Büyüler

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

En etkili büyü çeşitlerinden biri de kaşık büyüsüdür. Kırmızı büyüler içerisinde yer alan kaşık büyüsü çok etkilidir. Bu büyünün etkileri ile bir kişiyi isterseniz hem kendinizden soğutabilir hem de kendinize sırılsıklam aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Mesela hoşlandığınız bir kişinin size bağlanmasını ve bu işin de çok sağlam olmasını istiyorsanız öncelikle kaşıkları birbirine bakacak şekilde mezara gömmelisiniz, eğer bir kişiden ayrılmak istiyorsanız ise kaşıklar birbirine ters olacak şekilde mezara gömülmesine göre işlem yapmalısınız.

Bu kaşık büyüsü genellikle evlilik ve aşk üzerine yapılmaktadır. En kuvvetli kırmızı büyüler içerisinde olmasının nedeni kesin sonuçlar getirdiği için medyumlar tarafından sıklıkla yapılan imkansız aşk bağlama büyüsü olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden imkansız görünen sevgi, evliliğe gitmekte ve bu durum kesin sonuç olarak görülmektedir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü yaptırırken işin uzmanı olan bir medyum tarafından yardım alınması en uygundur. Eğer kişi kendi kendine yapmaya kalkarsa, üç harflilerin musallatına uğrayabilmektedir. Bu yüzden bu durumu göz önüne alarak yardım almadan kaşık büyüsü yapılması asla önerilmemektedir. Peki Kaşık büyüsü nasıl bozabilirsiniz, etkisi ne zaman olur, belirtileri nelerdir gibi sorularınıza da kesin olarak cevap bulabileceksiniz.

Kaşık büyüsü yapmanız için öncelikle iki tane tahta kaşık ve bir tane kırmızı kurdele ya da kırmızı ip kullanılır. Kullandığınız ip veya kurdelenin renginin kırmızı olması çok önemlidir. Tahta kaşık büyük boy ya da orta boy olabilir. Önemli olan niyettir kaşığın boyutunun önemi yoktur. Bu iki kaşığa medyumun öngördüğü bağlama duaları hem çukur bölüme hem de kaşığın sap kısmına yazılır. Kaşığın bir tanesi erkeği diğeri ise kadını temsil eder. Bu yüzden niyet edilen kaşıklarınızın üzerine bağlanmak istenen kişilerin adları yazılır. Ve kaşıklar kırmızı ip ya da kırmızı kurdele ile bağlanır.

kaşık büyüsü nedir

Bağlarken niyet edilir ve kaşığın üzerine yedi adet düğüm atılmalıdır. Her düğüm attığınızda uzmanı olan medyumlar tarafından size özel olarak verilen büyünün duaları okunur. Bu kaşıkları istediğiniz herhangi bir mezara gömebilirsiniz. Mezarda bulunan kişinin kadın yada erkek olmasının hiçbir önemi yoktur. Önemli olan bu büyüyü medyumla birlikte yaparken içtenlikle yaptığınız niyettir. En önemlisi kaşıklarınız gömülürken mezarın tam orta kısmına gelecek şekilde gömülmesi en uygunudur. Kaşıkları gömme işleminizi medyum değil, kaşık büyüsünü yaptırmak isteyen kişi yapmalıdır.

Kaşıklarınızı güvendiğiniz medyumdan alındıktan hemen sonra bir mezarın başına gidilir. İlk olarak mezarda yatan kişi için bir Fatiha okunur. Ardından kaşık gömme işlemi için üç ihlas ve bir Fatiha suresi okunur. Ardından niyet edilir ve kaşıklar gömülür. Gömülürken, büyüyü yapmak istediğiniz kişinin adı söylenir ardından bu kişi beni şirin görsün ve benimle en kısa sürede evlensin diye dua edilir. Tüm işlemler sırasıyla yapıldıktan sonra mezardan ayrılmalısınız.

Kaşık Büyüsü Etkisi Nedir?

Kaşık büyüsünün etkisi en dayanıklı büyüler arasındadır. Kaşık büyüsü tüm işlemleri sırasıyla ve eksiksiz yaptıktan sonra etkisini ancak 7 günde gösterebilir. Siz aramayan bu kişi büyüyü yaptıktan sonra 7 gün ile 41 gün arasında gerçekleşecek süre içerisinde, sizi arar. Dönmeyeceğini söyleyen eş veya sevgili size kesinlikle döner, eğer bağlanması imkansız olan kişi için bu büyüyü yaptıysanız birden size yıldırım hızı ile size aşık olacaktır. Bu büyü kırmızı büyüler içerisinde olduğu için çok etkilidir. Bu yapılan büyü sayesinde ömür boyu sürmesi imkanı vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu