BlogBüyüler

Kara Büyü Yöntemleri ve Etkileri

KARA BÜYÜLERİN ETKİLERİ 

Kara büyü tarihi ortağa çağa dayanmaktadır. Kara büyüler özellikle pagan toplumlarda uygulanmaktadır. Sonuçları çok tehlikeli hatta ölüme neden olan bu büyüler İbranice, Arapça ve Süryanice yapılır. İbranice ve Süryanice olan büyüler çok ciddi tehlikeler barındırır. Kara büyüler İslami dinin ve diğer dinlerin aşağılanmasını içerdiği ve dinlerin koruyuculuğunu azalttığı için yapılması istenmez.

KARA BÜYÜ YAPARKEN KULLANILAN YÖNTEMLER

  • Pis malzemeler üzerine sure, ayet ve hadisler yazılır.
  • Haram olan canlılar öldürülür, tılsımlanır ve gömülür.
  • Kan ve kirli eşyalar ile muskalar yapılır.

Kara büyü yapmak zordur. Kara büyü yapılan kişilerin psikolojisi bozulur, buhranlara girer ve çöker.

kara büyü yöntemleri, etkileri

KARA BÜYÜ YAPMAK İÇİN KULLANILAN MALZEMELER NELERDİR?

Her büyünün çeşidine ve büyü yapılmak istenilen duruma göre malzemeler farklıdır. En çok tercih edilen malzemeler kişinin enerjisini yüklediği kişisel eşyalarıdır. Bunlar; giydiği kıyafetler, tırnağı, saçı, kullandığı eşya vb. olabilir. Bazen kişinin annesinin adı da büyü yaparken kullanılır. Büyü tariflerinde kullanılan ve gerçek büyü yapmak amacıyla kullanılan malzemeler hayvanların kanları, adet kanı / mens kanı, meni / sperm, mumlar, ip, kişinin fotoğrafı, tırnağı, saç ve vücut kılı, hayvan yağıdır.  

Her büyü çeşidine ve büyünün etki alanına, büyü yapılmak istenilen duruma göre malzemeler değişeceği için büyü yapan, yapmak isteyen kişi gereken büyü malzemelerini doğru ve sıralı olarak edinmelidir. Güvenilir medyum size her konuda bilgi verecektir. En etkili sonucu elde etmek için ve zarar görmemek için gerçek hoca ile iletişime geçin. İhtiyacınız olan büyü çeşidini size en doğru yollarla ve bilgilerle sunabilecek medyum sayısı çok azdır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu