2010-2020 Arşiv

Kara Büyü Nedir Kara Büyü Etkileri

Kara Büyü Yapmak İçin Kullanılan Malzemeler

KARA BÜYÜLERİN ETKİLERİ

Kara büyü tarihi ortağa çağa dayanmaktadır. Kara büyüler özellikle pagan toplumlarda uygulanmaktadır. Sonuçları çok tehlikeli hatta ölüme neden olan bu büyüler İbranice, Arapça ve Süryanice yapılır. İbranice ve Süryanice olan büyüler çok ciddi tehlikeler barındırır. Kara büyüler İslami dinin ve diğer dinlerin aşağılanmasını içerdiği ve dinlerin koruyuculuğunu azalttığı için yapılması istenmez.

KARA BÜYÜ YAPARKEN KULLANILAN YÖNTEMLER

  • Pis malzemeler üzerine sure, ayet ve hadisler yazılır.
  • Haram olan canlılar öldürülür, tılsımlanır ve gömülür.
  • Kan ve kirli eşyalar ile muskalar yapılır.

Kara büyü yapmak zordur. Kara büyü yapılan kişilerin psikolojisi bozulur, buhranlara girer ve çöker.

KARA BÜYÜ YAPMAK İÇİN KULLANILAN MALZEMELER NELERDİR?

Her büyünün çeşidine ve büyü yapılmak istenilen duruma göre malzemeler farklıdır. En çok tercih edilen malzemeler kişinin enerjisini yüklediği kişisel eşyalarıdır. Bunlar; giydiği kıyafetler, tırnağı, saçı, kullandığı eşya vb. olabilir. Bazen kişinin annesinin adı da büyü yaparken kullanılır. Büyü tariflerinde kullanılan ve gerçek büyü yapmak amacıyla kullanılan malzemeler hayvanların kanları, adet kanı / mens kanı, meni / sperm, mumlar, ip, kişinin fotoğrafı, tırnağı, saç ve vücut kılı, hayvan yağıdır.

Her büyü çeşidine ve büyünün etki alanına, büyü yapılmak istenilen duruma göre malzemeler değişeceği için büyü yapan, yapmak isteyen kişi gereken büyü malzemelerini doğru ve sıralı olarak edinmelidir.

Büyü yapmak düşünüldüğü kadar kolay bir şey değildir. Büyü malzemeleri ve büyü yöntemleri bir araba gibidir. Bu arabayı iyi kullanan biri olmadığı sürece o büyüden performans alamayabilirsiniz. Bu yüzden bizim size tavsiyemiz bu işlerden anlayan birine ulaşarak danışmanız olacaktır. Güvenilir Medyum bulmak çok zordur bu yüzden Güvenilir Medyumlar arasından doğru kişiyi bulduğunuza emin olmanız gerekir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu