2010-2020 Arşiv

Kara Büyü Gerçekten Çalışıyor Mu?

Bu yazıda, kara büyünün bize neler yapabileceğini ve bunu başkalarına yaptığımızda etkisini tartışacağız. İster inanın ister inanmayın, hayatımda kara büyü ile ilgili bazı olaylara şahit olduk. Kara büyünün mistik dünyasını keşfedelim ve gerçek olup olmadığını öğrenelim.

Kara Büyü Nedir?

Işık olduğu sürece karanlık da olmalıdır. Aynı şey sihir için de geçerli – büyücülük uygulaması beyaz büyü ve kara büyü arasında dengelenir. Kara büyü olarak bilinen kara büyü genellikle sihir ve cadılığın karanlık dünyasını yansıtır. Geleneksel olarak, insanlar kişisel amaçlar için doğaüstü güçleri çağırmak için kara büyü kullanırlar.

Kara büyünün birçok kişiden düşmanca bir bakış almasının nedenlerinden biri, geçmişte bu karanlık sanatın uygulayıcılarının çoğunun Satanistler, şamanlar ve voodoo olmalarıdır. Kara büyü yapmak, Şeytan ve kötü ruhlarla çalışmanız anlamına gelir. Özellikle birine kara büyü ritüeli yaparsanız, o kişi üzerinde birçok etki bırakarak sona erecektir.

Kara Büyü Gerçek Mi?

Çoğu zaman bana beyaz büyü ile kara büyü arasındaki farkı soruyor. Aslında cevap o kadar da karmaşık değil.  Aslında kara büyü büyüleri birçok farklı seviyeye sahiptir. Eski sevgilinizin size geri dönmesini sağlamak için bir büyü yaparsanız, bu kara büyü büyüsü olarak kabul edilir çünkü birisini iradesi dışında bir şey yapmaya zorluyorsunuz. Ancak bu, bir kişiyi mahvetmek veya acı çekmek için bir lanet veya intikam büyüsünden daha kötü değildir.

Bazı şüpheciler, büyü yapma pratiğini beyaz ve siyaha bölmenin insanların düşüncelerini ve inançlarını hipnotize etmenin bir yolu olduğunu söylüyor. Büyücülük söz konusu olduğunda, doğru ya da yanlış hiçbir şey yoktur çünkü bu alem bir din değildir.

Herkesin özgür iradesi vardır ve kendi başına karar verebilir. Bir kişi kara büyü yapmak isterse, sonuçlardan ve olumsuz yan etkilerden sorumlu olmaları sorun değil. Genel olarak, kara büyü ile büyü yapmak, arzunuzu gerçekleştirmenin daha güçlü bir yoludur. Kara büyü denemek yerine birini sizden veya bir başkasından uzak tutmak için büyüyü öğrenin.

Nasıl Çalışır?

Şüphesiz, kara büyü gerçektir ve en iyi kanıt, dini kurumların yüzyıllardır ona karşı savaştığıdır. Daha önce de belirtildiği gibi, insanlar pek bilmedikleri veya anlamadıkları şeylere karşı korkar veya şüphe duyar. Aslında, kara büyü uygulaması çok fazla araştırma ve sıkı çalışma gerektirir. Hepimiz büyü yapabiliriz ama hiçbirimiz kesinlikle işe yarayacağından emin değiliz.

Kara büyüye inanıyorum çünkü kara büyü büyülerinden veya lanetlerden muzdarip bazı durumlar gördüm. Ayrıca her gün kara büyü lanetlerini nasıl kıracağımı soran birçok soru alıyorum. Ancak elbette sadece profesyonel medyumlar bu durumla başa çıkabilir.

Bunu bir kez daha tekrar etmeliyim: kara büyü büyüleri güçlüdür ve bazen kırılamaz; Kendinizi sürekli baş ağrıları, sürekli kötü şanslar, kabuslar veya herhangi bir hastalık gibi belirtilerle baş ederken bulursanız, muhtemelen birisi size intikam büyüsü yapmıştır.

Kara Büyü

Kara Büyü Büyüsünün Tersine Çevrilmesini İster Misiniz?

Yapılacak ilk ve en önemli şey, kara büyünün nasıl çalıştığını anladığınızdan emin olmaktır. Ya da sadece bir uzmandan yardım isteyin – deneyimli medyumlar, altında olduğunuz laneti veya büyüsü tersine çevirmek için kara büyüden yararlanabilirler.

Kim Kara Büyü Yapabilir?

Dediğim gibi, herkes büyü yapabilir, ancak yalnızca gerçek medyumlar başarılı bir şekilde kara büyüleri yapabilir. Sihir ritüeli sırasında her zaman olumlu hislerimi sürdürmenizi söylerim; yine de kara büyü uygulamasında negatif enerjilerle çalışmalısınız.

Kara büyü ile çalışmak istiyorsanız, güvenliğiniz için dikkatli olmalısınız. Olumsuzluk çekmek zorunda olsanız da, üzgün veya kızgın hissederken asla bir ritüel gerçekleştirmeyin. Yoğun duygularınız enerjinizi büyüye bağlayacaktır, bu da ne yaptığınızı bilmeden istemeden kendinizi lanete bağladığınız anlamına gelir.

Çaresizseniz ve düşmanınızdan gerçekten bir intikam büyüsüne ihtiyacınız varsa, profesyonel bir medyumla iletişime geçin.

Zengin deneyimlerle, kişisel duygularının seansta sürünmesine izin vermeyeceklerini garanti ederler. Negatif enerjilerin hem sizin hem de onların yaşamında geri tepmesini önlemek için büyüyü en güvenli şekilde yapacaklar. Bugün profesyonellerden yardım alarak kendinizi koruyun!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Kara Büyüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu