efsaneye ilham verdi.

Kehribar Aşk Mıknatısı

Değerli kehribar taşı ile aşkınızı hayatınıza çekin. Bu tezahür eden aşk büyüsü, taşların doğal manyetik güçleriyle sevgi enerjilerini getirmek için bir kristal kullanır.

Malzemeler

 • 1 kehribar taşı
 • 1 kırmızı ipek çanta veya kırmızı poşet

Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Kehribar rengi bir taş bulun ve musluğun altında bol suyla yıkayın (veya ılık sabunlu su kullanın).
 2. Ruh eşinizde aradığınız niteliklerin bir listesini bir kağıda yazın.
 3. Kehribar taşı yastığınızın altına yerleştirin ve uyuyun.
 4. Ertesi sabah kehribar rengini sol elinizle alın ve kalbinize yaklaştırın. Bunu yaparken duygularınıza dikkat edin.
 5. İçinizde olan derin bir sevgi duygusu yaratmaya başlayın. Ruh eşinizi bulmanın nasıl bir his olduğunu hayal etmeniz gerekir ve bu anın tadını çıkarmalısınız. Eğer görselleştirdiyseniz, olabildiğince net bir şekilde görüntüyü hissedin. Belirli bir kişi olmak zorunda değildir, daha çok gerçek aşkınızı bulmanın getirdiği mutluluk ve neşe duygularıdır.
 6. Kehribarı kırmızı ipek bir çantanın veya poşetin içine koyun ve bir ceket cebinde, kalbinize yakın bir yerde saklayın veya çantanızda veya çantanızda yanınızda taşıyın.
 7. Önümüzdeki altı gün boyunca bu sabah görselleştirmeyi tekrarlayın ve kehribar taşı olan kırmızı çantayı geceleri yastığınızın altında tutun. Sevdikleriniz tezahür edene kadar kalbinize yakın taşımaya devam edin.

Kehribar aşk büyüsü

Büyünün ritüel yönleri daha az önem taşımaktadır, ancak doğru zihniyetlere girmenize yardımcı olmaktadır. Bu yüzden loş ışıklar veya mumlarla bir atmosfer ve kesintisiz çalışma ortamı için sessiz bir yer hazırlamanız gerekir. Enerjinin sizden akmasına izin verin ve arzunuza odaklanın.

Bu siteyi ve özellikle ücretsiz aşk büyüsü tariflerini kaydetmenizi öneririz. Daha sonra geri gelin ve bunları uygulayın. Bu sayfadaki tüm büyüler, yeni başlayanlar içindir. Evde kolayca yapılabilirsiniz. Aşk büyülerini şunlar için kullanabilirsiniz;

 • Öz sevgiyi ve güveni kanalize etmek
 • Romantik bir ilişkiyi geliştirmek
 • Kayıp bir aşkı kurtarmak
 • Size daha yakın birini çekmek

Bir aşk büyüsü, onların düşüncelerinde ve hayallerinde yer kaplamanıza yardımcı olabilir. Hızlı bir aşk büyüsü bile kalbinizin sevgisini tutan bir akrabalık bağına ilham verebilir. Aşk büyüsünün bir kısmı sizinle başlar.

Kimse sizi sevmeden önce kendinizi sevmeniz gerektiği inancına katılmasam da, bir aşk büyüsüne geçmeden önce sevgiye layık olduğunuzu bilmek önemlidir. Bu yüzden işe yarayan hızlı bir aşk büyüsü yaptığınızda kendinize inanmak önemlidir. Sadece sevgiyi hak etmekle kalmayıp onu çekebilen sevimli bir varlık olma niyetine izin vermek, enerjinizi evrene salarken büyünüzü çok daha güçlü hale getirecektir.

Bazen, sadece niyetimizi söyleyerek, aslında iddia ettiğimiz şeyler olduğumuz ve kendi gerçeğimizi yeniden yazabileceğimiz mesajını ortaya koyarız. Bu aşk büyülerinin öz sevgiye de uygulanabilir olduğunu ve kendimiz için de derin bir arzu uyandırdığını bilmek de iyidir.  Herhangi bir biçimde sihir hakkında bilinmesi gereken son şey, listelenen kaynakların ve araçların yanı sıra büyüler için yazılı kelimelerin birbirinin yerine kullanılabileceğidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu